Salon Yvonne

3,7 / 5 (90 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „dobrá péče, rychlé objednání“

Náš kosmetický salón nabízí kosmetické ošetření pleti s použitím kvalitních produktů a využitím moderní techniky.kvalifikované kosmetičky poskytují komplexní kosmetickou péči s důrazem na moderní trendy. Naším posláním, je poskytnout klientovi komplexní péči o krásu a zdraví, spojit nejnovější poznatky kosmetologie a medicíny s individuálním přístupem, profesionalitou a s lidským pohledem na potřeby každého klienta, dopřát mu hluboké uvolnění, navodit duševní harmonii a pozitivní vnímání vlastního těla. Pečuje o Vás tým speciálně školených kosmetiček v oborech dermatologie a laserové terapie. Jsou absolventky řády odborných kurzů a seminářů. S mnoholetými zkušenostmi a profesionální dovedností. Patříme k salonu, jejichž krédem je spokojenost a serióznost péče o klienta.

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Salon Yvonne

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kristýna

Paní/slečna, která procedruru prováděla, působila neprofesionálním dojmem – za celou dobu vůbec nevysvětlila, co vlastně provádí a proč. Koupila jsem voucher jako dárek, ale obdarovaná se vůbec nedozvěděla, co jí to na obličeji slečna vlastně provádí (ani po optání se nedočkala odpovědi).
Bohužel zklamání a nespokojenost.

11. 9. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lada

perfektní

9. 3. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Lucie

Naprostá spokojenost. K tétompaní chodím i na jiné služby, jako například nehtÿ.

27. 1. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Karla

podle nabídky měla mít kosmetická procedura tento postup:
Důkladně očistíme řasy – neprovedeno
Do očního okolí naneseme kosmetickou vazelínu bez parfemace, pod řasy vložíme vatové tampónky – neprovedeno nanesení vazelíny
Barvu naneseme pomocí vatové tyčinky, necháme působit dle požadovaného odstínu – asi ano, při zavřených očích už člověk neví :-)
Na závěr setřeme kouskem namočené vaty přebytečnou barvu z řas – ano

vzhledem k drobnému nedorozumění ohledně termínu návštěvy (spletla se a zapsala si mě na jiný den než jsem se domluvily), se možná slečna kosmetička potom snažila spěchat a proto celou proceduru neprovedla tak jak bylo nabízeno, no ale barva drží, očím to naštěstí neuškodilo, a protože mám ještě jeden voucher na druhý pokus, tak uvidíme příště, třeba se to zlepší :-)

Doporučil byste podnik přátelům? – Zatím ne, uvidíme co napodruhé

16. 1. 2012
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Zuzana

dobrá péče, rychlé objednání

17. 12. 2011
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (13)