Kategorie

Ladronka

4,0 / 5 (1573 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „příjemná atmosféra, milý personál, doporučuji“

restaurace

Dnes otevřeno: 11:00–22:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zábava a volný čas, Bowling, Jídlo a pití, Burger

Hodnocení podniku Ladronka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Avivaan

Celkově nudný podnik. Občerstvení bylo desne. Hamburgery studené.Nikdy více.

Vyjádření partnera
Ladronka Před 4 dny

Dobrý den, velmi nás mrzí Vaše špatná zkušenost v našem podniku. V den uplatnění Vašeho voucheru, byl uplatněn pouze jeden voucher a byl to právě ten Váš. Byli jsme v domění, že jste byli naopak se vším spokojeni, neboť během Vaší návštěvy u nás si nikdo nestěžoval, ba naopak při zanášení jídla jsme od přítomých hostů zaslechli kladné ohlasy. Pokud bylo jídlo opravdu studené, měli jste tuto skutečnost sdělit personálu nebo přítomnému provoznímu, který by tento problém vyřešil k Vaší spokojenosti.
S pozdravem tým Ladronka.

23. 11. 2016
Užitečné? Ano
Andrea

ochotny a prijemny personal, vynikajuce jedlo, odporucam.

Vyjádření partnera
Ladronka Před 4 dny

Dobrý den, velmi nás těší, Vaše pozitivní reakce. Jsme rádi, že vše proběhlo k Vaší spokojenosti :)
Tým Ladronka

21. 11. 2016
Užitečné? Ano
Dominika

Musím říct, že cena byla super. Pro 4 lidi dvě hodiny bowlingu i s večeří se určitě vyplatí.

Trochu více mě mrzela obsluha., dvakrát za večer bylo upozorněno, že nám nepřinesli vše, co bylo v menu u hamburgru nabízeno (např. salát či dip), čili celkově obsluha byla roztěkaná a hodně zapomínala. Jídlo bylo dobré až na šíleně přesolené hranolky. Prostředí bylo příjemné, ale toalety na "takový podnik" katastrofa i v některých hospodách mívají lepší. Dráhy bowlingu byly krátké a samosřejmě nás neminuly ani technické poruchy, jako bylo časté zasekávaní kuželek atd... Poslední, co bych chtěla zmínit, tak nefunkčnost spousta věcí a to např. v restauraci byla nabízená točená Kofola, tu Vám nenatočili z důvodu špatného chlazení a pěnění nápoje, dále nefunkční stolní fotbálek.

Vyjádření partnera
Ladronka Před 26 dny

Dobrý den, velmi nás mrzí, že vaše návštěva dopadla takto. Nebudeme obhajovat pochybení obsluhy a kuchyně, ke kterému dojít mohlo a velmi nás to mrzí. Toalety jsou veřejné, přístupné všem a vybudované v rámci koncepce objektu. Snažíme se tyto udržovat dle hygienických požadavků, ručníky, sušáky, mýdla, vůně a kontrola 1 x za hodinu. Co se týče bowlingu tak délka 17m je dostačující, profesionální dráhy mají 18,3m. Točená kofola se v restauraci standardně nenabízí a personál ji ani nabízet nemá, fotbálek nebyl zapnutý a obsluha vás o tomto měla informovat. Ještě jednou se omlouváme za vzniklé potíže. Tým Usedlosti Ladronka

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Lucie

Hra byla dobrá,ale personál nebyl moc ochotný a hlavně se často porouchávalo postavení kuželek. A člověk se tam necítil moc dobře.

25. 7. 2014
Užitečné? Ano
Naďa

příjemná atmosféra, milý personál, doporučuji

9. 7. 2014
Užitečné? Ano

Další hodnocení (415)

Podobné podniky