Hodnocení podniku Wellness Hotel Javorník***

4,3/5 (10 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jan

Kuchaře bych propustil , večeře bez jakekoli zeleninove přílohy , zelí bylo jen voda knedliky ohřáte v mikrovlnce a kačena ? Škoda mluvit

11. 6. 2019
Vojtěch

Hotel je umístěn v klidném prostředí přírody v údolí. Denně kolem projela tak 4 auta. Příjemné, pěkné wellnes. Parkování hned u hotelu. Personál nám mile vyšel vstříc, když jsme se nestíhali večeři – nechali nám ji na recepci :)

Nechci, aby to vyznělo jako hate, ale budu se snažit objektivně popsat naše dojmy v konfrontaci s očekáváními. Hotel celkově vypadal docela neudržovaně – skvrny na kobercích, potrhané tapety na schodištích, v jídelně byly některé židle dost rozviklané a pohyblivé, stěny obouchané od židlí. V koupelně jsme měli prasklou zeď i s kachličkou, sprcha už nešla polohovat, odvětrávání ve sprše mělo stopu po dřívějším promočení, okna našeho pokoje byla dost špinavá, na parapetu od minulého jara byly ještě exkrementy od vlaštovek. Služby v restauraci byly také podivné. Jeden den mi slečna říkala, že latte macchiato nedělají, přestože bylo v nápojovém lístku, druhý den pak druhá slečna kafe přinesla. Ke kafe jsme si bohužel taky neměli co zakousnout, přestože nápojový/jídelní lístek říkal něco jiného. Jednou jsme si taky objednali pivo a kofolu. Obojí bylo teplé a kofola chutnala po pivu, nevím, jak je to možné. Teplé pivo jsem pak reklamoval a slečna přiznala, že mají rozbitý chlaďák – ale až tehdy, když jsem se ozval, nechápu.. Během pobytu jsem jednou před půl pátou v restauraci poprosil o jídelní lístek. Bylo mi však řečeno, že kuchař vaří na večeři (v restauraci nikdo neseděl). Museli jsme tedy počkat až do šesté na večeři. Obecně bych kvalitu večeří zhodnotil jako závodku. Jako dezert k deklarovanému tříchodovému menu jsme vždy dostali buchtu, jednou však vanilkovou zmrzlinu s umělou šlehačkou ze spreje politou cukrovou polevou. Ve welness hotelu tedy po stránce jídla jednoznačně zklamání. Snídaně byly celkem fajn, ale chybělo nám ovoce a párky byly studené. Asi nejsmutnější bylo, že jsme až do pondělí jedli rohlíky, které byly koupené v pátek. Podle počtu hostů se ke snídani nabízelo na bufetovém stole překapávané kafe nebo espresso (ve skutečnosti lungo+). Jednou jsem si během snídaně objednal prvně zmíněné. Při odchodu jsem si všiml, že mi bylo naúčtované. Naštěstí se se mnou nikdo nehádal, když jsem se ohradil..

4. 4. 2019
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.