Třizebry.CZ

4,3 / 5 (134 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Super kvalita! A rychlost.“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Třizebry.CZ

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Eviii

Super kvalita! A rychlost.

16. 3. 2014
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Nemcova

Koupila jsem si 3 vouchery ve složení 2× obraz o rozměru 60 × 40cm a jeden obraz ve formátu 40 × 30cm. Předpokládala jsem, jako u jiné společnosti, že fotka, kterou pošlu, bude krásně vidět zpředu na obrazu. Bohužel mi při objednávání obratem napsali, zda mi nevadí, že okraje fotky budou zahnuté (podotýkám, že za okraj bylo považován cca 5cm a jaký fotograf, když fotí, počítá s okrajem na každé straně 5cm?) a pokud chci mít celou fotku vidět, musím ji upravit. Fotograf si na tom dal hodně záležet, aby obrazy měli přesně okraje takové, jaké oni potřebují na zahnutí za okraj obrazu a dal tam neutrální pozadí, Jaké bylo mé překvapení, když mi obrazy přišly: jeden v pořádku(za ten chválím), druhý je celý posunutý dolů, takže kus fotografie dole není vidět a nahoře je vidět již zmiňovaný fotografem vytvářený okraj, který měl údajně být použit na zahnutí a třetí obraz má vidět okraj po celém obvodu. Chápu, že pro firmu nejsou tyto obrazy takovým ziskem, jako ty zakoupené za plnou cenu, nicméně si myslím, že tímto si dělají akorát špatné jméno.

27. 5. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Eva

Focení samotné probíhalo dobře, ale výsledek na papíře hotová katastrofa! Tak zohavené fotky jsem ještě nikdy neviděla. Je na nich hrozně moc stínů, jsou tmavé a ty retuše vypadají ještě hůř, ty tmavé fotky vybělili, barvy oblečení vypadají jak seprané, obličeje mají počítačový make-up, který je vidět. Už nikdy si nekoupím profi focení, sama mám hezčí fotky. Všem to rozmlouvám.

25. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Mik

Vše proběhlo v pořádku, dobrá komunikace. Pokud bude opět nabídka, bez rozmýšlení do toho jdu.

7. 4. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jarmila

Obraz se mi líbí, ovšem ta komunikace byla špatná z důvodu jednání Trizebry.cz. K zaplacení mi bylo zasláno špatné bank.spojení včetně voucheru, já to zaplatila, obraz dostala a za měsíc a půl se mi ozvali dopisem, že pokud okamžitě nezaplatím částku místo 199,– jak jsem již měla zaplaceno, tak částku 740,–Kč, zcela bezohledně a vůbec je nezajímalo, že by mi jako zakáznikovi mohli pomoct, kde se chyba stala, místo toho mi vyhrožovali vyřízení právní cestou. Já si bank.spojení ani voucher nevymyslela. Je to smutné, ale já se nedala, napsala jsem velvyslanci Slevoucher.cz a vše se rychle vyřešilo. Nic jsem nemusela platit 2× a ještě takovou sumu. Obraz je moc pěkný, ale pokazilo to právě to jednání ze strany Trizebry.cz.

22. 3. 2013
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (36)