Hodnocení podniku  Salon Natanael

4,3/5 (159 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Simona

Vůbec to nebylo o masáži ani o reflexní terapii a navíc místo 75min. se mi paní masérka věnovala cca 35min. Nedoporučila bych nikomu :(

16. 9. 2013
Zuzana

Dobrý den, byla jsem hodně zklamaná, že daná masáž, která měla původně trvat 75 minut netrvala ani 45, hodně partií jako krční páteř, ruce byla vynechaná, nohy pouze z jedné strany a na konci mi byla vystavená permanentka na další masáže i přesto, že jsem řekla, že nemám u sebe peníze. Byla jsem tedy požádaná alespoň o zálohu. Bylo mi to velmi nepříjemné. Zároveň jsem na první termín masáže čekala 2 měsíce, poté mi byl termín zrušen a přesunut o další měsíc a v den masáže mi bylo opět zavoláno, že dvojitě zablokovala můj termín a zda mě může přesunout. Trvala jsem na termínu. Byla jsem ale opravdu velmi zklamaná a zajímalo by mě, zda měl někdo podobnou zkušenost.

12. 2. 2013
Martina

Velice nepříjemná paní, připadala jsem si jako na obtíž. A s odstupem času musím dodat, že z 30ti minut předpovědí vyšla jediná věc. Takže ztráta času a nedoporučuji.

10. 1. 2013
Inf

Masáž byla prováděna jednostranně, nijak výrazně, poměrně špatná technika masírování. Navíc místo 40 minut trvala kolikrát i sotva půl hodiny. Nakonec mi byl poslední termín zrušen, prý ze zdravotních důvodů pí Polachové, s příslibem, že mi zavolá a domluví náhradní termín. K tomuto už bohužel nikdy nedošlo a vzhledem ke kvalitě ani nemám zájem se dál dožadovat domluvy.

22. 12. 2012
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.