Hodnocení podniku CK WISNAR groupe mondiale s.r.o.

4,6/5 (338 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
J

Velice milý a profesionální přístup ze strany puvodkyně Jany

Včera
Jana

doprava výborná, paní prúvodkyně vynikající, ubytování vynikající

organizace návštěvy Říma by chtěla značné změny, pokud si sama zajišťuji vstupenky do Vatikánu, proč ne i do Kolosea? Každou středu probíhá setkání papeže s věřícími, tak proč nás tam prúvodkyně posílá když je chrám sv. Petra zavřen? Zbytečný stres!!

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Děkujeme za hodnocení zájezdu, velmi nás těší, že dopravu, služby průvodce i ubytování hodnotíte jako vynikající 👍.

Tvrzení, že každou středu probíhá setkání papeže s věřícími není pravdivé, stačí se podívat na rozpis audiencií, které jsou zde přesně rozepsány. Každopádně je i uvedených dnech po 12. hodině Basilika sv. Petra otevřena také pro veřejnost.
Od CK jste před zájezdem obdrželi e-mail s doporučením objednat si vstupenky do muzeí on- line a to na dopolední hodiny, z čehož jasně vyplývá, že basiliku jste měli navstilvit až poté, tedy v době kdy byla již otevřena.

Čo se týče Kolosea, zde nebylo nikdy potřebné lístky zajišťovat předem. Situace se však změnila pro obrovský nárůst turistů. Proto v budoucnu dáme klientům také doporučení na on- line nákup předem.

15. 5. 2019
Vrtelovap

kvalitní průvodce

lépe přizpůsobit program počasí, pružnější reakce na změny

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Ďekujeme za hodnocení zájezdu 👍.

Co se týče počasí, bohužel větru ani dešti poručit zatím neumíme. Náš průvodce to taky neumí ....
Je nám líto, že tentokrát počasí v Paříži nevyšlo. Pokud téměř celý den prší, je těžké něco přizpůsobit i kdybychom velmi rádi. Program zájezdu musíme dodržet... Z krišťálové koule věštit neumíme, a pokud předpověď ukazovala na celý den silný déšť a bouřky, nelze předpokládat, že to bude jinak. Všechny meteorogické informace, které byly k dispozici průvodce využíval, ake opravdu není kouzelník. Pokud jste věděli, kterou chvíli se jak počasí vyvine, měli jste průvodci poradit 😉.

15. 5. 2019
Filip

Skvělé znalosti průvodkyně. Báli jsme se ubytování, ale naopak nám vyrazilo dech v dobrém slova smyslu. Celý camp byl velmi pěkný.

Za mě pouze jedna věc a ta se týká prvního dne, který je poměrně náročný. Po několika hodinové cestě Vás čeká hned ráno prohlídka Vatikánu a okolí bez možnosti předchozího ubytování, sprchy, … Postačila by hodina, dvě, dát se do kupy, ale předpokládám, že by se zájezd díky tomu prodražil a bylo méně času na prohlídku, ale já bych to uvítal.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 7 dny

Ďekujeme za hodnocení zájezdu, těší nás, že oceňujete kvality ubytování 👍.

Bohužel, ubytování je možné až po 14.hodině. Dle vašeho návrhu, by u poznávacích zájezdů došlo k velké časové prodlevě, zájezd by musel být delší a také dražší, což by omezilo jeho prodej. Pro větší komfort by pro Vás byl vhodnější zájezd letecký. Mrkňete na naše nabídky.

15. 5. 2019
Milan

Programově naplánováno. Je vidět vše co Paříž nabízí .

13. 5. 2019
Kristýna

Zájezd do Paříže byl krásný. Všechny potřebné informace sděleny, a pokud ne, mohli jsme se bez problémů informovat telefonicky. Cestovali jsme starším autokarem, tudíž sedadla nešli posunout od sebe. Ubytování bylo skromné, ale stačilo. Akorát mě překvapila ubytovací taxa a vjezd do historické Paříže, který doplácíte na místě. Snídaně mě mile překvapila. Na výběr bylo sladké i slané pečivo, másla, marmelády, bílý jogurt, různé druhy káv, horká čokoláda a džus. Koho ale musím vychválit až do nebes je pan průvodce Petr. Byli jsme velká skupina, na každého vždy počkal a měl opravdu pěkný výklad, jaký jsem snad dlouho nezažila. :) A kdo se chtěl dozvědět něco víc, bez problémů se mohl zeptat. Bohužel nejvíc jsem byla zklamaná z „velkolepého“ ohňostroje… On totiž zas tak úžasný, jak byl vychvalován nebyl. Jinak jsem byla opravdu spokojená. Jen musím upozornit, kdo se chystá do Paříže ve vánočním čase, ať počítá s dlouhými frontami u všech památek. Každý člověk totiž musí projít bezpečnostní kontrolou, jako na letišti.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 4 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi nás těší, že oceňujete práci našeho průvodce Petra 👍.

Team CK WISNAR

25. 1. 2019
Jan

Dobře sestavený program

Málo místa v autokaru, nudný průvodce

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení.
Škoda, že nespecifikujete konkrétně v čem byl podle Vás průvodce nudný. Dle našeho názoru a vyjádření jiných cestujících, byli naopak všichni průvodci skvělí a odvedli více než nadstandatní práci.
V Paříži s námi letos oslavilo příchod Nového roku 180 našich klientů, kterým tímto děkujeme za přízeň.

3. 1. 2019
Leona

Poměrně zajímavý výklad průvodkyně Katky, ubytování za tuto cenu adekvátní.
Naprosto perfektně hodnotím pány řidiče, kteří zvládali nejen pařížskou dopravu naprosto s přehledem, ale dokonce v jedné situaci, kdy šlo všem účastníkům (včetně nich) doslova o život zachovali chladnou hlavu a situaci bravurně zvládli! Klobouk dolů, pánové, jste jedničky ve svém oboru!

Přístup průvodkyně mimo autobus. Ve spoustě situacích nedokázala pochopit, že většina účastníků je v Paříži poprvé a situace typu – rozejdeme se tady a sejdeme se tamhle a tamhle (půjdete rovně, pak doprava, pak přes křižovatku a tam se sejdem), byly na denním pořádku. Není se tedy co divit, že jsme v jednu chvíli i jednoho člena ztratili.
Co bylo velice neprofesionální, byly osobní záležitosti průvodkyně, díky nimž jsme například nestihli včas vyhlídku z Montparnasské věže :( Prohlídku jsme absolvovali za tmy a očekávali jsme, že nás paní průvodkyně alespoň seznámí s tím, co „ve tmě“ vidíme. Místo toho jsme ji našli v kavárně nad kávou, jako obvykle. Mapa průvodce Paříží, kterou nám rozdala již v ČR, nebyla ani česky, což hodnotím jako velké mínus.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Paříže,

velmi nás těší, že se Vám líbil výklad naší průvodkyně Katky 👍, že naprosto perfektně hodnotíte práci našich řidičů 👍, a také že jste byli spokojeni s ubytováním 👍.

Vaše invektiva vůči průvodkyni Katce nás opravdu překvapují, protože svou práci vykonává zodpovědně a s láskou, o čem svědčí pravidelné pozitivní pochvaly na její osobu.

Například viz. hodnocení z poslední akce ID 1280622
"Celkový zájezd se mi velmi líbil. Nejvíce jsme byli spokojeni s naší průvodkyní Katkou. Skvělá, kamarádská, velmi ochitná a bezkonfliktní."

Mrakodrap Motparnasse je v programu obvykle ve večerních hodinách a to po projížďce lodí po Seině. Je to právě proto, aby klienti mohli shlédnout panorama osvětlené Paříže, tedy jinak než z dopolední vyhlídky z Eiffelovy věže. Tak jak jste byli informováni a jak je běžné, průvodci nemohou provázet v placených objektech. Ujišťujeme Vás, že "osobní záležitosti" průvodkyňe během zájezdu rozhodně nevyřizovala.

Na tom, že si průvodkyně dopřála po celodenní práci šálek kávy, nevidíme nic špatného. Pokud jste měli chuť, mohli jste si kávu dopřát také. Nebo by snad měl být průvodce po celou dobu zájezdu o hladu a žízní?

Vážení , místo toho, abyste poděkovali, že Vám průvodkyňe darovala z vlastní iniciativy mapu Paříže, vznášíte neoprávněnou kritiku. To přece nemůžete myslet ani vážně ?! Nebo si snad děláte legraci?! Ujišťujeme Vás, že průvodkyně mapy darovala klientům v dobré vůli a z vlastní iniciativy. Nebyla to její povinnost! Jednalo se o originální mapy, které bohužel v českém jazyce zatím nikdo nevydal 😉.

Ale jak se říká: "Za dobrotu na žebrotu." "Kdo chce psa bít, hůl si vždy najde" a také "Darovanému koni na zuby nekoukej." 🤔

Team CK WISNAR

24. 11. 2018
Martin

Nádherný jen málo času… Na to objevit vše…cgtělo by to tam týden..... Služby průvodce super.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 5 měsíci

Ďekujeme za hodnocení,

jsme rádi, že se vám v Paříži líbilo včetně služeb našeho průvodce a nového luxusního autobusu.

Vše co bylo v Programu zájezdu jste viděli, měli jste také dostatek osobního volna na muzea, či jiné osobní zájmy.

Zajisté v Paříži by šlo trávit daleko více času, protože na poznávání je zde toho hodně. Avšak to byste si musel koupit delší zájezd, než byl tento 5 denní program. Obáváme se však, že na českém trhu delší nekoupíte, jelikož při koupi zájezdu je každý ovlivňen jeho cenou 😉.
Naopak, hodně CK nabízí zájezdy do Paříže kratší, a to i zde přes Slevomat. Představte si, dokonce bez noclehu na otočku 🤔, nebo pouze s jedním noclehem. To si pak účastníci takového zájezdu opravdu Paříž vůbec neužijí.

Jsme potěšeni, že se Vám líbilo vše co mohla CK ovlivnit, proč tedy **** 😉?

Team CK WISNAR

30. 10. 2018
Jana

Krásný zážitek, Korsika je opravdu nádherná. Průvodce byl super. Všude jsme měli dostatek času na nákupy a jídlo. Bungalovy jen na přespání bohatě stačily :)

Bungalovy byly daleko od pláže, to je jediné co mě mrzelo.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení . Jsme moc rádi, že se Vám Korsika líbila, včetně organizace zájezdu a práce našeho průvodce Pavla.

Team CK WISNAR

5. 10. 2018
Eva

Líbilo se mi zprostředkování programu, vstřícnost personálu

Snídaně byly neúměrné ceně stravy. Byly podprůměrné, za chléb s máslem je to sprosté.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení.

Co se týče snídaní: Snídaně jsou unifikované v celé síti ACCOR hotelů F1 a CK na ně nemá žádný vliv.

K dispozici bylo formou volného výběru bez omezení množství: čerstvé bagety, toustový chléb, sladké pečivo, 3 druhy cereálií, bílý jogurt, ovocná přesnídávka, máslo, nutela, džemy 2 druhy, med, několik druhů kávy, čokoláda, čaj, mléko, džus. Jednalo se tedy o klasickou kontinentální snídani.

Zdraví team CK WISNAR

3. 10. 2018
Ivabednarikova

Skvělá paní průvodkyně, jasná domluva, dobré načasování…vše tak, jak jsem si představovala:-))) Hodně jsme viděli…byla i spousta času na samostatné procházky městy…

Nemám, co vytknout:-)))

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Ďekujeme za pěkné hodnocení 👍.

18. 9. 2018
Helena

výborní řidiči

průvodkyně Jana preferovala mladé , my starší jsme pokulhávali a poslední den – Řím – pochodili jsme mnoho , ale nechat nás u kolosea s tím, že se musíme po svém vrátit k metru..... já která zabloudí i v telefonické budce..... no povedlo se , díky perfektním informátorům Říma..... někteří museli zvolit i jinou dopravu a stálo je to třeba drožkou 25 euro…

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Ďekujeme za Vaše hodnocení.

Možná jste měla požádat průvodkyni o doprovod na místo srazu, jistě by a vám ráda vyhověla. Většina klientů však po dokončení prohlídky dává přednost individuální procházce a preferuje návrat na místo srazu samostatně, jelikož si v rámci osobního volna chtějí zorganizovat ještě vlastní program ( nákupy, občerstvení, restaurace....) Jedná se pouze o přesun po jedné dlouhé ulici a pěšky to zatím zvládl každý. Je to ještě kratší trasa než jako první den procházka do Vatikánu.
Věříme, že projížďka drožkou pro ty co si zvolili tuto možnost byla romatntická a zajímavá.

Zdraví team CK WISNAR

28. 8. 2018
Martina
28. 8. 2018
Vladimíra

Krásné Alpy, skvělá průvodkyně Katka, profi řidiči. Ubytování standard-přiměřené ceně.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení, těší nás, že opět nezklamala naše skvělá průvodkyně Katka a řidiči. Jsme také rádi, že se Vám Švýcarské a Francouzké Alpy líbily.

Co se týče ubytování, bylo realizováno v hotelu Premiere Classe. Naše CK ve snaze zkvalitnit služby tak poskytla vyšší standard ubytování :), který byl nad rámec původně inzerovaného hotelu F1.

Team CK WISNAR

22. 8. 2018
Vladimir

Velmi zajímavý program zájezdu, velmi pohodlný autokar.

Průvodkyně mohla být na vyšší úrovni, údajně záskok za dceru, zřejmě proto mírný chaos v průběhu celého zájezdu. V minulém roce průvodce p. Petr byl na nejvyšší možné úrovni a tak není jednoduché s ním srovnávat kohokoliv.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 8 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení,
jsme rádi, že se Vám líbil program zájezdu a náš pohodlný červený autokar 😊. Také nás nesmírně těší, že si ještě vzpomínáte na průvodce Petra 😊z loňska, který ač bychom rádi, nemůže být na každém zájezdu 😉.

Průvodkyně Pavla se věnuje se této práci již 27 let, ale jak vidíte každý z průvodců má svůj styl. Průvodkyně Pavla provádí zejména klienty CK Čedok, takže garance profesionální práce byla na našem zájezdu zaručena .

Pevně věříme ve Vaši přízeň i v budoucnu a možná opět s průvodcem Petrem 😊.

Zdraví team CK WISNAR

15. 8. 2018
Soňa

Zájezd byl dobře připravený, autobus skoro nový, paní průvodkyně příjemná, ochotná. 🙂

Ubytování ve Formuli se nám nelíbilo. ☹️

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení .

Jsme moc rádi, že se Vám líbil program zájezdu 👍, naše zkušená a ochotná průvodkyně Pavla👍, a v neposlední řadě krásný a pohodlný červený autobus👍.

Co se týče ubytování celkem bylo na zájezdu realizováno 3x, z toho pouze jednou na hotelu F1.

CK s cílem zajistit větši komfort a spokojenost klientů, zajistila 2x nocleh na hotelu Premiére Classe 😊, tedy na vyšší úrovni než bylo v původním zadání a to bez navýšení ceny zájezdu 😊.

Team CK WISNAR

14. 8. 2018
Lubomír

Včera jsme se vrátili ze zájezdu ze Skotska a chtěl bych moc pochválit paní průvodkyni, která i přes pokročilejší věk srší aktivitou a znalostmi. Opravdu klobouk dolů a mohu jen doporučit. Skotsko je nádherná země, kde si každý najde co se mu líbí. Od přírody, mýty, palírny whisky až po různé technické vymoženosti.

Zájezd se sice jmenuje velký okruh Skotskem, ale ve Skotsku strávíte vlastně 2 a půl dne a to je opravdu velká škoda. Chápu, že řidiči potřebují povinné zastávky, ale trávit v Londýně 2 dny bylo pro mne opravdu utrpením. Ale ne každý to tak musí mít, já už v Londýně byl a hlavně 12 hodin na cestě zpět bylo opravdu moc. Cestou zpět trávíte 2 noci v autobusu a to i pro mladší z nás bylo velmi náročné, spíše až smrtící…

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení zájezdu do Skotska a milou pochvalu naší znalé průvodkyně Lady 😊, která Británii a Skotsko miluje a o své excelentní poznatky se ráda dělí s našimi klienty 👍.

Skotsko je opravdu velmi zajímavá země a stojí za to se zde vydat 👍.

Vzdálenost z ČR však není na skok a tomu odpovídá i cesta. Evropské bezpečnostní předpisy nelze obelstít a s povinné přestávky řidičů musíme respektovat. Proto je v programu při cestě tam i zapět zastávka v Londýně, která je pro mnohé poznáním nového 😊. Ti co Londýn již navštívili se mohli podívat na místa, která ještě neznali z předchozích návštěv.

Nicméně v příštím roce bude zájezd do Skotska obohacen o tranzitní nocleh na zpáteční cestě 👍 a tedy o jeden den delší, cesta zpět tedy nebude náročná 😊.

Team CK WISNAR

13. 8. 2018
Renata

Velmi se mi líbilo poznat místa, kde jsme ještě nebyli. Kromě nádherných míst jsme měli možnost zavítat i do proslulé výrobny parfémů, kde jsme se nejen dozvěděli vše o tom, jak se parfémy vyrábí, ale zároveň měli možnost si i něco nakoupit za lepší ceny. Také jsme měli fajn průvodkyni, která žije ve Francii, tedy ví o této zemi mnoho informací.

Při cestě do Francie jsme neměli průvodkyni (přidala se k nám až tam) a nikdo z řidičů nám dlouho nebyl schopen podat víc informací. Také při změně nástupního místa CK není schopna předat tuto informaci průvodcům či řidičům – je to otázka náhody, zda vše dobře dopadne.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 10 měsíci

Dobrý den,

děkujeme Vám za Vaše hodnotení zájezdu na Francouzskou riviéru. Jsme velmi rádi, že nádherná místa, která jste v rámci programu navštívila se Vám líbila 👍. Těší nás, že oceňujete možnost exkurze ve výrobně francouzských parfémů 😊 a práci naší milé průvodkyně Anny, která žije přímo v Nice a tak našim klientům má možnost poskytnout informace a přiblížit zdejší život přímo jak se říká z toho nejlepšího zdroje 👍.

Co se týče změny nástupního místa, toto opravdu našim klientům krátce před odjezdem zájezdu měnit nedoporučujeme a to zcela z pragmatických důvodů, abychom předešli případnému chaosu způsobeného nezodpovědným chováním klientů, kteří změní své nástupní místo a dostaví se v konečném důsledku jinde. Proto těsně před odjezdem tyto změny neprovádime a platí nástupní místo uvedené ve smlouvě o zájezdu. Klient se samozřejmě může svobodně rozhodnout, že nastoupí jinde, avšak na vlastní zodpovědnost 😊.

Chtěli bychom uvést na pravou míru skutečnost ohledně poskytovaných informací včetně odborných výkladů v autobuse při cestě tam.
Dovolíme si říct, že informace byly poskytnuty a výklad byl zajištěn na vysoké útovni 👍. Klienti byli obeznámeni s strasou zájezdu, podrobným programem zájezdu a dalšími odbornými informacemi ohledně Francie a to jakmile nastoupili poslední cestující do autobusu což bylo u Rozvadova.

Ráno před příjezdem do Nice byl opět poskytnut zajímavý odborný výklad a to o samotném Nice, jeho historii, památkách a současném životě...

Tedy chybějící informace či výklad nelze naši CK v žádném případě vytknout 😉, protože tyto zajistila v plné míře a nadstandardním rozsahu.

Zdraví team CK WISNAR

20. 7. 2018
Jana

vse spokojenost, krome pruvodkyne.

Nespokojeni jsme byli se slovenskou pruvodkyni. Mlela dokola naucene fraze a krome nich nevedela o ostatnich jinych pamatkach naprosto nic. Byla i arogantni a vetsina cestujicich byla nespokojena.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 10 měsíci

Dobrý den,

děkujeme za Vaše hodnocení. Mrzí nás, že průvodkyně Jana, která je mezi klienty velmi oblíbená o čem svědčí také mnohé pochvaly zde, nebyla dle Vašeho gusta.

Jsme rádi, že jinak jste byli se vším spokojeni. Doufáme, že navštívená místa se Vám líbila a ze zájezdu Vám zůstanou hezké vzpomínky 😊.

Team CK WISNAR

19. 7. 2018
Nikola

Velmi milá a nabytá vědomostmi průvodkyně Katka :). Zájezd i ubytování super. I pres velmi nabytý program byl čas na osobni volno a rozchody. Velmi ochotní a sympatický páni řidiči.

Velmi nepohodlný a neprostorný autobus.

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Ďekujeme za milé hodnocení zájezdu do Paříže. Těší nás, že se Vám zájezd líbil 👍 včetně služeb naší oblíbené a znalé průvodkyně Katky 😊 a také sympatických a ochotných řidičů 😊.

Věříme, že nám zachováte svou přízeň i v budoucnu.

Team CK WISNAR

15. 7. 2018
Lenka

Moc přijemné. Fajn doprava, řidiči byli milí a ocenili jsme možnost zakoupení pití v buse. Paní průvodkyně byla velmi vstřícná a chtěla nám ukázat toho co nejvíce. I navštívená místa byla ve většině moc pěkná. V Nice krásné koupání. Čisté ubytování.

Škoda, že nejsou v programu levandulová pole, která k Provance tak neodmyslitelně patří. Kor, když jsme jeli v jejich sezóně. Dále mi vadily toalety na chodbě v hotelu. Také jsme trávili až mnoho času v autobuse přejížděním, někdy i více hodin denně. Snídaně v hotelu byly jen sladké (až na bagetu s máslem).

Vyjádření partnera
CK WISNAR groupe mondiale s.r.o. Před 9 měsíci

Děkujeme za Vaše hodnocení.
Jsme moc rádi, že jste byli spokojeni s průvodkyní 👍 řidiči 👍, dopravou👍, ubytováním 👍 a programem.

Levandulová pole nebyla v programu zájezdu. Pokud chcete vidět více míst, přejíždět se holt musí 😉.

Team CK WISNAR

8. 7. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.