Hodnocení podniku Zámecký resort Dětenice

4,8/5 (6 000 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Dana

Dobrý den, po 4 letech jsem zopakovala návštěvu ve vašem resortu. Přivítání ok, zámek ok, paní (krátké modré vlasy) byla super, pivovar ok, večerní program dobrý. Na lidech je vidět, že to již dělají dlouho a stále dokola. Sama jsem z podobné práce po 2 letech odešla. Není nic horšího, když takováto zábavná práce zevšední. Především má bavit, jak učastníky tak učínkující. Chtělo by to aspoň pozměnit scénky. Čarodějnice stále super. Pokoje v Rustikalu pěkně čisté. Jinak děkuji za pěkný večer.

Po 4 letech velký pokles, je vidět, že kvantita převyšuje kvalitu. Sladit program by mohlo aspoň trochu pomoci. Zákazníci neslyší scénku před nimi, pokud vedle v místnosti mlátí do bubnu, atd. Šetření na večeři bylo velmi smutné. Hermelín rozkrojen na tři tenké plátky (dostanete jeden plátek), jedna mini brambora, kousíček kukuřice… kdysi byla i klobáska atd. Ano, vše co je psáno jsme dostali, ale bylo to vše miniaturní. Buchta plná kypřícího prášku až pálila. Místo k sezení za sloupem super. Tak na scénku opravdu musíte vstát a odejít od stolu. Velká škoda propadání se takto skvělého nápadu kvůli kvantitě. Ať se daří!

8. 6. 2019
Martina

Ubytování bylo úžasné, pokoj byl dokonalý, postel byla luxusní – celkově celý hotel byl moc krásný, snídaně byla netradiční, Dětenicke pivo výborné..

Středověká krčma s programem nás zklamala.. V minulych letech to tam bylo lepší i kdyz sestava lidí byla skoro stejná. Přišlo nám, že dřív je to víc bavilo a bylo to znát..Hlavně obsluhu..

Nejhorší byla v krcme otravná fotografka cizí národnosti, která fotí dění kolem sebe, pak před vás postaví pár hotových fotek na kterých jste vy a za každou chce 100 Kč, i když jste se před tím na žádném focení a ceně nedomluvili. Spousta lidí si fotky radši koupila, když nám vnutila, nebylo jí moc rozumět a než se s ní dohadovat… Ať chodí, fotí, ale nevnucuje již hotové fotky a ještě za 100kc/ks.
Jídlo nic moc za ty peníze..

4. 6. 2019
Infocentrum Dačice -

Středověký hotel – ubytování, bohatá snídaně, celkové prostředí.

Nemůžu se zbavit dojmu, že „Slevomaťáci“ jsou na tom hůř, než klienti, kteří si zaplatí plnou cenu (mám osobní zkušenost). Např. místa v krčmě při večerním programu … Je to škoda. Po této zkušenosti se už nevrátíme. Nebo aspoň hodně dlouho nevrátíme.

Vyjádření partnera
Zámecký resort Dětenice Před 24 dny

Je nám moc líto, že si to myslíte ale není to vůbec žádná pravda....celý hotel byl 28.5. zcela plný a to pouze hosty přes našeho obchodního partnera Slevomat. V krčmě jsou lepší a horší místa, stejně jako v divadle...budete mít plné divadlo Slevomatu a také někdo bude sedět na kraji jiný uprostred a další vzadu a jiný vpředu. Se Slevomatem spolupracujeme již 10 let a všichni v Dětenicich si této spolupráce velice vážíme a jsme s ní max. spokojeni. Pro všechny klienty děláme nejvíc co můžeme a je úplně jedno přes jakou firmu k nám přijedou!
Mnohokrát Vám děkujeme za návštěvu a těšíme se na vás příště...zámek Dětenice

31. 5. 2019
Bobibar

Pěkný program středověkého večera, prohlídka zámku i pivovaru

Již vše ošizené z původního dění v hotelu, půlnoční koně s odbíjením zrušeny na pokoji, Žizelda nebyla zde vůbec, jídlo v Krčmě jiné, ošizené bez donášky na dřevěném prkénku, již se vše mění k horšímu, dokonce zrušená i prohlídka Pekla kam se kdysi chodívalo…

Vyjádření partnera
Zámecký resort Dětenice Před 2 měsíci

Dobrý den, mnohokrát děkujeme za Váš názor, nicméně na našem hotelu jsou podivná strašidla a duchové a my nedokážeme ovlivnit kdy, koho a jak budou strašit, většinou to bývá kolem půlnoci, možná jste to zaspali...Žizelda je naše hodná čarodějnice a je k vidění na Dětenicích 350 dní v roce ( 15 dní spí)...pokrmy na dřevěném prkénku jsme nikdy neměli, vždy na keramice...peklo už nemáme 2 roky, protože jsme rozšířili Středověký hotel, místo pekla máme šenk U dvou Čarodějnic ( Žizeldy a Pičundy ) a nové rytířské pokoje a také máme nové interaktivní muzeum piva v našem zámeckém pivovaru, které je součástí balíčku. Přejeme krásný den a děkujeme za návštěvu. Zámek Dětenice.

11. 4. 2019
Michaela

S hotelem velka spokojenost. Od zacatku vse super. Personal na jednicku, interier krasny, snidane super. Plus je i vecere v krcme, ktera byla moc dobra.

Bohuzel pro nas bylo zklamanim krcma a program. Prostor tesny, na program jsme sotva videli.

9. 2. 2019
Anonym

atmosféra

peníze vybírali za všechno, pořídili nekvalitní fotku bez vašeho vědomí a doslova vám ji vnutili tím stylem, že si od vás hned vynutili stovku

21. 1. 2019
Petra

zajímavý program, dobré jídlo

hodně lidí na malém prostoru, obsluha měla problém se k některým stolům dostat

15. 1. 2019
Petr

pestrý večerní program, 3 hodiny průběžné zábavy

Menu skromné, bez větší chuti, cenová hladina včetně nápojů vyšší, celkově „masová zábava“, což ale vzhledem k nastavení celého podniku není na škodu…

20. 11. 2018
Šárka

Zábava, ubytování, strava.

Hodně lidí na jednom místě. Musí se to zažít. Špatná organizace.
Když jdete třeba na toaletu, musí stoupnout asi 10.lidí abyste mohli projít. Kejklíři chodí z místnosti do místnosti. Pan majitel udělal opravdu moc práce, to klobouk dolů, ale byznys je byznys. Hodně platících diváků na jednom místě :-(

8. 8. 2018
Petrarak

Že se stále o Vas někdo stará.

Chování personálu někdy až moc nevhodné, trochu bych ubrala.

2. 7. 2018
Roman

V dětenickém resortu jsem potřetí a poprvé přes noc. V ceně voucheru bylo vše, co je potřeba vidět – prohlídka zámku (50min. , skvělá průvodkyně), prohlídka pivovaru s hltem pivka (hlavně na půdě super), rezervace s večeří (tak akorát), večerní program – SUPER. Stihli jsme i kousek rytířských soubojů – přijeli jsme v neděli. Za cenu voucheru SUPER.

Celý resort Dětenice je postaven na byznysu, což není špatné, ale ceny se již vyšplhali do takové výše, že jsem nikdy na samotnou večeři nepůjdu. Příklad? Karafa vody s citrónem za 69Kč ! Světlé pivo za 51Kč, tmavé za 58Kč. Jídla dražší a dražší – pečená žebra před cca 5 lety 189.-, před dvěma lety 219.-, nyní 299.-. Už vím proč nemají na stránkách žrádelník :( .
Snídaně v rámci voucheru špatná.....

27. 6. 2018
Vladimíra

prohlídka pivovaru i zámku

večerní program – z našeho místa nebylo vidět vůbec nic, mluvenému slovu nebylo rozumět

26. 6. 2018
Anonym

Vše bylo vpořádku

Zaskočilo nás, že ubytování nebylo v areálu. Abychom zažili tu pravou atmosféru se vším všudy, museli jsme si doplatit ještě 800 Kč.

16. 5. 2018
Monika

Prohlídka pivovaru milá paní průvodkyně. Příjemný pokojíček.

3. 4. 2018
Kateřina

Je to zajímavé, ale jednou stačilo.

12. 3. 2018
V-pok

od poslední návštěvy se znatelně zmenšila večeře, což bylo nepříjemné překvapení, ale to byla jedinná nepříjemnost

10. 3. 2018
Veronika

Snídaně, design hotelu, obsluha hotelu (pirát), zábava v krčmě, přístup a ochota personálu ohledně výmeny peřin za nepéřové

Organizace večeře (dlouhé čekání na jídlo a pití), prohlídka pivovaru (moc osob na jednu prohlídku, nevešli jsme se ani do jedné místnosti), noční „strašení“ (začalo asi půlhodinovým chrčením repráku na stropě a to zkazilo celkovou podstatu úmyslu strašení)
myšleno k poměru s cenou :-(

9. 3. 2018
Vladimíra

program, ubytování

doplatek 600,– Kč za pokoj, přestože v poukazu nic takového uvedené nebylo

5. 3. 2018
Jinulkavesela

ubytování, skvělá průvodkyně v pivovaru, program

slabá, večerní žranice(půlka brambory a plátek masa) není žádná žranice, jak nabízíte. Akci jsme dali přátelům, jako dárek, takže nic moc.

27. 2. 2018
Zuzana

večeře a program v krčmě

nepříjemné chování personálu v hotelu Rustikal, prohlídka zámku a pivovaru – průvodkyně zámku se chovala jako „pod vlivem“ a průvodkyni pivovaru nebylo skoro rozumět

12. 2. 2018
Romihudecek

Večerní program.

Přeplněný podnik. Nad hlavou mi šenkýři nosili plné talíře a sklenice takže jsme musela neustále uhýbat a posunovat i židlí. Nevhodná volba stolu a židlí. Díky konstrukci stolu se nám nohy nevešly pod stůl. koena jsmměli opřená o čelo stolu :-( Velmi nepohodlné.

8. 2. 2018
Alesmracko

Kromě toho programu jsem byl se vším spokojeny

Program v dětenicich byl ochuzen. Nebyla plná krčma (byli jsme nahoře) a herci tomu nedali tolik jak jsem zvyklí. Byl jsem tam už po 4 .

11. 1. 2018
Šárka

program ve středověké krčmě byl skvělý, ale průběhu večera se scény opakovaly

při příjezdu na ubytování nám bylo vnuceno šampaňské ihned a muselo se vypít na recepci, ne na pokoji. Když jsme se chtěly naobědvat tak jsme si samy musely dojít pro jídelní lístek, obsluha strašná. Snídaně chudá a na stole malé odpadkové koše – nehygienické, nevkusné! Ubytování se nám příliš nelíbilo.

31. 12. 2017
Marie

Program a ubytování bylo super

Večeře byla slabota

28. 12. 2017
Anonym

Pruvodkyne z prohlidky zamku a pivovaru. Program v Krcme je opravdu super, jidlo bylo take vyborne.

Nedostali jsme napoj na uvitanou, co bylo zahrnuto ve voucheru. Snidani v hotelu Rustikal je velke zklamani: 2× kousky chleba, 2× platky sunky, 4× salam, 2× syr, 10g masla a 10g dzemu, kava z konvice.

27. 12. 2017
Martin

Vecerni show a prohlidka zamku.

Chybelo nam peklo, ktere tam v minulosti bylo. Dodavalo to prislusnou atmosferu. Snidane uz taky nebyla takova jakou si pamatuji z drivejska.

18. 11. 2017
Alena

bydlení originální

v závěru zbytečně mnoho vulgarit a „krvavých“ výstupů

2. 9. 2017
Vlasta

ubytování…:-))

předražené pití.....:-((

27. 7. 2017
Michaela

Jídlo bylo velmi nedostačující.

25. 6. 2017
Martina-mo

Krásné prostředí.

Jídlo velké zklamání, bez chuti. Snídaně taky nic moc :-(.

2. 6. 2017
Radek

Prostředí super, personál také.

Poslední představení, kdy jakoby vyrve jazyk, oko a mlátí se do krve už bylo moc… i pro silné nátury. Bylo videt, že to lidem nebylo moc příjemné.

12. 3. 2017
Jana

Show a lidi skvělí.

Neměli jsme prohlídku Dětenického pekla. V menu chyběl uvedený špíz při středověkém programu v krčmě, který byl uveden rovněž na voucheru ale v realitě nikoli. Dále jsme v programu neměli břišní tanečnice. Poprvé, před rokem , to bylo lepší.

24. 2. 2017
eva

program byl opravdu pěkný líbílo se.

rozmístění stolu vevnitř moc špatný byly jsme za sloupem takže jsem toho já moc neviděla.musela jsem vstát a jít do uličky ale tam jsem se zase pletla obsluhujícím.

18. 9. 2016
Jarmila

Ochota personálu byla vynikajici. Prohlídka pivovaru, pekla se nám velmi libila. Večerní program byl také pěkný. Krásný je středověký hotel, strávili jsme tam jednu noc. Snídaně v hotelu se nám líbila nejvíce z celého pobytu.

Bohužel jsme byli velmi zklamání z večeře- přes voucher nic moc. Nejlepší byl domácí moučník .
Ve středověkém hotelu je z chodby na pokoj vše slyšet takže jsme se moc nevyspali, ale s tim jsme počítali.

7. 8. 2016
Dana

Večerní program perfektní, ubytování stylové, prohlídka pekla super, prohlídka pivovar, pěkný zámek s parčíkem.

Celkový super dojem nám zkazila večerní , , žranice''. Předkrm nakládaný hermelín byl zkažený, Dále na talíři od každého kousek masa- pouze klobása byla dobrá, jinak maso šlo cítit. Výborný domácí chlebík a výborné jahodové buchty. Dobré pivo. Z důvodu, že nám přesunuli termín, nám slíbili nejlepší místa v krčmě, nakonec nás posadili snad k nejhoršímu stolu do průvanu. Chválím snahu obsluhy, přemístili nás jinam, ale naopak na reakci, že máme zkažené jídlo nereagovali. Večerní program super, nevhodné pro děti.

4. 5. 2016
Barbora

zážitek to měl být pro rodiče, ale byli trošku rozčarováni. Večeře v krčmě popsána velkolepě, ale zas tak úžasné to nebylo. Lákadlo pro lidi, ale jednou stačilo.

28. 3. 2016
Roambro

prostředí vynikající, personál dobře hrající svou roli

nekvalitní hlavní jídlo, špatná organizace obsluhy, zmatky při placení- příliš mnoho návštěvníků, takže se člověk neubrání myšlence fabriky

26. 3. 2016
Denisa

Atmosféra hotelu je skvělá. Pro děti a i dospělé zážitek. Jedna noc ale bohatě stačí.

Jídlo a krčma nic moc. Nazvala bych to továrnou na peníze. Co by ale člověk chtěl nakrmit 700 lidí najednou. Hudba pěkná, ale když přišlo na vystoupení do akce vytáhnou jen rusky mluvicí návštěvníky :-(

24. 2. 2016
Jindra

Nápad

26. 3. 2015
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.