Kategorie

Hotel Relax ****

4,5 / 5 (284 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborná kuchyně a velmi ochotný a milý personál.“

Dnešní nabídky Hotel Relax ****

Hodnocení podniku Hotel Relax ****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucie

Krásná stavba, super čisté pokoje a interiér hotelu, luxusní ceny. lokalita průměrná – bez dopravního prostředku málo možností vycházek. Chvályhodný dostatek sportovního vybavení k zapůjčení.

Hotel moc nepočítá s menšími dětmi. v celém hotelu pouze 2 pokoje pro ubytování rodiny s dětmi, menu s dětmi nepočítá vůbec, schází nabídka dětských porcí a jídel. Sice krásné menší venkovní hřiště, ale dětský koutek je v konferenční místnosti, s několika hračkami pro děti do 3 let a plátnem s pohádkami. v případě konference či jiné akce vystrčí děti na chodbu?
Jídlo bylo vynikající, bohužel jeden večer nám bylo sděleno, že objenat jídlo pro děti není téměř možné, jelikož jsou porce víceméně již napočítané (nač tedy jídelní lístek pro hosty, kteří nemají večeři v ceně?), druhý večer, byť jsme přišli brzy, vydávání jídla vázlo, a po 1,5 hod jsme se dověděli, že na nás nezbyl dezert. jako vysvětlení, když jsou porce spočítané a my měli večeři v ceně ubytování, kuchař ho udělal málo a nyní už nestihne dopéct.
hotel prezentuje, že mi personál ochotně poradí, kam se vydat do okolí. Recepční si zřejmě ani nepřečetla webové stránky hotelu a nemá tušení, co se nachází na druhém břehu Lipna za přívozem, vhodném na cyklovýlet (s dětmi). Jistě by ochotně poradila, kdyby věděla.
Měli jsme voucher, o vše z něj jsme si museli říkat. dokonce i při závěrečném doplacení recepční neuplatnila slevu, byť o voucheru věděla.

tedy za nás – hotel pěkný, ale ne 4*, převážně díky neprofesionálnímu personálu Proto nemáme zájem se sem ještě někdy vrátit a s jejich cenovou politikou bych si nedovolila ani doporučit přátelům.

8. 6. 2016
Užitečné? Ano
Kaderabek01

Mily personál, výborná kuchyně.

Sauna je přímo u jezera, takže když je jezero zamrzle a malo sněhu je problematické se ochladit.

16. 2. 2017
Užitečné? Ano
Andrea

Hezký 4*hotel, ochotný personál, dětský koutek. Místo bych navštívila znovu, ale spíše v létě. Dobrá kuchyně, i když menší výběr jídel, bohaté snídaně.

11. 2. 2017
Užitečné? Ano
Marta

Výborná kuchyně a velmi ochotný a milý personál.

5. 2. 2017
Užitečné? Ano
Zuzana

Krasne pokoje, mily personal

4. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (130)

Podobné podniky