Labská plavební společnost I

4,1 / 5 (8094 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše bylo super a dokonálé, doporučuji.“

Plavby po Labi

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy

http://www.plavbypraha.cz
plavbydresden@seznam.cz
+420 777 037 379

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Plavba lodí, Plavba lodí, Zájezdy do zahraničí

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Labská plavební společnost I

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
L

Vše bylo super a dokonálé, doporučuji.

22. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Marie

Krásný výlet lodí. Na lodi byl příjemný personál.

22. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Daniela

Loď pluje krásnou přírodou česko-saského švýcarska, Cesta tam je relativně rychlá, zato zpátky je to více než 7 hodin. Ale věděli jsme to předem, překvapení to nebylo.

Raut „all you can eat“ je jenom pro první rychlé hladovce. Na plnou loď lidí kuchař koupil pouze 1 tác sýrů, 2 šunky a 2 mísy salátu. Do 15 minut nebylo vůbec nic. Takže kdo nezareaguje hned, nemá ani suchý rohlík :-( Segedín by takhle neuvařil ani student prvního ročníku, opravdu tragédie. Oběd se ale docela povedl…

18. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Cmolikova

Jedním slovem: katastrofa. Velice nás to mrzí, ale výlet vůbec neproběhl podle našich představ, resp. ani podle plánu, který byl zapsán zde, na Slevomatu. Paní servírky nás během plavby do Drážďan zcela přehlížely, mrzelo nás, že jsme dostali jako jedni z posledních i polední menu, které bylo naprosto studené. Ve voucheru bylo psáno, že obsluhuje usměvavý personál. V našem případě nikoliv. Do Drážďan jsme dorazili s hodinovým zpožděním, tedy něco po druhé hodině odpolední, průvodce ani nikdo jiný nám neoznámil proč, pouze jen to, že v Drážďanech místo slíbených dvou hodin budeme jen do 15:15, kdy musí parníček neprodleně opustit přístaviště. V Drážďanech jsme tedy stihli necelou hodinku ve spěchu prolétnout město s něco málo památkami, měli jsme možnost koupit si pouze klobásu (a tuto nabídku jsme vážně nevyužili, jelikož jsme byli po obědě), ačkoliv jsme od průvodce měli slíbenou návštěvu obchůdku se suvenýry a porcelánem. Průvodce byl naprosto zmatený a podával nám mylné informace i co se návštěvy památek týče, např. nás poslal prohlédnout si Frauenkirche, ale posléze zjistil, že je v daný čas nepřístupná. Tím jsme také nějaký čas ztratili. Na zpáteční cestě se informace o připlutí do Hřenska značně lišily. Prvně přišel průvodce a oznámil nám, že pokud nejedeme vlakem z Děčína, nemůžeme v Hřensku nastoupit do autobusu. Jelikož jsme sice jeli autem, ale jen do Prahy a s kamarádkou jsem měla odjíždět vlakem do Plzně (třetí z nás zůstával v Praze), poprosili jsme o výjimku. Jako druhá informace bylo, že kvůli údajně nízkému stavu vody budou všichni cestující vystupovat v Hřensku. Třetí a konečná informace přišla ta, že vystoupit v Hřensku můžeme, ale přistavený autobus si musíme zaplatit, a to sice 20,–/osoba, což ve voucheru zde na Slevomatu taktéž uvedeno není. Kromě toho slibovaný raut nebyl přizpůsoben počtu cestujících, takže na nás nezbylo prakticky nic. Překvapila mne také vychytralost obsluhy, zřejmě aby měly více spropitného, servírky nechtěly vracet zpátky drobné, protože „neměly na vrácení“. Do Hřenska jsme tedy dojeli s cca 1, 5 h zpožděním, což znamená pár minut před desátou hodinou. Než jsme se dostali do autobusu (do kterého se stejně nacpali takřka všichni z lodi), bylo po desáté hodině a to měl být dle plánu příjezd do Děčína. Takže se žádné „urychlení cesty“ nekonalo. Všechny okolnosti plavby i nízký stav vody v Labi mohu pochopit a přírodní podmínky vzít v potaz, avšak nechápu, proč jsme nebyli upozorněni e-mailem, že může dojít ke změně plánu, což také není ve voucheru psané. Neočekávejte, že s Vámi bude společnost po výletě cokoliv řešit, Vaše stížnost bude ihned zamítnuta, resp. považována za neoprávněnou z důvodů, ke kterým Vám nedodají podklady.

17. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Tereza

Okolní krajina během plavby
Jídla dostatek v kvalitě přiměřené ceně

Mokré lavice a stoly na horní palubě při nástupu, které se personál neobtěžoval otřít
Velmi málo času na prohlídku města vlivem zpoždění pro nízkou hladinu vody a míjení se s parníky a veslicemi a následně velice zdlouhavá cesta zpět, ale to asi nelze ovlivnit když je málo vody.

15. 9. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (2504)

Podobné podniky