Vinařství Petr Tomčala, Kobylí

Kobylí, Osvobození 78

„Osobní přístup, výborná komunikace s prodávajícim. Nákup i doručení proběhlo k naprosté spokojenosti.“ — Iveta, Před měsícem

„Osobní přístup, výborná komunikace s prodávajícim. Nákup i doručení proběhlo k naprosté spokojenosti.“ — Iveta, Před měsícem

O nás

Jsme malé rodinné vinařství. Vlastníme tři hektary vinic, kde pěstujeme hrozny v nejlepších podmínkách. Petr Tomčala, který vína vyrábí, snoubil celoživotní zkušenosti z výroby s moderním zpracováním vín. Výborně se v naší oblasti daří bílým kořenitým odrůdám a také velmi červeným odrůdám.

Najdete nás na svazích Modrých Hor ve velkopavlovické vinařské podoblasti v malebné vinařské obci Kobylí, provoněné ovocem a vinicemi.

Na tom, jaké hrozny se sklidí, záleží nejvíce, protože se odráží ve kvalitě vína. Díky unikátní poloze vinic a specifickému mikroklimatu se zde výborně daří pěstování červeného vína a mezi bílými víny zde vynikají odrůdy, které mají kořenitý charakter s typickou ovocnou vůní.

Vína jsou určena především pro privátní klientelu, soustředíme se na konečného zákazníka. Kontakt s vinařem je pro nás důležitým prvkem, proto převážně prodáváme víno přímo ze sklepa.

Věříme, že společný čas strávený s našimi víny vám navodí příjemné chvíle a naplní vás filozofií, která se do těchto vín od počátku vkládá. Vína doporučujeme zejména v kombinaci s gastronomickým vyžitím. Konkrétní doporučení kombinace vína a jídla najdete v každé charakteristice vína.
Na zdraví !

Zobrazit více
Vinařství Petr Tomčala, Kobylí
Osvobození 78, Kobylí, 69110 (zobrazit na mapě)

Vinařství Petr Tomčala, Kobylí

Osvobození 78, Kobylí

Zobrazit na mapě
Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Vybavení a služby
Parkování zdarma
Bezbariérový přístup
Internet zdarma
U nás se nekouří
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Mike

Super příjemná paní. Kvalitní balení a úžasná komunikace

Ludmila

Velmi milá a osobní komunikace s paní Tomčalovou, krásná vína v dárkovém balení, bezproblémové doručení. Pořídila jsem dva velké sety jako vánoční dárky, tudíž ochutnávka teprve proběhne :) Věřím, že vína budou výborná, už z osobního přístupu k zákazníkovi jde vidět, že jsou opravdu dělaná s láskou :)
Děkuji za příjemný nákup, někdy se přijedeme podívat a nakoupit přímo k Vám do vinařství :))

Iveta

Osobní přístup, výborná komunikace s prodávajícim. Nákup i doručení proběhlo k naprosté spokojenosti.

Nic. Vše bylo v pořádku.