Hodnocení podniku Hotel Palmira

4,1/5 (36 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Lenka

Vstřícný a ochotný personál. Snídaně – výběr z 6 pokrmů. Večeře – výběr z 8 pokrmů. Automyčka pro hosty hotelu zdarma. Voucher do blízkého aquacentra.

Možnost výběru u snídaní a večeří hodnotíme kladně, ale…vegetariáni a milovníci těstovin si na své určitě nepřijdou. Nám to třeba nevadilo, ale věřím, že u jiných to může být problém.
Hotel – bylo by možné to napsat jedním slovem, ale nevystihlo by to celou „krásu“ hotelu. Hned od příchodu do hotelu na člověka dýchá duch 90. let.
Na stránce nabídky jsou prezentovány pravděpodobně zrekonstruované pokoje, které člověka opravdu nalákají na příjemný pobyt. Když se podíváte na stránky hotelu, vidíte také jen nově zrekonstruované pokoje.
Asi jsme měli smůlu, nebo nevím, jak je to v jiných pokojích, ale po příchodu do pokoje jsem myslela, že je to nějaký žert. Měla jsem pocit, že jsem ještě na prohlídce v muzeu. Nábytek také z 90.let, naprosto nepraktický – mini stoleček, dva seslíčky u toho, jeden gaučík na odkládání, a na jednom stolečku jsme měli i starou pevnou linku (asi někdo kreativní při dekorování pokoje). Obývací stěna také z dob minulých s minitelevizkou, a v úhlu takovém, že rozhodně nebudete sledovat Tv z postele :). A postel – dvě válendy u sebe, naprosto tvrdé, u postele na stolcích dvě zaprášené lampičky. Nemáte si kde nabít mobil a notebook například – pouze jedna zásuvka na pokoji. Pro milovníky spánku tento pokoj jak stvořený – obloukovité okno směrem ven do rušné ulice, kde minimálně každou minutu projede auto. Okno navíc ve výšce, že si můžete tak akorát pomoci tím seslíkem, jinak tam lidé menšího vzrůstu nedosáhnou. Na ventilačku to pochopitelně otevřít nejde. Večer si ho při rozsvíceném světle také otevřít nemůžete, jinak tam máte plno malých návštěvníků. A pokud si ho necháte otevřené přes noc, tak vás projíždějící auta nenechají příliš vyspat. Zatemnit to taky nijak nejde, takže vám i pěkně svítí do pokoje. Hotový ráj spánku. Pokoj se tedy ani nedá pořádně vyvětrat a hned po příchodu vás přivítá vůně zatuchlého nevyvětraného pokoje. Parapety by asi také snesly větší úklid.
Koupelna, hlavně teda sprchový zrezivělý kout by také stál za větší údržbu, resp. klidně výměnu. Fén v koupelně nebyl, ale to mi tak nevadí, spíš info pro ostatní.
Měli jsme nějaké pití s sebou a doufali, že si je budeme moci nachladit na pokoji. Bohužel – žádná chladnička.
Stísněné parkování může být pro některé také oříšek. Je hodně nešťastně řešeno. Docela jsme i měli o auto strach, protože z parkoviště se vymotat nebylo úplně jednoduché a také má člověk strach, že mu ho každou chvíli někdo nabourá.
Hotel určitě neodpovídá třem hvězdičkám.
Pobyt byl dárek pro přítele a bylo mi trapně, co jsem to vybrala.
Bohužel ani milý a vstřícný personál tohle nezachrání.
Ostatním přeji, aby měli při pobytu nově zrekonstruované pokoje a měli tak příjemný pobyt :).

18. 6. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.