Kategorie

Hotel Relax ****

4,5 / 5 (273 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vyborna kuchyne i kdyz mensi vyber. Za to same pecky.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí, Lyžování v tuzemsku, Aktivní pobyty

Hodnocení podniku Hotel Relax ****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Krásná stavba, super čisté pokoje a interiér hotelu, luxusní ceny. lokalita průměrná – bez dopravního prostředku málo možností vycházek. Chvályhodný dostatek sportovního vybavení k zapůjčení.

Hotel moc nepočítá s menšími dětmi. v celém hotelu pouze 2 pokoje pro ubytování rodiny s dětmi, menu s dětmi nepočítá vůbec, schází nabídka dětských porcí a jídel. Sice krásné menší venkovní hřiště, ale dětský koutek je v konferenční místnosti, s několika hračkami pro děti do 3 let a plátnem s pohádkami. v případě konference či jiné akce vystrčí děti na chodbu?
Jídlo bylo vynikající, bohužel jeden večer nám bylo sděleno, že objenat jídlo pro děti není téměř možné, jelikož jsou porce víceméně již napočítané (nač tedy jídelní lístek pro hosty, kteří nemají večeři v ceně?), druhý večer, byť jsme přišli brzy, vydávání jídla vázlo, a po 1,5 hod jsme se dověděli, že na nás nezbyl dezert. jako vysvětlení, když jsou porce spočítané a my měli večeři v ceně ubytování, kuchař ho udělal málo a nyní už nestihne dopéct.
hotel prezentuje, že mi personál ochotně poradí, kam se vydat do okolí. Recepční si zřejmě ani nepřečetla webové stránky hotelu a nemá tušení, co se nachází na druhém břehu Lipna za přívozem, vhodném na cyklovýlet (s dětmi). Jistě by ochotně poradila, kdyby věděla.
Měli jsme voucher, o vše z něj jsme si museli říkat. dokonce i při závěrečném doplacení recepční neuplatnila slevu, byť o voucheru věděla.

tedy za nás – hotel pěkný, ale ne 4*, převážně díky neprofesionálnímu personálu Proto nemáme zájem se sem ještě někdy vrátit a s jejich cenovou politikou bych si nedovolila ani doporučit přátelům.

8. 6. 2016
Užitečné? Ano
Greg

Vyborna kuchyne i kdyz mensi vyber. Za to same pecky.

Vse ok

22. 1. 2017
Užitečné? Ano
Lada

Cistota pokoju i prostor celkove, velmi mily a ochotny personal, dobre jidlo

14. 1. 2017
Užitečné? Ano
A

Pekny cisty pokoj, vynikajici jidlo, utulna restaurace, prijemny personal, ktery umel vyjit vstric. Doporucuji vsemi deseti:))

10. 1. 2017
Užitečné? Ano
Aneta

hezký hotel, pěkná klidná lokalita, příjemný servis :-)

chudší večeře…

1. 11. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (125)

Podobné podniky