Kategorie

Salon Yvonne

3,7 / 5 (90 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „dobrá péče, rychlé objednání“

Náš kosmetický salón nabízí kosmetické ošetření pleti s použitím kvalitních produktů a využitím moderní techniky.kvalifikované kosmetičky poskytují komplexní kosmetickou péči s důrazem na moderní trendy. Naším posláním, je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem, profesionalitou a s lidským pohledem na potřeby každého klienta, dopřát mu hluboké uvolnění, navodit duševní harmonii a pozitivní vnímání vlastního těla. Pečuje o Vás tým speciálně školených kosmetiček v oborech dermatologie a laserové terapie. Jsou absolventky řády odborných kurzů a seminářů. S mnoholetými zkušenostmi a profesionální dovedností. Patříme k salonu, jejichž krédem je spokojenost a serióznost péče o klienta.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Salon Yvonne

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kristýna

Paní/slečna, která procedruru prováděla, působila neprofesionálním dojmem – za celou dobu vůbec nevysvětlila, co vlastně provádí a proč. Koupila jsem voucher jako dárek, ale obdarovaná se vůbec nedozvěděla, co jí to na obličeji slečna vlastně provádí (ani po optání se nedočkala odpovědi).
Bohužel zklamání a nespokojenost.

11. 9. 2012
Užitečné? Ano
Lada

perfektní

9. 3. 2012
Užitečné? Ano
Lucie

Naprostá spokojenost. K tétompaní chodím i na jiné služby, jako například nehtÿ.

27. 1. 2012
Užitečné? Ano
Karla

podle nabídky měla mít kosmetická procedura tento postup:
Důkladně očistíme řasy – neprovedeno
Do očního okolí naneseme kosmetickou vazelínu bez parfemace, pod řasy vložíme vatové tampónky – neprovedeno nanesení vazelíny
Barvu naneseme pomocí vatové tyčinky, necháme působit dle požadovaného odstínu – asi ano, při zavřených očích už člověk neví :-)
Na závěr setřeme kouskem namočené vaty přebytečnou barvu z řas – ano

vzhledem k drobnému nedorozumění ohledně termínu návštěvy (spletla se a zapsala si mě na jiný den než jsem se domluvily), se možná slečna kosmetička potom snažila spěchat a proto celou proceduru neprovedla tak jak bylo nabízeno, no ale barva drží, očím to naštěstí neuškodilo, a protože mám ještě jeden voucher na druhý pokus, tak uvidíme příště, třeba se to zlepší :-)

Doporučil byste podnik přátelům? – Zatím ne, uvidíme co napodruhé

16. 1. 2012
Užitečné? Ano
Zuzana

dobrá péče, rychlé objednání

17. 12. 2011
Užitečné? Ano

Další hodnocení (13)