Kategorie

Bergzentrum Pam, Hotel Petr & Bellevue

4,1 / 5 (1193 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Ubytovaní jsme byli v hotelu Petr, dřevěný pokoj s balkónem, příjemné, čisté a prostorné ubytování, krásný výhled z restaurace hotelu Bellvue, nádherná okolní příroda, mnoho turistických možností. Jídlo odpovídalo ceně, žadný gastronomický požitek, ale poctivá česká klasika. Snídaně dostačující, pravda je, že bez zeleniny, která už by měla být standardem, si myslím (jestli se něco nezměnilo, byli jsme ubytovaní v květnu 2016). Ale jinak jsme byli moc spokojení, rádi se vrátíme.“

Dnešní nabídky Bergzentrum Pam, Hotel Petr & Bellevue

Hodnocení podniku Bergzentrum Pam, Hotel Petr & Bellevue

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Ilonka
Dnes
Užitečné? Ano
Lída

Ochotný personál.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Vjakubova2

Ubytovaní jsme byli v hotelu Petr, dřevěný pokoj s balkónem, příjemné, čisté a prostorné ubytování, krásný výhled z restaurace hotelu Bellvue, nádherná okolní příroda, mnoho turistických možností. Jídlo odpovídalo ceně, žadný gastronomický požitek, ale poctivá česká klasika. Snídaně dostačující, pravda je, že bez zeleniny, která už by měla být standardem, si myslím (jestli se něco nezměnilo, byli jsme ubytovaní v květnu 2016). Ale jinak jsme byli moc spokojení, rádi se vrátíme.

17. 10. 2016
Užitečné? Ano
Bmokranova

Personál bol veľmi milý a ochotný ubytovať nás i v neskorých nočných hodinách.
Strava tiež veľmi dobrá, jediné čo nebolo dobré - bolo počasie / ale to sa nedá objednať :)/

Jedna malá chybička - ale to asi tým, že v ČR je povolené fajčiť vo verejných priestoroch, v jedálni sa večer fajčilo :( .

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Hana

Byli jsme spokojeni a vše proběhlo podle našeho očekávání. Personál byl velice příjemný a ochotný. Jeli bychom klidně ještě jednou.

28. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (530)

Podobné podniky