Kategorie

Be Beauty

2,6 / 5 (19 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Líbilo se mi prostředí, velmi příjemný personál. Po jedné aplikaci IPL, bohužel nemůžu posoudit kvalitu a výsledek.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Hodnocení podniku Be Beauty

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Andrea

služby strašné, podvod

13. 12. 2012
Užitečné? Ano
Barbora

Líbilo se mi prostředí, velmi příjemný personál. Po jedné aplikaci IPL, bohužel nemůžu posoudit kvalitu a výsledek.

27. 11. 2012
Užitečné? Ano
Pavla

Při první návštěvě došly baterie v přístroji, tudíž nemohla být celá aplikace provedena. Bylo mi přislíbeno, že při další návštěvě bude toto nahrazeno.
Při druhé návštěvě nebyly žárovičky (či co???) a byla mi nabídnuta lymfatická masáž. Chci odstranit chloupky a a oni mi nabízí lymfatickou masáž. Také nechápu proč mi nikdo nezavolal předem, když 14 dní věděli, že nemají tyto žárovičky dodavatelem dodané. Musela jsem se uvolnit z práce, protože odpoledne v podstatě není možné se objednat, sestřičky tam nejsou. Požadovala jsem navrácení peněz. bohužel sestřička v kasičce příslušnou sumu neměla. Recepční, na kterou bývá problém se dovolat, mi sdělila, že mi vrátí všechny peníze. Je to měsíc a na mém účtě stále peníze nejsou. Volala jsem tedy znovu recepční a ta mi sdělila, že dostala vynadáno od svého šéfa, který sídlí v Rakousku, že mi peníze neměla slibovat. Takže vlastně ani nevím, jestli se svých peněz dočkám??? Takto si profesionální služby nepředstavuji.
Je to má první zkušenost se Slevomatem a pro kosmetické účely již Slevomat nikdy nevyužiji.

27. 10. 2012
Užitečné? Ano
Fontanovapetra

Problémy s objednávkou, neustálá změna termínů. Práce sester výborná.

6. 10. 2012
Užitečné? Ano
Leona

Čisté, hezké prostředí, ale objednává se špatně (jen 3dny v týdnu a od-do), případně je paní mimo- bez diáře (stalo se mi to 3×).Druhá návštěva, jedna mi byla firmnou zrušena. Nyní nemohu stihnout využití 2.voucheru, doufám, že proběhne dohoda jiných termínů.

5. 10. 2012
Užitečné? Ano

Další hodnocení (1)