Hodnocení podniku La Strega

4,4/5 (457 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lucka

Asi pouze dobrá dopravní dostupnost

Kde začít, celkový uspěchaný přístup paní kosmetičky. Začátek o 15 minut později, konec na čas, paní kosmetička zřejmě chvátala domů, takže délka ošetření nebyla 60, ale 45 minut, z toho ošetření včetně masáže cca 25 minut a 20 minut odpočinek s jakousi maskou na obličeji, jejíž nanesení trvalo tak 10 vteřin, masku mi následně kosmetička lehce setřela a tím to celé skončilo, žádný závěrečný krém, nic. Jela jsem domů s umaštěnou pletí a doma jsem se odlíčila jako obvykle. Jsem ráda, že jsem si koupila jen jeden voucher. Takhle přesně si kosmetické ošetření nepředstavuju. V salónu byly 2 kosmetičky, škoda, že jsem nešla k té druhé.

16. 5. 2018
Pavlina

Po ošetření žádný výsledek.

29. 4. 2018
Zdeňka

pouze úprava obočí

Ošetření neodpovídalo popisu ve voucheru, během 20 minut bylo provedeno odlíčení, úprava obočí, čištění pleti (nepříjemné použití ultrazvukové špachtle, které nebylo uvedeno ve voucheru) i masáž, pak už jen maska a hotovo. Hrůza, nikdy více. Kosmetika byla prováděna necitlivě, při masáži si většinou odpočinu-tady dost nepříjemné, hrubé zacházení.

Vyjádření partnera
La Strega Před rokem

Dobrý den, chápu Vaše rozčarování a mrzí mne, že takoví věci neřešíte na míste s manažerem. Zajisté bych pro Vás našla variantu k Vaší spokojenosti. Petra

2. 10. 2017
Veru

Paní nepříjemná, v ceně voucheru jsem měla i úpravu obočí a tak jak jsem přišla, tak jsem i odešla. Škoda vyhozených peněz a zbytečně ztracený čas. Takže nedoporučuji!

Vyjádření partnera
La Strega Před 2 roky

Ooo děkuji, Jsem ráda za negativní reakci,alespoň neusnu na vavřínech a posune mne to dal :)
Jen škoda, že si nevázíte lidské práce .
Zamyslete se nad sebou.
S přáním krásného dne Petra

1. 4. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.