Hodnocení podniku www.lilcup.cz

4,8/5 (45 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Veronika

Rychle dodáno, vypadá skvěle, s roztomilým pytlíčkem

Dnes
Alena

Zatím jsem nevyzkoušená, ale vypadá dobře.

Nevim

13. 3. 2019
Jana
13. 3. 2019
Šárka

Rychlé doručení, podrobný návod, zdravotní atest.

6. 3. 2019
Anonym

Rychlé doručení. Pěkný barevný sáček. Dvě tablety pro sterilizaci. Snad bude fungovat jak ma. 😏

18. 2. 2019
Petra

Skvělý vyzkoušeno a objednam jeden ještě do zásoby! Už žádný odpad!

Vyjádření partnera
www.lilcup.cz Před 24 dny

Děkujeme za Vaše hodnocení. Těší nás že jste s LilCup spokojená. Velmi oceňujeme Vaše ekologické smýšlení.

7. 2. 2019
Sensimilla

Rychle vyrizeno I doruceno. Dekuji

Vyjádření partnera
www.lilcup.cz Před měsícem

Děkujeme za Vaše hodnocení. Pro spokojenost zákazníků se snažíme dělat maximum a tak nás takováto zpětná vazba vždy velice potěší.

31. 1. 2019
Lucie
21. 1. 2019
Tereza

Nadchl mne fakt, jak je kalisek ekonimicky, ekologicky a melo by se o nem dozvedet co nejvice zen, protoze kdyz si predstavim kolik odpadu v souvislosti s menstruaci vyprodukuje za zivot jedna zena, tak by to byla obrovska zmena k lepsimu :-)

Vyjádření partnera
www.lilcup.cz Před 2 měsíci

Tohle by bylo opravdu na velmi obsáhlou odpověd, tak tedy aspoń zkráceně, ano, je to pravda, jestliže průměrná žena spotřebuje za svůj život přibližně 17000 vložek nebo tamponů a toto množství vynásobíte 3,5 miliardou žen na světě,
tak si jistě každý dokáže spočítat že to není zanedbatelné množství.
Navíc tampony jsou známé tím, že absorbují také přirozené tekutiny a bakterie produkované vaším tělem pro udržení zdravého vaginálního prostředí.
Tampony a vložky jsou také běleny za použití chloru, což vede k produkci dioxinu, který je spojen s rakovinou prsu, endometriózou, potlačením imunitního systému a různými dalšími onemocněními. Pokud se podíváte na složení materiálů ve vložkách a tamponech tak si nelze nevšimnout materiálu Rayon, Rayon (nebo také viskóza, modal či lyocel) je v potřebách
intimní hygieny často používané vlákno z čištěné celulózy. Díky způsobu výroby, při které se chemickou cestou mění na tekutou hmotu, je považovaný za polosyntetický materiál.
Ženy se často domnívají, že vložky a tampony se standardně vyrábí především z bavlny. Ve skutečnosti jsou však hlavní součástí běžných intimních potřeb většinou
syntetické nebo polosyntetické materiály (jako např. rayon – neboli umělé hedvábí či viskóza), jejichž základem je celulóza.
Bavlnou se pokrývá například jádro vložky, jejíž spodní část tvoří plast. Kromě těchto materiálů obohacují výrobci potřeby intimní hygieny dalšími látkami jako absorbenty pro účinnější zadržování tekutiny nebo parfemací pro boj se zápachem. Všechny tyto složky však mohou na ženu a její zdraví působit velmi negativně.

14. 1. 2019
Veronika

Ještě jsem nezkoušela, ale slyšela jsem na tento výrobek jenom samou chválu:-)

Vyjádření partnera
www.lilcup.cz Před 2 měsíci

Děkujeme Vám za důvěru. Menstruační kalíšky LilCup v kampani jsou třetí generací menstruačních kalíšků Lilcup které jsou vyrobeny ze špičkového materiálu splňující EU požadavky na bezpečnost a kvalitu. Menstruační kalíšky LilCup jsou vyrobeny v EU a USA se specifickými parametry které vycházejí z dlouhodobé zkušenosti značky LilCup v oblasti menstuačních pomůcek. Výrobce menstruačních kalíšků Lilcup je v současnosti jediným výrobcem menstruačních kalíšků který pod jednou značkou zastřešuje ucelenou nabídku menstruačních kalíšků nejen s rozdílnými typy úchopu (stopka), ale také se zcela jedinečnými tvary samotných kalíšků pro každou modelovou řadu, každá modelová řada je dostupná samozřejmě v různých velikostech a barvách, navíc je ještě každá modelová řada dostupná v jiné tuhosti, tento ucelený výběr dává širší a přesnější možnost kombinací tak, aby si každá žena mohla vybrat svůj ideální menstruační kalíšek vzhledem ke svým potřebám bez zbytečných kompromisů.

19. 11. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.