Hodnocení podniku  Salon krásy Roudná

4,6/5 (55 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hani
13. 10. 2021
2/5

maximálně vyčištění pleti

Bylo vše špatně, procedura, která měla trvat 1,5h, trvala pouze 1h, barvené obočí vydrželo maximálně do druhého dne, masáž pomalu žádná, lituji, že jsem za to dala peníze. Hold se už začíná dělit spolčenost na očkované a neočkované, že..?
když si musela slečna dezinfikovat rukavice každých pět minut. Rozhodně nedoporučuji!

Vyjádření partnera
Salon krásy Roudná Před 10 měsíci

Dobrý den, děkuji za Váš komentář. Na Vás si vzpomínám obzvlášť. V kontraindikacích máte napsáno, že nesmíte mít opar. Vy jste s ním i tak přišla, jde hlavně o Vaše zdraví, může se Vám přenést kamkoliv. To by bylo k dezindekci a rukavicím... A procedura byla v pořádku. Odcházela jste na čas. Jinak to být ani nemůže, mám zákaznice přesně naplánované na čas. A vlastně nemyslíte si, že bych byla tak trochu sama proti sobě, když bych služby nedělala tak, jak inzeruji? Co myslíte, že bych z toho měla, když bych zákaznice šidila? :-)
Obor mě baví a naopak, snažím se pravidelně do ošetření zavádět nové postupy ze školení, kterých se účastním. Já na rozdíl od ostatních salonů, kteří si do celkové doby ošetření počítají i oblékání, vyúčtování zákaznice atd., dělám jen samotné ošetření poctivých 1,5h, pak tam mám 0,5h pauzu na zbytek (a v rámci spokojenosti třeba radím zákaznicím o pleti - ostatně stejně jako Vám po ošetření a většinou jsem ráda, že se stihnu najíst, napít a už jdu pracovat dále).
Takže doporučuji zkusit jiný salon, ať vidíte a máte srovnání. Budete překvapená. ;-) A doporučuji nechodit s oparem. :-) S pozdravem.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.