Hodnocení podniku Hotel Palmira

4,1/5 (36 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Jiří

lokalita

Rušné ubytování-sousedící výrobní podnik není potřeba budík v 6 hod ranní úder do kontejneru to obstará!A neutichne až do večera…Nám to vadilo také, ale jezdíme na výlety v okolí atak vstáváme brzo…

12. 9. 2018
Anonym

Personál naprosto OK, ochotný, milý, na pokoji čisto až na fleky na jednom z prostěradel. Jídlo na snídaně chytné, výběr z menu – hemenex, míchaná vajíčka, párky, šunka+sýr apod., k tomu vždy máslo, džem, med, pečivo. Takže ne klasické švédské stoly, ale proč ne, příjemná změna.

Nejdříve vás jednoznačně bouchne do očí zaujme nesmyslný počet zrcadel, které jsou umístěny doslova všude kam se podíváte – na chodbě v 1.patře, dole u recepce, v restauraci u stolu, po zdech, na stropě kolem světel… absolutně nechápu a nehodí se to. Buď má majitel firmu na výrobu na výrobu zrcadel a zbyly mu, nebo jinak si to nedokážu vysvětlit. Postele velmi tvrdé, po druhé noci pocit jak když spím na karimatce ve stanu. Další výtka ohledně koupelny. Pokud byla rekonstrukce v roce 2015, tak už vybavení vypadá jistě starší, např. sprchový kout není dostatečně a pečlivě umývaný. Ale daleko větší výtku mám ke dveřím, které se otevírají DOVNITŘ už tak malé koupelny, koho to napadlo?!? Člověk ty dveře musí obcházet a protahovat se minimálním prostorem mezi dveřmi a umyvadlem… Vše by vyřešilo otvírání dveří do prostoru pokoje, kde je místa dost.

12. 9. 2018
Anonym

Zlínsko je nádherné. Personál byl celkem vstřícný. Snídaně výborné, každý si našel své oblíbené jídlo, nápoje neomezeně. Výběr z jídelního lístku dobrý a jídla byla chutná.

Ubytování nic moc, postele tvrdé a umístění hotelu – vedle hotelu hlavní silnice a výrobna kontejnérů či nějaký kovošrot, rámus od 6:00 do 22:00.

25. 7. 2018
Anonym

Dobré snídaně i jídlo.

U rušné silnice a kovovýroby, nedodržení požadavku rezervace, personál jak kdy …

22. 7. 2018
Barbora

Pěkné prostředí hotelu, výběr z dobrého jídla. Milá obsluha. Malé, útulné, čisté pokoje. Celkově velmi příjemný pobyt.

Jediné mínus v hluku z vedlejších pokojů, asi z důvodu tenkých stěn. Bylo slyšet běžný hovor i chrápání vedlejších sousedů.

17. 6. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.