MATY'S Aromatherapy s.r.o.

Ostrava, Vojtíkova 1589/9

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e‑mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Zboží, Domácnost, Bytové doplňky

O nás

Zabýváme se výrobou luxusních svíčkových produktů založených na zdravém sojovém vosku. Naše hlavní hodnoty jsou v ekologii a estetice, spojujeme zdravé a krásné. Do výroby svíček navíc přinášíme inovativního ducha, neustále vymýšlíme nové produkty a postupy, jaké nikdo jiný nemá.

Mluvíme teď především o službě doplnění svíčky, která je na trhu zcela unikátní. Naši zákazníci si mohou jednoduše koupit novou náplň do vyhořelé svíčky, čímž získají novou luxusní svíčku za třetinu původní ceny. Také se nám podařilo vyvinout technologii zpracování sojového vonného vosku, který se v současnosti příliš nevyrábí, protože firmy tyto postupy neznají. A neustále pracujeme a vymýšlíme dál.

Věříme, že nás činí unikátními i celý náš přístup k produktům. Vždy využíváme komponenty nejvyšší kvality, výroba probíhá ručně v české republice a minimálně z 50 % je uskutečněna v chráněných dílnách. Dáváme si záležet na každém detailu, včetně balení. Usilujeme o to, abychom lidem dali víc, než vůbec čekají, abychom je nadchli a ohromili. I proto jsou naše produkty vhodné jako reprezentativní dárkové zboží.

Obyčejné svíčky nejsou zdravé ani pro své uživatele, ani pro naši planetu. Naše sojové svíčky jsou naproti tomu zcela nezávadné. Pomozte nám je rozšířit a omezit tak prodej škodlivých parafínových svíček vznikajících při výrobě nafty.

Vaše svíčky MATY'S

Zobrazit více
MATY'S Aromatherapy s.r.o.
Vojtíkova 1589/9, Ostrava, 708 00 (zobrazit na mapě)

MATY'S Aromatherapy s.r.o.

Vojtíkova 1589/9, Ostrava