Hodnocení podniku  Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka

4,1/5 (325 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lukáš

jídlo

11. 6. 2020
Lukáš

ochota pana kuchaře, snaha

jídlo působilo směšně až amatérsky. 8chodove menu působí špičkově, bohužel na talíři už je to o ničem. Wellington tuhý, čekalo se na něj snad hodinu. losos gravlax byl pouze uzený losos z lidlu položeny na plátku hrušky pokapany balsanicem. Balsamico, malina a „socialistický“ zeleninový salátek byli přítomny na všech chodech krom dezertů. největší katastrofa byl poslední dezert. to jsme se na sebe už opravdu dívali jestli je to myšlene vážně. Dezert, který se skládal z čokoládové omáčky, zmrzliny a krokantu. krokant byla tyčinka ala lidl a ČOKOLÁDOVÁ zmrzlina byl čokoládový neoslazeny PUDING. Tady tuto katastrofu bohužel nezachránil ani milý a ochotný kuchař. Celé 8chodove menu trvalo šílené 3 hodiny. Jako věnovaný dárek jsem tohoto opravdu litoval a ač negativní komentáře téměř nikdy nepíši, tady bych chtěl upozornit ostatní. Nehledě na restauraci zasazenou v otevřeném prostoru obchodního centra.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 7 měsíci

Uzený losos z lidlu? Tyčinka z lidlu? Tak nějak si říkám zda se nesnažte propagovat vás oblíbený obchod... Uzený losos určitě ne. Welinkton netrvalo hodinu začali jste v 18 a končí li jste v 20:15 vzhledem k 8 chodum je to normální. Na závěr, možná pokud máte tento názor doporučuji to říct přímo na místě a nepsat zbytečně recenze.

11. 6. 2020
Bohuslava

Voucher byl uplatněn hned při objednávce termínu, ale k plnění nedošlo, podnik je v likvidaci.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 9 měsíci

V jaké likvidaci prosím? Uplatněn je tím že se vytvoří rezervace. Problém je že vy jste na tu rezervaci nepřišli a i když jsme vás kontaktovali tak jste se vymlouvali že jste nemocní ale to až po tom co jste to zvedli a řekli jste že teď nemůžete mluvit že řídíte. Pak když jsem se zeptal zda přijdete na rezervovanou večeři tak jste hledali výmluvu že jste nemocní. To bylo po 20 minutách co jste měli být už na večeři. Pak jste volali ze jídlo chcete to menuboxu co možné není. Rezervace jsou od toho aby se dodržovali a nebo se stačí ozvat a domluvit změnu

7. 4. 2020
Lenka

amatérské, zdlouhavé, nedůstojné

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 10 měsíci

Amatérské? Zdlouhavé? 8 chodové menu.. Nedůstojné? Myslím že by někteří hosté měli nenavštěvovat podniky kde se podává více chodové degustační menu. Doporučuji návštěvu jiného podniku kde je guláš s knedlíkem

4. 4. 2020
Martina

Pokrmy neodpovídali uvedené gramazi, některé neodpovídali fotkám uvedeným v nabídce, ušpiněna neprofesialni obsluha a předražené nápoje. Viz foto to je tygři krevety 40g. Mozna i s tou lžičkou.

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 10 měsíci

Dámy které psali tuto recenzi přišli pozdě. Objednali si pití z nápojové ho lístku. Vše snědli a vypili a u placení když nechtěli zaplatit protože láhev 0,7l minerální Vo Römerqvele stojí 98 Kč. Mysleli si že párování s vínem mají také v ceně jídla co věděli z poukazu že tak není. Nikdo z obsluhy není ve špinavém oblečení. Dámy když odcházeli tak jsem je oslovil zda četli nápojový lístek a když jsem pro něj šel abych jim ho ukázal ta utíkali po lávce opilé.

23. 3. 2020
Karel

Obsluha hrozná jídlo velice špatné a nic moc prostředí. Přesně takhle mi to popsala moje neteř která tento voucher dostala ode mě k narozeninám

Vyjádření partnera
Bonjour - Culinary Club ČR z.s. a Kafé Lávka Před 11 měsíci

Zvláštní hodnocení.. Všichni jsou spokojeni jen vaše neteř ne. Víte škoda je že to píšete tady a nereknete to přímo během návštěvy.
I tak děkujeme za reakci a budeme se těšit příště

15. 2. 2020
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.