Hodnocení podniku Rožnovské pivní lázně

4,7/5 (2 297 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
A

Nepříjemná obsluha , procedury odflaknute, v páře byla zima , za hodně peněz málo muziky

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 4 měsíci

Dobrý den,
stačilo jen vystrčit hlavičku z páry a zavolat na náš úžasný personál a teplota páry by se Vám rázem zvedla. ALE! Ono by se ale taky mohlo stát, kdybyste byli ve velkém horku po celou dobu procedury (30 min), že Vás může odvézt sanitka...takových odvážných už bylo. Ať najdete místo, kde budete štastni!

16. 7. 2019
Pochobradskak

- Personál
– prostředí
– Jídlo

Celkovy dokotorat, zadna mozna konzumace behem doktorat neomezene v 11:30 rekli ze do 12:00 je neomezena konzumace, zadne uceni toceni do kriglu
Jedine co za cenu dostanete: jidlo, 3 hodinovou prednasku, degustaci piva po malych sklinkach, 30 min neomezene konzumace piva

31. 3. 2019
G

Měl to být dárek k Vánocům pro rodiče a Ti přijeli velmi zklamání . Žádné soukromí , ruch a minimum odpočinku . Všude byl rachot. Tedy kromě masáže kde mohli alespoň chvíli odpočívat. Domluvené ubytování neklaplo protože je recepční neměla v systému … nahradni ubytovani neodpovídalo tomu do bylo kupovano. Ochutnávka pralinek..? Kazdy pouze jednu pralinku!A takto bych mohla pokracovat. Bohužel co celkovém dojmu nemusi dat kladnou recenzi.

29. 3. 2019
Andrea

Příjemné prostředí a dobré jídlo

Nebyla dodržena náplň kurzu a průvodce neustále sledoval hodinky – přál si to už mít za sebou.

12. 3. 2019
Ivo

Pěkný interiér lázní, dobré jídlo i pivo.

Je to lázeňský průmysl, není to o klidu a pohodě. Ochutnávka pralinek – dostali jsme ochutnat JEDNU PRALINKU! Tři z pěti procedur celkem o ničem. Po dobré večeři – uzené koleno – jsem byli hned požádáni o zaplacení a odejití. Ani jsem nestačil vyzkoušet jiné pivo. Dost divný přístup, prostě další, další......... Obecně to bylo dost velké zklamání.

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 11 měsíci

Dobrý den,děkujeme za Váš názor. Jako byste snad nebyli ani u nás. Před příchodem jste dostali předkrm, stůl by rezervován jen pro Vás. Poté jste absolvovali aromaterapii, koupel a následně procedury, na kterých jste byli vždy sami - každá terapie má své vlastní prostory nebo vanu. Poté jste měli večeři, stůl jste měli rovněž rezervovaný na hodinu. A poté jste navštívili čokoládovnu, kde je k dispozicii min. 7 černoušků, kde jsou připraveny ZDARMA ochutnávky. Tak to u nás vypadá. Kde jste byli? A pokud jste měli pocit nespokojenosti, proč to nenapíšete přímo řediteli, ten by Vám snesl modré z nebe, protože jediný důvod, proč tady jsme, je Vaše spokojenost. Ano, náš personál může dělat chyby, ale díky zpětné vazbě se učíme. Krásné Vánoce!

13. 12. 2018
Kateřina

Dobré jídlo.

Tento zážitek jsem koupila dárkem a bohužel to nebyl dobrý nápad. Jelikož známá byla v pivovaru taktéž a to pár dní před návštěvou táty, mohli jsme porovnat. Známá měla zážitek 3× levnější a náplň dne byla téměř totožná, až lepší. Na recepci bylo sděleno, že se voucher může vyhodit. Při obědu jej ale chtěli vidět. Film se nepromítal – to se dá pochopit, technika zkrátka někdy selže. Neomezené ochutnávání piva se nekonalo. Čekala jsem, že na „pivním doktorátu“ otci vysvětlí vše do detailu, bohužel se tak nestalo. Po mailové korespondenci s recepcí, kdy bylo nabídnuto opětovné absolvování kurzu jsme docela zklamáni. Podtrženo sečteno, dále nedoporučíme. Protože dostat za 900 stejnou akci jako za 300, to je trošku přes čáru. Je nám líto.

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před rokem

Děkujeme za Váš názor. Bohužel s mnohými Vašimi konstatováními nemůžeme souhlasit, mj. žádný voucher za podobnou akci nikdy nestál 300 Kč, součástí doktorátu jsou ochutnávky nejrůznějších druhů piv v různých stupních technologického procesu-nikoliv neomezeé pití piva, to je součástí lázeňských procedur a film rovněž není součástí doktorátu. Patrně jste měli na mysli běžnou hodinovou prohlídku pivovaru, kde film pouštíme. Rádi s Vámi proberu detaily mailem, obraťte se na reditel@roznovskepivnilazne.cz.
Děkuji

1. 10. 2018
Jaroslava

už to není jako před třemi roky když jsme tam začali jezdit:((moc lidí strašný chaos nervozní lázeňské atd!!!!pro ně více lidí ok ale pro klienty hrůza!!!!Ale váš portál je pro mne nejserioznější už jsem dopadla i hůře s jiným portálem!!!

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 3 roky

dobrý den,
děkujeme Vám za zdrcující kritiku a pokusíme se z ní poučit. Pro objektivnost přidávám. Všimli jste si té záplavy květin v kavárně a lázních, nové recepce v rekonstruovaných prostorách 300 let starých, usměvavého školeného personálu, nových prostor lázní, kde každý pár je sám s terapeuty, krásných nových van z teakového dřeva, nové aromaterapie, nové čokoládovny, kde zdarma děláme ochutnávky, nové 4hvězdičkové restaurace s kuchaři s michellinskou zkušeností, nového dětského centra vpleteného do původního trámoví 300 let starého a ochutnali jste pivo, které bylo vyhlášené za nejlepší v Česku? Každou půl hodinu bereme do lázní max. dva páry tak, jak tomu bylo před 3 lety. Pokud byste si aspoň něčeho z tohoto všimlu, pak byste určitě hodnotili jinak. Prosím Vás za sebe i ostatní, až budete opět hodnotit na sociálních sitích, abyste byli objektivní, protože v opačném případě ubližujete. Nepřeji Vám zkušenost, až Vás takto jednoduše a prostě bude hodnotit někdo cizí.
Podle sebe soudím tebe a já k tomu přidávám být laskavý a neubližovat.
Ať se nám všem daří!

22. 3. 2017
Vilém

prosím o vysvětlení :
vaše nabídka V CENĚ:
Pro 2 osoby na 2 dny (1 noc)
Vstup do Valašského muzea v přírodě

realita – do Valašského muzea jsem dostal poukázky které jsem vyměnil za vstupenky v pokladně muzea ale s doplatkem 200Kč. ?? To se týká i druhého poukazu.

Tak je to v ceně nebo ne.

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 3 roky

dobrý den,
s Valašským muzeem v přírodě máme dohodu pro naše partnery - 50% snížené vstupné do všech tří areálů platné během sezony a tuto výhodu poskytujeme všem našim klientům již 3 rok.
Mohli byste nám sdělit, proč jsme u Vás získali pouze 2 body z 5? Většina klientů je maximálně spokojená a to je naším cílem a jakákoliv negativní připomínka má pro nás momořádnou hodnotu, abychom se mohli zdokonalovat. Děkuji za odpověd T. Kupčík, ředitel

6. 6. 2016
Mirjana

Vůně bohůžel neodpovídá

19. 4. 2016
Lenka

Špatná komunikace procedur ze strany lázní, zapomněli nám poslat ze dvou dnů , jeden den procedur… Což se pak těžko dával nový termín…ve finále po těźkém hovoru jsme se tam vmáčkli…velmi nepřimjemný začátek relaxačního wellnesu…

12. 1. 2016
Lumír

Nedostali jsme dárek, nikdo na recepci nebyl. Docela zajímavý přístup k zákazníkům. Kdybych platil plnou cenu, tak bych se 100%ohradil. Služby neodpovídají ceně. Doroval jsem voucher jako dárek pro rodinného příslušníka. Jinak v lázních prý to bylo super.

27. 12. 2015
hrubonova

perličková koupel, obsluha v lázních příjemná

po procedurách jsme si vzali večeři pro dva grilované koleno domu porce byla tak pro jednu osobu.

2. 6. 2015
Nela

Personál byl velice příjemný, prostředí nádherné. Mohu vřele doporučit Luxusní Apartmány u pivovaru – to nejlepší z dovolené.

Kvalita neodpovídá ceně, vše probíhalo jak na běžícím pásu, za dvě a půl hodiny vše skončilo. Na procedurách jsme nebyli sami a nebyl čas si vychutnat ani jejich pivo. Žádnou romantiku jsem v tom opravdu neviděla.

9. 4. 2015
Iva

Koupili jsme si voucher, ve kterém jsme meli garantováno ubytování v hotelu Eroplán s neomezeným wellness, byli jsme ovšem ubytování v hotelu Horal, díky kapacitním důvodům, o čemž jsme dopředu byli informováni, ovšem bylo nám telefonicky přislíbeno, že wellness se vztahuje i na tento hotel, prý nám nemohou zaručit neomezené wellness, ale pouze hodinu. V hotelu Horal nám bylo řečeno, že žádné wellness nemáme. Stejne tak byl problém se na Carskou péči objednat, i přes to, že voucher nebyl omezen na pracovní týden, ihned po zakoupení a snaze rezervovat si termín, bylo nám řečeno – pouze v týdnu, po delší komunikaci se podařilo najít víkendový termín, ovšem první proceduru jsme museli absolvovat s jiným párem, coz zážitek bohužel snížilo.

13. 11. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.