Kategorie

Jazykové studio

4,2 / 5 (80 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborný jazykový kurz i lektor, v hodinách se hodně mluví, výuka je zaměřena hlavně na praktické užívání jazyka. Pro mě velkým přínosem, pokračuji i dále.“

Výuka jazyků se specializací na angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu, Jazykové studio vyučuje své studenty již od roku 1999 - jistota, zkušenost, efektivita výuky a dlouhodobá spokojenost našich klientů, kurzy pro max 8 studentů, dobrá dostupnost - v Brně 3 pobočky s učebnami. Dále výuka firemních kurzů a překladatelská činnost.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Jazykové studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Výuka probíhá standardně jako ve škole

15. 7. 2014
Užitečné? Ano
Jana

Výborný jazykový kurz i lektor, v hodinách se hodně mluví, výuka je zaměřena hlavně na praktické užívání jazyka. Pro mě velkým přínosem, pokračuji i dále.

27. 5. 2014
Užitečné? Ano
Karel

Zaujala mne samotná nabídka, podpořilo to hodnocení a dovršila cena.

5. 2. 2014
Užitečné? Ano
Pmlc

Zakoupila jsem intenzivní i půlroční kurz angličtiny, zvláště ten intenzivní předčil moje očekávání. Ze začátku to bylo náročné, ale jinak to nejde a brzy člověk zjistil, že se anglicky naučit dá, i syn byl na intenzivce spokojený a bavil se, žádný stres. Vše bylo uzpůsobeno účastníkům kurzu, docela jsme se i nasmáli, se školním vyučováním, které bylo v jazycích pro mě náročné a stresující, se to vůbec nedá srovnat. Samozřejmě by to chtělo někam vyjet a tam se naučit, ale to prostě u každého nejde. Takže doufám, že i touto cestou v kurzu s malou skupinkou a dobrým lektorem to taky zvládnu.

22. 1. 2014
Užitečné? Ano
Renata

kurz byl zrušen

31. 12. 2013
Užitečné? Ano

Další hodnocení (19)