Hodnocení podniku Rožnovské pivní lázně

4,7/5 (2 297 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jaroslav

Hodnoceni mých přátel kteři dostali poukaz jako dárek. o to vic mrzí.
Připadali jsem si jako na běžícím pásu, není to o klidu a pohodě, vše na minuty naplánované. Při relaxaci jste rušeni druhými lázeňskými hosty, jelikož jste odděleni pouze závěsem, další čekali až naše procedura skončí- vše jde slyšet. Pivo nabízeno pouze mezi jednotlivými procedurami, ochutnávka pralinek – nabídnuta jedna pralinka. Poukaz jsme dostali jako dárek, ale sami bychom si ho určitě už nezakoupili. Balíček pivní kosmetiky jsme nedostali – dostali jsme sůl do vany.

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 5 měsíci

Dobrý den,
děkujeme za Váš velmi zkreslený pohled na realitu. Ochutnávka pralinek=více než 10 druhů leží přímo před Vámi před očima a sama si vybíráte, jak hrdlo ráčí a my to komentuje. Jaká jedna pralinka? Nesmysl. Pivo v lázních dostáváte u každé procedury nebo kdykoliv si o něj řekněte, jak byste si to jinak představovala, ležet v tanku s pivem? Samozřejmě do prvních známek opilost, pak následuje už jen sanitka. V lázních jsou i jiní klienti, logické, tak jako všude jinde. Každou půl hodinu bereme 2 páry, každá procedura probíhá v jiných samostatných prostorách. Nezaplatili jste si VIP zonu, kde jste mohli být úplně bez CIZÍCH lidí. Přejeme Vám se srdce, ať najdete takové zařízení, co Vás učiní štastnými, my to bohužel nejsme. Nebo Vám doporučujeme přijeďte se podívat osobě a pak nás ohodnoťte. Moc rád Vás provedeme pivovarem a ukážeme Vám, jak jsme z komunistických trosek vybudovali za 8 let funkční pivovar. S úctou tým Rožnovského pivovaru
P.S. Samozřejmě, že nás takové hodnocení velmi bolí. Nemůžu se nezaptat a všimli si něčeho pozitivního? Těch procedur co dostali, té péče našich úžasných lidí, co kolem nich kmitali, dobrého jídla, krásného prostředí plného kytek.....

24. 6. 2019
Jíra

nebyl jsem tam, poukaz byl uplatněn…žádal jsem o přesun termínu nebo refundaci…marně

nebyl jsem tam, poukaz byl uplatněn…žádal jsem o přesun termínu nebo refundaci…marně

Vyjádření partnera
Rožnovské pivní lázně Před 2 roky

Zdravím, to je celé nesmysl, co píšete. Ozvěte se mně, prosím, na mail:reditel@roznovskepivnilazne.cz děkuji

30. 1. 2018
Zvoky

Neustale se o vse doprosovat.hlavne ta jejich neomezena konzumace piv.za vsechny procedury jsem dostal 4 piva.a urgoval jsem porad.

3. 5. 2016
Jirina

Hrůza! Je mi z toho smutno. Nutí do termínu ve všední dny. Voucher uplatnily a prodloužili do konce března, protože už nemohli nabídnout víkend. Slíbili termín v polovině března. Neudělali si rezervaci a při ověřování vyšlo najevo, že opět víkendový termín není k dispozici a „voucher bohužel propadne“. Takže mi nezbývá nic jiného, než se domluvit s někým, kdo jej využije v týdnu.

11. 1. 2016
Pepa-dopravak

super obsluha v pivních lázních

proč se platí za tři dny když třetí den ráno se musí opustit hotel do 10 oo hod a již nejsou žádné procedury
v podstatě s 3-denního pobytu byl
2-denní
dále škoda, že se podává k jídlu v pivních lázních jenom koleno nebo jenom zabíjačkový talíř
hotel Relax byl od pivních lázní dosti daleko- škoda
tohle bych určitě zlepšil a bude líp

31. 3. 2015
Dancevska

pivní koupel s maskou- velmi příjemná

1. bolestivá přístrojová masáž nohou, byla by lepší ruční
2. hluční hosté

27. 3. 2015
Lucka

Bohužel jsem tento voucher dala rodičům jako vánoční dárek a byla jsem rudá až na p… z toho jak mi popisovali tento „VIP“ zážitek… to že to bylo všechno hop hop hop rychle rychle, to jsem brala. Však tam mělo být několika procedůr. Ale peeling mořskou solí „na tady máš kus soli a peelinguj se“ nebo procedůra světlem, kdy byli natřeni personálem aby se neřeklo z jedné strany olejem a " hlídejte si čas, za 7 minut se otočte, namažte se navzájem a zase 7 minut ležte“ to už jsme z toho začala být i možná trocha doběla. Jaksi chyběla delfíní procedůra, která byla v nabídce. Maska bahnem byla nanesena tak, aby neubylo, švédský stůl (takový i možná lepší si každý zvládne udělat doma sám) a „grilované“ koleno narychlo uvařené, tak to byl konec. TOTO JSEM SI OPRAVDU JAKO VIP PÉČI NEPŘEDSTAVOVALA… :-( bylo mi opravdu až nechutně trapné jakýpak „skvělý“ dárek jsme to rodičům dala. Poučení pro mne pro příště. (bohužel musím dát 1 hvězdičku, jinak se mi mé hodnocení neuloží – ale nepatří k tomu)

2. 7. 2014
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.