Point 007

4,0 / 5 (55 hodnocení)

Point 007 je společnost zabývající se intenzivní a firemní výukou více než 12 let. Nabízíme kombinaci špičkových lektorů, unikátních ověřených výukových metod a neobvyklých kurzů.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Point 007

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,0/5 (55 hodnocení)
5 33
4 7
3 3
2 5
Petra

Ačkoliv jsem prosila, abych byla zařazena do skupiny začátečníků, neboť jsem se anglicky nikdy neučila, jaký byl můj šok, když jsem přišla na kurz a dva vysokoškoláci se tam pochlubili, že sice neumí mluvit, ale jinak překládají v klidu odborné texty. Při podání námitky, že toto absolvovat nemůžu, že neznám ani slovo, tak mi bylo sděleno, že metoda je unikátní a uvidím výsledek po týdnu. Možná, avšak ve svých letech potřebuji bezpečné prostředí a né si připadat jako …Samozřejmě mi peníze propadly, nárok na vrácení jsem neměla.

Vyjádření partnera
Point 007 Před 3 roky

Výše zmíněné hodnocení je irelevantní, neboť paní byla na kurzu pouze 30minut. Kurz byl opravdu pro začátečníky, všichni účastníci byli zařazeni správně a po jeho absolvování byli velmi spokojeni. Informace o tom, že na kurzu byli dva vysokoškoláci, kteří v klidu překládají odborné texty je nepravdivá.
Vždy se snažíme dělat maximum pro to, aby byli naši klienti na kurzech spokojeni a naprostá většina účastníků kurzů je hodnotí jako velmi přínosné.

8. 6. 2015
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.

Podobné podniky