Ruční mytí aut

3,4 / 5 (7 hodnocení)

Provádíme mytí vozů,čištění interiéru vozů suchou ale i mokrou cestou.Používáme profesionální prostředky Sonax a profi stroje Karcher a ekologické prostředky typu Biosativa apod.

Dnes otevřeno: 9:00–18:00 Zobrazit všechny dny

Roman Vít
https://www.facebook.com/rvmytiaut/
automytipraha@gmail.com
+420 603 187 395

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Praktické, Auto-moto

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Ruční mytí aut

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
3,4/5 dle 7 hodnocení
Mcpapa

Nakonec jsme se s pánem dohodli, což je jediné pozitivum, které na tom všem lze najít.

No, od začátku bylo vše špatně, volal jsem pánovi na rezervaci, řekl mi, že teď nemůže ať mu pošlu sms s voucherem a informací o mých volných termínech, že mi některý z nich potvrdí. Po týdnu jsem tedy volal znovu a že na mě zapomněl, že mu přišlo hrozně moc sms. Dobře, stane se. Domluvili jsme se na termínu, ráno dorazím a že je auto extrémně znečištěné, že ho bude čistit místo hodiny tak tři hodiny a že tedy za 200,– navíc. Nelíbilo se mi to, jelikož auto bylo provozované normálně, bylo po zimě akorát zanesené pár posypovými kamínky u řidiče, jinak nic. Pán mi řekl, že můžu souhlasit, nebo jet pryč a napsat na slevomat, že mi vrátí peníze. Když už jsem tam jel, tak jsem chtěl auto vyčistit, tak jsem s tím tedy souhlasil. Cena 500,– za vysátí a otření plastů mi ale přišla už dost hraniční. Jinak nevozím žádné psy, ani suť nebo něco podobného, takže auto nemělo být z čeho výrazněji znečištěno. Domluvili jsme se na odpoledne, že si auto vyzvednu v 16:30. Přijel jsem v 16:40 a koukám, že akorát nějaký pracovník začíná mé auto luxovat. Zamířil jsem rovnou k majiteli s dotazem, zda to dělají od rána a on že „skoro jo“. Zeptal jsem se tedy, kdy to bude hotové, na to mi odvětil, že „neví, on to auto nedělá“. Nakonec šel za pánem co auto luxoval s tím, ať to rychle doluxuje, otře palubku a předá mi ho. Pán co luxoval ho trochu zradil a odpověděl, že zrovna začal. No nastala chvilka dohadování co s tím, nakonec jsme se dohodli, že mi vrátí peníze a já pojedu pryč. Za těch necelých 10min stihl luxující pán vyluxovat (opravdu celkem pěkně a důkladně) vše, mimo místa řidiče, takže pohádka o tom, jak je auto extrémně znečištěné a že to bude trvat přes dvě hodiny, byla jen povídačka, kdy pán evidentně chtěl prostě jen víc peněz. Nakonec, abych nebyl nespravedlivý, tak mi nabídl i umytí vapkou zdarma, kdybych měl někdy cestu kolem. Obrázek si můžete udělat sami. Za cestu a celý den bez auta mám tři čtvrtě vyluxovaného auta, no řidiče jsem si nakonec radši vyluxoval sám, to je vždycky jistota.

Vyjádření partnera
Ruční mytí aut Před 9 dny

Vážený pane,přivezl jste vozidlo které bylo velmi znečištěné.Většina lidí si myslí že to je hotové za chvilku.Váš vůz a to jsem vám s omluvou vysvětlil jsme ten den zaměnili za jiný stejné barvy a značky který měl být hotový až ve večerních hodinách.Tedy se na něm začalo omylem chvíli předtím než jste přijel.K objednání toliko-dne 2.5.2017 se mi narodila dcera a né vše bylo v pořádku.Tedy jsem se věnoval rodině a lidově řečeno jsem před sebou tlačil objednávky před vámi.Proto pozdější reakce na vaši objednávku.Myslím že toto jsem vám i sdělil do telefonu.K době trvání čištění-vzhledem k tomu že jsem tam měl ještě jiná vozidla na vyčištění jsem vám záměrně sdělil delší dobu čištění než je obvyklé protože na počkání to v tu danou chvíli nešlo provést.K účtování peněz navíc vám sdělím tolik.Na každém voucheru je upozornění že si účtujeme za silné znečištění příplatek tedy jsem vás na to již nemusel upozornovat a mohl ho po vás později požadovat.Ze slušnosti jsem vám to sdělil při předání vozidla.Vy jste souhlasil.Po té co jsme z naší strany pochybyli jsme vám vrátili peníze v plné výši a to i přes to že si náš obchodní partner odečetl 25%provizi.ZA 8let co dělám auta bylo jen pár lidí co si stěžovali jako vy a věřte mi že mám za sebou několik tisíc vyčištěných aut.Většinou to byli lidé kteří měli v autě takový nepořádek že už to sami nechtěli nebo neuměli udělat a pak se divili že auto není jako nové.Nevidím tedy důvod tohoto hodnocení které nyní beru jako poškození dobrého jména firmy a podstoupím to právnímu zástupci.Po vašem komentáři vyjádřilo pochybnosti několik zákazníků.Vzhledem k tomu že mám stovky spokojených zákazníků a to i z řad známých osobností politiky i showbussinesu mě vaše hodnocení velmi rozhořčilo a cítím se být vámi velmi poškozen a požaduji smazání celé diskuze.Roman Vít 603187395

13. 6. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Veronika

kvalitní služba, příjemný personál, dobrá komunikace

Vyjádření partnera
Ruční mytí aut Před 2 měsíci

Děkujeme,rádi Vás znovu uvidíme.

11. 5. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.