Jazykové studio

4,2 / 5 (80 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborný jazykový kurz i lektor, v hodinách se hodně mluví, výuka je zaměřena hlavně na praktické užívání jazyka. Pro mě velkým přínosem, pokračuji i dále.“

Výuka jazyků se specializací na angličtinu, němčinu, francouzštinu a španělštinu, Jazykové studio vyučuje své studenty již od roku 1999 - jistota, zkušenost, efektivita výuky a dlouhodobá spokojenost našich klientů, kurzy pro max 8 studentů, dobrá dostupnost - v Brně 3 pobočky s učebnami. Dále výuka firemních kurzů a překladatelská činnost.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Jazykové studio

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Výuka probíhá standardně jako ve škole

15. 7. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jana

Výborný jazykový kurz i lektor, v hodinách se hodně mluví, výuka je zaměřena hlavně na praktické užívání jazyka. Pro mě velkým přínosem, pokračuji i dále.

27. 5. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karel

Zaujala mne samotná nabídka, podpořilo to hodnocení a dovršila cena.

5. 2. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Pmlc

Zakoupila jsem intenzivní i půlroční kurz angličtiny, zvláště ten intenzivní předčil moje očekávání. Ze začátku to bylo náročné, ale jinak to nejde a brzy člověk zjistil, že se anglicky naučit dá, i syn byl na intenzivce spokojený a bavil se, žádný stres. Vše bylo uzpůsobeno účastníkům kurzu, docela jsme se i nasmáli, se školním vyučováním, které bylo v jazycích pro mě náročné a stresující, se to vůbec nedá srovnat. Samozřejmě by to chtělo někam vyjet a tam se naučit, ale to prostě u každého nejde. Takže doufám, že i touto cestou v kurzu s malou skupinkou a dobrým lektorem to taky zvládnu.

22. 1. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Renata

kurz byl zrušen

31. 12. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (19)