Hodnocení podniku  DobrodružstvíNaStřelnici.cz

4,7/5 (2 171 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Angelina

Servis

Včera
Daniela

Jeli jsme kvůli zážitku až z Ostravy do Olomouce, bohužel jsme dorazili do cíle o 20 min později a neskutečně arogantní majitel nám sdělil, že nás nepustí na střelnici a ani nám nedá náhradní termín. Dorazili jsme v době, kdy bylo možné ještě voucher využít, i když bychom se ochudili naší chybou o nějaký ten čas, to by nám ale nevadilo. Majitel nás drze odpálkoval slovy, že letadlo by také odletělo, na vše má očividně nějakou naučenou odpověď, soudíme již z předešlých recenzí uvedených zde. Jde mu jen o zisk. Naše peníze si nechejte, vy přicházíte o zákazníky. Rozhodně nedoporučuji.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 měsíci

Dobrý den.

Podle Všeobecných obchodních podmínek se na střelnici musíte dostavit minimálně 15 minut před začátkem. To ve Vašem případě znamenalo v 13:45.

Dojeli jste v 14:26.
41 minut po důležitém Bezpečnostním sdělení, poučení s manipulací se zbraněmi a instruktáži.
Na střeliště, v rámci Zákona o zbraních, s přihlédnutím k našim bezpečnostním standardům a v neposlední řadě i k selskému rozumu, nelze vpustit nepoučeného člověka.

Bylo Vám nabídnuto, opět podle VOP, uhradit čas instruktorů a pronájem střelnice nad časový limit, způsobený pouze Vaším zpožděním. To jste rezolutně odmítli.

Celý Váš monolog o nutnosti koupit motorový olej do motoru Vašeho vozu, /Vámi uvedený důvod pozdního příjezdu/, je zaznamenaný na bezpečnostní kameru.

Lituji, ale nedostavením se v objednaný čas Vaší chybou, podle článku 6.6 VOP Sportlov s.r.o., voucher bez náhrady propadá.


S pozdravem Radek za tým...www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

6. 7. 2021
jozef

Voucher je prodávaný tak, aby navodil dojem, že budete střílet ze zbraní v normální ráži. Ovšem chyba lávky. Vše se střílí v replikách zbraní v ráži 22LR (cca 1 Kč/ks) a to není nikde napsané, když si člověk službu objednává. Když si chcete zastřílet v normální ráži, tak vás to nechají pořádně zaplatit. Náboje od 25 Kč nahoru za kus. Terče nejmenší jaké jsem kdy viděl. Střelnice Mýto – děsný amatérismus. Rozhodně nedoporučuji. Obr podvod na lidi.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 měsíci

Dobrý den.

Každá recenze nás posouvá dopředu. Každá negativní nás nutí k zamyšlení, jak ještě něco, třeba i v detailech vylepšit.

Vaše recenze ale nikoliv.

V portfoliu máme pouze zbraně renomovaných výrobců. Namátkou Smith&Wesson, Colt, Thompson, Česká zbrojovka, Glock, Sig Sauer a celá řada dalších....
Replika mezi nimi není ani jediná. Všechny jsou v běžných originálních rážích a všechny jsou kupované nové, a jsou ve skvělé kondici.

Máte-li možnost koupit značkové náboje v ráži 22LR v absolutní kvalitě v HV kategorii za 1Kč/ks včetně daně, tímto jich od Vás - bez nadsázky - zcela závazně objednávám 20 milionů kusů. Kdy mi je dodáte prosím? My je po všech slevách kupujeme za více než dvojnásobek.

Ceník výstřelů je od 5 do 30 Kč za standardní ráže.

Terče již řadu let používáme stejné /pistolový redukovaný pětinásobný terč/. Je mi líto, že jste ho netrefil. Tisíce zákazníků před Vámi byli úspěšnější a zřejmě z toho nebyli tak frustrováni.

Střelnice Sladovna Mýto je špičkové zařízení, využívané širokou veřejností a mnoha státními ozbrojenými složkami k výcviku. Jsme hrdí a vážíme si toho, že tam máme své pevné místo.

S přátelským pozdravem Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

3. 7. 2021
Martin Podolák

Nic

Nelíbilo se mi, že mi nepřišlo žádné potvrzení o rezervaci termínu , který si syn pro svůj vánoční dárek vybral. Při volbě jiného termínu nám bylo sděleno, že pán posílal e‑mail (který ale nedorazil ani do spamu) a že voucher propadl. Prostě hrozné.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 3 měsíci

Dobrý den pane Podoláku.

Děkuji za Vaší objektivní recenzi zážitku, na který jste se pouze svou vinou nedostavili.

Přesně 23.6. v 9:08 Vám byl odeslán email s instrukcemi týkající se Vámi řádně provedené rezervace střelnice v Žatci na termín 26.6. 2021 na Vámi zadaný kontakt m.podXXX@gmail.com
Ten den bylo odesláno 135 emailů. Všechny byly doručeny. Usuzuji tak z faktu, že všichni ostatní účastníci se dostavili v dohodnutý termín a čas. Odeslání Vašeho emailu zkontrolovali čtyři naši pracovníci. Odeslán je správně. To že Vám email nedorazil, jak říkáte, je fakticky vyloučené.

Lituji, ale nedostavením se na místo v rezervovaný čas voucher propadl. Váš lapsus.
V podobných případech se snažíme najít vstřícné řešení problému. Ve Vašem případě, s Vaším přístupem, to pravděpodobně není možné.

S přátelským pozdravem Radek za tým....www.DobrodruzstviNa Strelnici.cz

29. 6. 2021
Markéta

Na tento poukaz ani nedošlo! Koupila jsem manželovi k 30.narozeninám. Jenže 2 dny před uskutečněním si narazil ruku, měl sádru. Psala jsem email, nikdo se neozval. Další týden jsem tedy volala co a jak, na kdy mohu poukaz prrobjednat. Paní mi sdelila, že to není možné. Že termín preobjednat nejde. A že máme smůlu. Takže já byla vytočená, protože sem neměla dárek pro manžela. A manžel byl zklamaný, že si nemohl zastřílet. Už nikdy více, díky. Za mě velké mínus.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 10 měsíci

Dobrý den.

Zkoušíte hodnotit zážitek, který jste neabsolvovali.
Na využití poukazu nemohlo dojít, protože jste se na dohodnutý a objednaný termín nedostavili.

Obchodní podmínky jsou jasné a znali jste je předem: objednaný zážitek můžete zrušit do 72 hodin před jeho uskutečněním. Vaše místo na střelnici bylo jedinečné a později, než tři dny předem, ho nelze zrušit, změnit ani stornovat.

S úctou Marie za tým www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

19. 11. 2020
Kateřina

Nic

Píšu své hodnocení znovu a snižuji ho po arogantní a urážlivé odpovědi pana majitele, který očividně neví nic o fungování svých střelnic a nazývá zákazníky lháři! Přitom více lidí tu přiznává (nejen já), že ceny instruktoři zatajují a následně zjistíte, že jeden výstřel vás stál i třeba skoro 900 Kč. Nedoporučuji už jen kvůli jednání pana majitele zde v recenzích. A znovu opakuji, že za ty peníze se zážitek nevyplatí. Na místě vás instruktoři přesvědčují ať si vyzkoušíte ještě nad rámec třeba tohle a tamto, ale zatají vám cenu náboje. Můj přítel na to doplatil, byl zlákán ať si vystřelí z nějaké pušky, že to bude „perlička na závěr“ a následně platil za daný jeden výstřel 500 Kč. Kdyby to věděl dopředu, oželil by to. Znovu bych nekoupila a očekávám opět arogantní a urážlivou odpověď pana majitele. Doporučuji si přečíst víc recenzí zde, než zakoupíte. Já bohužel ty recenze nečetla…

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 11 měsíci

Dobrý den.

Děkuji za doporučení a vážím si Vašeho času, které jste mu věnovala. Děkuji také za doporučení všem potencionálním budoucím zákazníkům přečíst si recenze i zde uvedené. Například i těch 96% pozitivních:-)

Jako majitel se intenzivně zajímám o fungování svých střelnic. Mám dokonalý přehled a s vysokou pravděpodobností, hraničící s jistotou, vím co se kdy, jak a proč stalo. Nebo nestalo. A - a to je důležitější - pracuji na neustálém zlepšování chodu své firmy.

Napadá mne, bez jakékoliv arogance a urážky kohokoliv, jestli Váš přítel nebyl na jiné střelnici, nebo Vám nepředal špatnou informaci, protože si dokáži představit jakýkoliv "průšvih" ale s naprostou jistotou vím, že u nás žádný výstřel nikdy nestál a ani nestojí 500 Kč. A vím to jistě. Jednak jsem ceník sám psal. A za druhé, ceník mám při psaní této odpovědi položený 15 cm od klávesnice a dívám se na něj. Stejně tak, jak se mohl na ceníky položené na všech stolech na střelištích podívat Váš pan přítel. Nebo se stačilo zeptat, kolik co stojí.

Slibuji na svou čest, že pokud zjistím, že některý z instruktorů komukoliv cokoliv zatajil, pokusil se kohosi k čemusi zlákat, nebo snad kohokoliv k jakékoliv nepravosti přesvědčil, vyvodím z toho pro něj (instruktora) vážné důsledky. Nikdy jsem žádného zákazníka lhářem nenazval. Zde však, s klidným svědomím, nazvu Vašeho pana přítele lhářem, pokud komukoliv sdělí, že jeden výstřel na DobrodruzstviNaStrelnici stál 500 Kč. Protože to prostě lež je.

S přátelským pozdravem, s přáním pevného zdraví a v nejvyšší úctě

Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

23. 10. 2020
Jakub

Jeden termín měsíčně a střelnice plné. Pokud nevíte přesně program na čtvrt roku dopředu, tak velmi obtížně využitelné. Naprostá neochota změnit termín rezervace při pozitivním testu na covid a tak mi toto „dobrodružství“ propadlo. Určitě nedoporučuji.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 12 měsíci

Dobrý den.

Mrzí nás Vaše nespokojenost. Při maximální snaze Vám nedokážeme vyhovět, protože:

Termíny jsou vypsány na celý kalendářní rok dopředu. Rozhodnete-li se voucher rezervovat tři týdny před skončením jeho 10 měsíční platnosti, je možné, ze na konkrétní střelnici na Vás už nezbylo místo. Váš lapsus.

Zrušit objednaný termín můžete 72 hodin předem. Z jakéhokoliv důvodu.
Poté už nikoliv.
Covid-necovid. Jednoduše proto, protože Vaše akce už je připravená a prostředky, čas a úsilí do ní vložené investovány.

S přáním všeho dobrého a zejména hodně zdraví přeje Marie za tým www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

18. 9. 2020
Bohuslav

Nic.

Špatná komunikace s poskytovatelem služby, žádná střelba nebyla, chce jen obírat lidi o peníze.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před rokem

Dobrý den.

Popisovat Vaše abnormálně nátlakové jednání na střelnici jako "špatná komunikace s poskytovatelem" je naprosto nepřijatelné.

Váš syn se po Vašem nátlaku "musíš jít střílet" rozplakal, že střílet jít nechce. Bylo Vám nabídnuto, že syn může počkat mimo střeliště a balíček si můžete odstřílet sám. Vy jste navrhl, že odjedete a přijdete ještě jednou "až povyroste", nebo "až se mu bude chtít" (vše zaznamenáno kamerovým systémem) a stále jste ho nutil do střelby k jeho nechuti až pláči. Lituji, ale takové libovolné posouvání zážitku není možné.

Jako člověk a otec chápu důvody a Vaše rozhořčení, jako obchodník musím dodržovat pravidla. Odjeli jste, nezúčastnili jste se, voucher propadl. Lituji.

V úctě Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

17. 9. 2020
Veronika

Nic

Neomlouvají nemoc, nedoporučuji. Neochota v době korona viru. Příště ne díky. Propadly nám peníze. Nechte si je😊

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před rokem

Dobrý den Veroniko.

Zrušit objednávku termínu může každý do 72 hodin před akcí. Poté to již není možné. Stejně jako odjede autobus, letadlo odletí, tak i divadlo odehraje představení. Bez ohledu na to, jestli jste na "svém" místě či nikoliv. Nejste-li, vstupenka (voucher) propadá. Váš lapsus.
Vaší objednávkou místa na střelnici vznikly náklady. Jak na dopravu zbraní a střeliva. Na logistiku instruktorů, pronájem střelnice, administrativu a mnohé další.
Je mi líto, že jste onemocněla, ale to, že jste se nedostavila a včas se neodhlásila, způsobilo propadnutí Vašeho voucheru. Chápu i Vaše rozhořčení, ale, přes veškerou snahu, s ním nedokáži nic udělat.


O neochotě v době koronaviru nemůže být ani řeči. Byli jsme on line 18 hodin denně. Včetně sobot a nedělí. Na telefonu jsme byli po celou pracovní dobu od 8 do 17 hodin. Vládou vydávaná nařízení jsme ad-hoc zveřejňovali v řádu desítek minut po jejich vydání na náš web. Platnost voucherů, které byly zaregistrovány a kterým byl kvůli pandemii zrušen termín, byla automaticky prodloužena až do 30.11. 2020.


S úctou Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

31. 7. 2020
Meandra

Vzhledem k tomu, že si přítel den před konáním akce zlomil nohu, nemohli jsme se střelby zúčastnit. Žádala jsem o přesunutí termínu a nebylo mi vyhověno. Prý náš poukaz propadá. Jsem velmi zklamaná, že ze zdravotních důvodů nemohou posunout termín a ještě si nechali peníze za neuskutečněnou službu.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před rokem

Dobrý den.
Děkuji za nedoporučení zážitku, který jste neabsolvovala.
Podle Obchodních podmínek můžete zrušit objednávku 72 hodin před konáním akce.
Poté již nikoliv.
Stejně tak jak bez vás odjede autobus, divadlo představení odehraje s vaším prázdným sedadlem a letadlo odletí i prázdné. Bez ohledu ne to, jestli tam jste nebo nikoliv.

Akce se uskutečnila. Za nás byla střelnice pronajata, zbraně+instruktoři na střelnici dopraveni, vše postaveno a Vaše místo na střelnici bylo objednáno a nevyužito. Služba byla uskutečněna i přes to, že jste se nedostavili. Lituji.

Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

21. 7. 2020
Zdeněk

Spatne terminy, termin zrusen, mam poukaz pul roku a jeste jsem jej nemohl vyuzit..

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Vážím si Vašeho času, věnovaném recenzi.

Každé zákazníkovo "NEDOPORUČUJI" nás posouvá kupředu. Každé "NE", je podnět k zamyšlení. Každý nesouhlas je možná cesta ke změně....

Nikdy nehledám důvody, proč TO nešlo. Pokaždé hledám způsoby, jak to příště vylepšit.


Ve Vašem případě je vyhovět zřejmě nemožné, protože po dobu, kterou popisujete, jsme uskutečnili více než 120 akcí. Na rok 2020 je v této chvíli naplánováno přes 190 akcí na 20 střelnicích a další přibudou...

To, ze jsme v 4 případech v roce 2019 zrušili termín, je samozřejmě politováníhodné. Je to ovšem technická realita. Když se na vypsaný, odsouhlasený a potvrzený termín přihlásí armáda, nebo když je střelnice zrušena (z technických či hygienických důvodů), automaticky a zdarma prodlužujeme platnost dotyčných voucherů o celý rok.

Lituji, ale fakt, že jste nemohl za půl roku využít voucher není problémem zcela na naší straně....


S přátelským pozdravem

V. Marek, majitel,
www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

4. 1. 2020
Ivanoviccc

Bohužel nám slečna objednala střelnici na jiném místě a voucher který sloužil jako dárek rodice neuplatnili. Neochota nám dat jiný termín. Nepříjemný zaměstnanci. Nedoporučuji už jen kvůli chování!

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den paní Špačková
Sami jste si objednali termín na střelnici v Senomatech. Naprosto prokazatelně.
Přijeli jste do Mýta, kde nikdo nebyl.
Přiznáváte to v emailu.

Cituji Váš email:
Dobrý den , propásli sme rezervovaný termín 24.11.2019 ve 13hodin na jméno Dušan B. na střelnici.
Bohužel jeli na střelnici v Mýtě , prý jim to bylo sděleno a objednávali na střelnici v Mýtě.
Prosím o prodloužení voucheru a nastavení nového termínu.
Děkuji Špačková

a odpověď na něj:

Dobrý den,
Vaše objednávka, viz níže, byla provedena na střelnici Senomaty, kde jsme ten den stříleli. Vytvořit objednávku na termín a místo, kde ten den nejsme nelze. Storno rezervace je možné pouze 72 hodin před termínem rezervace. Vaší žádosti tedy nemůžeme vyhovět...

Kamila, za tým.....
____________________________________

Pokud objednáte termín, a nedostavíte se na něj, voucher propadá.
Prodloužit voucher zpětně nelze. Voucher propadá.
Nemůžete mluvit o neochotě "dát nový termín", když máte voucher propadlý.
Nemůžete mluvit o nepříjemných zaměstnancích, když jste s nimi nemluvila.


Stěžujete si a nedoporučujete naše služby pouze a jenom díky a kvůli své vlastní chybě a své neschopnosti dojet na správnou střelnici. Dále si stěžujete na neochotu mých zaměstnanců porušit provozní stanovy a pracovní povinnosti.
Stěžujete si na jejich chování, přičemž s Vámi nikdo nejednal, krom výše uvedeného emailu a odpovědi na něj.

Rozumím Vaší frustraci z propadlého voucheru, ale můžete si za to sami.
Pouze sami. Mrzí mne to, ale při veškeré snaze Vám nedokáži pomoci.

S přáním prožití klidného zbytku vánočního a novoročního volna....


Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

26. 12. 2019
Marie

Nemožnost kontroly zásahů.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Děkujeme za hodnocení. Vážíme si Vašeho času, který jste recenzi věnovali.....

Každému zákazníkovi instruktor u první zbraně říká, který očíslovaný terč zákazník má přidělený s tím, že po skončení střelby celé skupiny lze svůj terč vyzvednout...
Z bezpečnostních důvodů nelze přerušit střelbu a jít se podívat ve chvíli, kdy to vyhovuje konkrétnímu střelci. Musí se počkat na ukončení střelby celé skupiny.


Marie za tým....
www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz
Upravit

24. 12. 2019
Karolína

Bez jakékoliv informace ruší střelnice, díky tomu jsme neměli šanci rezervovat termín o víkendu na jiných střelnicích, kde bylo obsazeno na měsíce dopředu. Vybrali jsme termín na všední den, ten jsme z důvodu nemoci museli rušit. Bohužel odpověď přišla o několik dní později zpětně až po našem termínu s tím, že zrušení není možné. Vouchery propadly a protože v systému jsou již „uplatněné“ nelze ani žádat refundaci. Domluva s provozovatelem o možnosti prodloužení voucherů nebo jiném řešení absolutně nemožná, prý nemohou nic dělat…

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Střelnici může zrušit Policie ČR nebo provozovatel. Ne my.
Nikdo nikdy nikde nikomu neslíbil možnost výběru víkendového termínu. Kdo dříve objedná, dříve střílí. Nebo střílí na střelnici, kterou si vybere, nebo střílí o víkendu.
Každý jeden zákazník má možnost vybrat si střelnici, která mu vyhovuje jak lokací, tak termínem. Jen jste si vzpomenul pozdě a střelnice, kterou jste chtěl, byla obsazená. Lapsus. Nemůžete si na to z logiky věci stěžovat. Střelnice mají Zákonem a Provozním řádem jasně danou maximální kapacitu a tu nelze překročit.


Stěžujete si na to, že jste z důvodu nemoci museli střelbu zrušit. Jenže když nedodržíte pravidla (zrušit objednávku dříve než 72 hodin před konáním akce) nic se s tím nedá dělat. Taková jsou pravidla.
Rezervovaný voucher nelze refundovat. To jsou další pravidla - tentokrát nastavená Slevomatem.

Shrnu-li Vaší stížnost, stěžujete si na to, že jste porušil pravidla.
A dále na to, že jsme my kvůli Vám neporušili stejná pravidla.

Lituji. Při veškeré snaze Vám nedokážeme pomoci.

V úctě Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

28. 11. 2019
Ľubica

Já ani nevím… Asi jen ta cesta tam…

Bylo slíbeno 10ks elektronických fotografií a krátké video. Malý dostal jednu fotku. Voucher měl k narozeninám, fotky jsem mu chtěla vytisknout na památku… Trapný, za každou cenu vtipný instruktor šel spíš na nervy. Příště určitě jiná firma.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Vám přístup a chování instruktorů přišel trapný. Cesta Vás potěšila.

Většině zákazníků vadí dlouhá cesta a chování instruktorů jim případá profesionální.

Marie za tým www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

23. 11. 2019
Bára

Ohledně zbraní jsme nedostali žádnou přednášku, zbraně se zasekávali, a přišlo nám že nás instruktoři chtěli jen rychle odbýt… Jako dárek už to nepořídím …

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Mrzí mne Vaše zklamání.

Zbraně se zasekávají. To je vědecky podložený fakt a dlouholetá zkušenost. Technicky vzato, náboj ráže 22LR původně vůbec není určený do samonabíjecích zbraní a je jen otázkou času, kdy se zasekne. Některému střelci se to nestane po dlouhá léta, někomu třikrát za vystřelený zásobník. Většinou jde o techniku úchopu zbraně.

Dovolám si citovat výkladový slovník jazyka českého:

Přednáška je mluvený výklad určitého tématu, který přednášející prezentuje ve stanoveném čase určitému publiku. Jde o jednostranný přenos informací, interaktivita není příliš žádoucí, neboť by narušila původní plán. Kvůli ekonomičnosti se často pořádá pro velké publikum, což znemožňuje se individuálně věnovat dotazům či vést debatu s posluchači.


Krátký odborný výklad ke zbraním jste jistě dostali.

(Odborný výklad – autor se zamýšlí na základě získaných poznatků nad problémem nebo funkcionalitou, aby dospěl k obecnějšímu závěru...)

Přičemž můžeme hledat definici slova "Krátký"

A ono, na střelnici, kde 10 střelců 10 m od Vás střílí z deseti zbraní najednou se "Přednáška" doopravdy dělat nedá. Zkoušel jsem to.

S přáním všeho dobrého...

V.Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

10. 11. 2019
Pavel

Vůbec to neproběhlo – střelnice zavřena , nikomu se člověk nedovola, děti brečí že se na to těšili proste – střelnice říká že za to muže slevomat že termín neobjednal katastrofa

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Vaše reakce je zajímavá. NEdoporučíte to, co jste nezažil, nevyzkoušel a výhradně svou nepozorností neabsolvoval.
Prokazatelně si objednáte termín střelnice. Pak ho zrušíte.
Víte tedy naprosto jednoznačně, jak systém registrací na střelnice funguje.
A když Vám přijde email od Slevomatu, s informací, že byl voucher uplatněn, ani si ho pořádně nepřečtete a vyrazíte na střelnici, na kterou nejste objednán. A kde nikdo není.

Jako rodič rozumím Vaší frustraci z pláče dětí z neuskutečněného zážitku, a mrzí mne to. Ale není vůbec na místě si stěžovat, a vědomě škodit Slevomatu a DobrodružstvíNaStřelnici.
Za skutečnost, že jste přijel na střelnici, kde nikdo nebyl, bez ŘÁDNÉ a OVĚŘENÉ objednávky termínu můžete pouze Vy.


V nejvyšší úctě

Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

1. 10. 2019
Veronika

Zadne fotky, video ani certifikat jak je uvedeno. Bylo to darovano jako darek a spis teda sklamani .

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Pokud je to tak, jak říkáte, omlouvám se.

24. září recenzujete voucher, který byl uplatněný 13. března?
Kdy fotografie a video z akce v Libušíně jsou na našem webu ke stažení šest měsíců a certifikátů máme připravených několik tisíc.....?
Pokud jsme Vás zklamali, ještě jednou se omlouvám. Ale nedokáži, při vší snaze, vyřešit půl roku starou stížnost.
Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

24. 9. 2019
Honza

Služby popsané ve voucheru neodpovídají skutečnosti. Místo dvou hodin jsme byli na střelnici 20 minut a to jsme si přikoupili trojnásobek nábojů. Náboje na místě velmi drahé. Slibované foto a video nemáme. Tohle už nikdy a nikomu nedoporučuji. Chtějí jenom vydělat a zážitek je roven nule.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.
Dovolím si předpokládat že jste, z nějakého důvodu nespokojený zákazník. Pokud jsme Vás zklamali, omlouvám se.
Vámi výše popsané ale pokládám za fabulaci.

Byli jste byli na střelnici 20 minut a ještě jste jste si dokoupili trojnásobek nábojů?

Na jaké střelnici a kdy jste byli? Určitě na naší střelnici? Určitě na střelnici Dobrodružství na střelnici? Ptám se, protože 15 - 20 minut trvá pouze úvodní prezentace a nutná bezpečnostní instruktáž. Vezmu-li v úvahu i ten nejnižší balíček s 20 náboji (a ve Vašem případě ztrojnásobený), a i když ho budu nabíjet a střílet sám - nevejdu se do půl hodiny.

Kdybyste byl tak hodný, pošlete mi na info@vojtechmarek.cz přesný popis Vašeho zážitku a hlavně místo, termín a hodinu. Zkontroluji záznam z bezpečnostní kamery. Zakládá-li se Vaše tvrzení alespoň z části na pravdě, osobně Vám vrátím celou částku. Jak za voucher zaplacený zde na Slevomatu, tak za ztrojnásobení střeliva.

V nejvyšší možné úctě, Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

17. 9. 2019
Anonym

Scházeli nasmlouvané zbraně, Zázemí takě žádný zázrak-hlavně střílej je tady spousta pitom.. co maji střílet. Nikomu bych to nedoporučil. Nevím co to stálo. nechci ani vědět, Nikomu nedoporučuji,

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Díky za Váš čas.

V Kladně jsem byl osobně. Měli jsme s sebou 351 zbraní. To je o 179 zbraní více, než byl součet všech zbraní, ze všech balíčků, které byly na ten den objednány.
Z balíčků (nasmlouvaných zbraní) chyběly dvě. Jedna rozhodně nebyla v žádném balíčku ze Slevomatu, druhá ano, ale každému osobně jsem se za to omluvil. A zbraň jsme nahradili jinou. Když chybí zbraň, protože je rozbitá, nebo protože jsme ji vyřadili, zákazníkovi to předem sdělíme a nahrazujeme jí novější, lepší, dražší...
Se zázemím nic neuděláme. Střelnice si pronajímáme. Mohu si dovolit pouze konstatovat, že v Kladně-Libušíně je špičková střelnice, kterou využívá celá řada ozbrojených složek a soukromých subjektů. Pokud Vám toaleta Toi-Toi nepřišla dostatečná, hluboce se omlouvám. Také je nevyužívám s nadšením. Ale za mne pořád lepší, než křoví s kopřivami.

Z videa je jasně zřetelné, že Vám instruktor dvakrát říká, že máte mířit do záchytného valu, neotáčet se s nabitou zbraní, nepřerušovat střelbu a pokračovat ve střelbě. Vše z bezpečnostních důvodů. Nikoliv "hlavně střílej je tady......", což je interpretace, kterou jste smyšleně sdělil vy a od které se jednoznačně distancuji.

V úctě Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

15. 8. 2019
David

.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Na email info@vojtechmarek.cz mi prosím napište, čímžto jsme Vás zklamali.
Pokusím se udělat možné i nemožné, abyste příště byli spokojenější.

Vojtěch Marek, majitel
www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

24. 7. 2019
Marak

Super zbraně .. ale to je asi tak vše :-(

Zážitek měl trvat 4 hodiny. místo toho jsme 40 min. čekali než na nás přijde řada abychom se do střelnice vůbec dostali a potom jsme přibližně 20 min. stříleli. Střelba proběhla bez výkladu. – Prostě rychle odstřílejte aby mohly střílet další …

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.
Mrzí mne, že jste si voucher neužili podle Vašich představ. Je však nutné si uvědomit následující:

1. čas uvedený na voucheru je ORIENTAČNÍ a je to horní hranice (pro zákazníky s omezenými časovými možnostmi)

2. někdy přijede na jeden voucher jeden zákazník, někdy dva. Někdy se chtějí dělit o náboje. Někdy si dokupují třikrát tolik nábojů. Stejný zážitek může trvat 10, ale i 100 minut.

3. stane se, že neplánovaně přijede několik zákazníků navíc. Snažíme se, vyjít vstříc všem podle jeho zájmu, podle jeho schopností a možností.

4. dva instruktoři měli problém s autem a přijeli o dvě hodiny později. Poraďte mi, prosím, co s tím udělat a udržet Slevomatí balíčky na minimální ceně?

5. vámi popsaných 20 minut pokládám, po několika shlédnutích záznamu ze střelnice, za fabulaci. Celkem jste stříleli 86 minut a k tomu jste s instruktorem mluvili (a nepředpokládám že o kráse květin) 39 minut.

S přáním všeho dobrého Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

1. 7. 2019
Stanislav

Výběr s mnoha voucherů, tudíš velká možnost výběru.

Na základě telefonátu jsem se s panem dohodl, že termín odložím na jindy a měl jsem to ještě do večera emailem potvrdit. Pán byl pro, že mu to pomůže, protože tam měl ten den plno lidí. Bohužel jsem svojí chybou email neodeslal. Ráno jsem volal abych to alespoň ještě před začátkem teda potvrdíl, aby s tím opravdu nepočítal, ale nezvedal telefon. Volal jsem tedy ještě odpoledne abych se omluvil a domluvil náhradní termín. Bohužel pán najednou otočil, že to mohlo využít dalších milion lidí, že byla neděle, děti doma samy, že sme se na něcem dohodli, já to nedodržel a bude muset tiket považovat za propadlý. Zkoušel sem mu potom ještě 2× vola, moc sem se omlouval, a chtěl jsem že třeba bych si alespoň z nejaké malé pistole vystřelil, když už mi hlavní poukaz v hodnotě 2000 korun propadl. Snažil jsem se však marně. Chtěl byc řci závěrem, že tohle toto není lidské jednání, 2 tisíce korun není zrovna malá část, navíc to měl být dar tátovi, který se těšil. Kdyby pán měl trochu té lidskosti, mohli jsme vymyslet nějakou alternativu, dokonce jsem mu i nabídl že mu ten čas, který tam teda strávil zbytečně zaplatí, ani to však nemělo význam. Takže pokud budete chtít, určitě si vybrat jinou střelnici. Zde určitě nejde panu majiteli o skvělý zážitek ale jenom čistě o kšeft.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Vyhodnotím-li naší komunikaci, tak:

1. nedostavil jste se na termín, který jste si objednal. Objednávku termínu lze zrušit 72 hodin před akcí.

2. pokoušel jste se omluvit telefonem, několik minut před začátkem objednané akce, kdy jsem udělal výjimku a pod podmínkou, že mi to napíšete emailem, Vás omluvím a schválím možnost nového termínu. Email jste prokazatelně neposlal.

3. Váš NEDĚLNÍ termín jsme mohli prokazatelně nabídnout několika dalším, kteří by ho rádi využili.

To, že mi ve volném čase několikrát telefonujete, není relevantní omluva.

Bude mi potěšením a štěstím, když si příště vyberete jinou "střelnici".

S úctou zdraví Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

19. 6. 2019
Věra

Měly jsme domluvený termín ale pro akutní onemocnění jsme se nemohli dostavit. A bylo nám řečeno že s tím nejde nic dělat. A poukaz propadne. Byla jsem ochotna si připlatit na plnou cenu ale bohužel. Je lepší míň peněz než spokojený zákazník. Reakce nemáme volný termín není odpověď.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.

Vážím si Vašeho času, byť je hodnocení negativní.

Nechápu úplně váš závěr, že si "připlatíte plnou cenu"......za co a komu jste chtěla připlácet? Voucher stojí XXX a přijdete-li nebo ne, stojí pořád stejně.
Pravidla jsou jasně nastavena - objednaný termín můžete zrušit 72 hodin před začátkem akce. Jinak voucher propadne. Vaše místo na střelnici mohlo být - a sama víte, že střelnice s dobrou lokací jsou rychle obsazeny, nabídnuto někomu jinému. Ne však pár hodin před akcí.
Naší nejvyšší filozofií je bezpečnost.
Hned poté spokojenost zákazníků. Nedokážeme, při vší snaze, zaručit spokojenost zákazníků, kteří se nedostaví na objednaný termín, a poté si na to stěžují.

V úctě Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

15. 6. 2019
Jitkamaderova518

Nemám žádnou slíbenou fotografii. Vše jak ma běžícím páse. Žádný odborný výklad. Velké zklamání a vyhozené peníze.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Dobrý den.
Pokud jste fotky neobdrželi (jako mnozí před vámi a jistě i po vás), má to jen jeden důvod. Profesionalitu mých instruktorů. Pokud je střelec odpovědný, bezpečný pro sebe a pro své okolí, pokud poslouchá instrukce a koná to, co je mu přikázáno a dovoleno, má instruktor prostor na to, ho fotografovat. Pokud je to obráceně, má instruktor doslova plné oči a ruce práce, jak zajistit bezpečnost pro zákazníka, své okolí a sebe sama.

To jsou pro mne absolutní a napřestupitelné priority.

Střelba na střelnici (a o to více s nezkušeným střelcem) nikdy nebyla, není a nebude exaktním zážitkem. Má spoustu proměnných. Například: jeden střelec se bojí. Jiný je přímo nebezpečný sám sobě a svému okolí. Další je roztržitý (mnohokrát i z bezbřehého nadšení). Někteří jsou fádní a nespolupracují s instruktorem. Jednomu je to všechno úplně jedno..... Někdy nastupují na scénu nevhodné místní podmínky. Například na některé střelnici se nedá natáčet, protože je tam málo světla. Někde se nedá fotografovat, protože je tam málo místa. Na některých střelnicích je fotit a natáčet zakázáno majitelem. Někdy se také stane, že zákazník přijede pozdě. Nebo že přijede další neplánovaně....
Pokud máte pocit vyhozených peněz, klidně Vám je vrátím, ale na videu, které jste dostal ke stažení, se při střelbě smějete a bavíte, tak nevím co si o Vaší recenzi myslet.
Inu, není na světě člověk ten, aby se zavděčil lidem všem.....

V úctě Vojtěch Marek, majitel www.DobrodruzstviNaStrelnici.cz

5. 5. 2019
Alu1102

Nedodržení podmínek voucheru. Fotky pouze tři a ty samé a video žádné.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

Via odpověď výše......

Vojtěch Marek

5. 5. 2019
Petra

Prostředí hrozné – střelnice Mýto. Střílelo se stále do stejného papírového terče. Člověk ani nevěděl jestli se trefil. Čas který jsme na štrelnici strávili odpovídal ± 20 minutám, né slibovaným 90 minutám. Žádná 20ti minutová bezpečnostní instruktáž, žádné fotografie, žádné video (jelikož jsme prý přišli ve dvou mužůme si fotit sami) a žádný diplom o absolvování. Už nikdy více.

Vyjádření partnera
DobrodružstvíNaStřelnici.cz Před 2 roky

.

12. 9. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.