Hodnocení podniku Hotel Palmira

4,1/5 (36 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Miroslava

čistý pokoj, umyté vozidlo, dobré jídlo v hotelové restauraci

26. 9. 2018
Jiří

lokalita

Rušné ubytování-sousedící výrobní podnik není potřeba budík v 6 hod ranní úder do kontejneru to obstará!A neutichne až do večera…Nám to vadilo také, ale jezdíme na výlety v okolí atak vstáváme brzo…

12. 9. 2018
Anonym

Personál naprosto OK, ochotný, milý, na pokoji čisto až na fleky na jednom z prostěradel. Jídlo na snídaně chytné, výběr z menu – hemenex, míchaná vajíčka, párky, šunka+sýr apod., k tomu vždy máslo, džem, med, pečivo. Takže ne klasické švédské stoly, ale proč ne, příjemná změna.

Nejdříve vás jednoznačně bouchne do očí zaujme nesmyslný počet zrcadel, které jsou umístěny doslova všude kam se podíváte – na chodbě v 1.patře, dole u recepce, v restauraci u stolu, po zdech, na stropě kolem světel… absolutně nechápu a nehodí se to. Buď má majitel firmu na výrobu na výrobu zrcadel a zbyly mu, nebo jinak si to nedokážu vysvětlit. Postele velmi tvrdé, po druhé noci pocit jak když spím na karimatce ve stanu. Další výtka ohledně koupelny. Pokud byla rekonstrukce v roce 2015, tak už vybavení vypadá jistě starší, např. sprchový kout není dostatečně a pečlivě umývaný. Ale daleko větší výtku mám ke dveřím, které se otevírají DOVNITŘ už tak malé koupelny, koho to napadlo?!? Člověk ty dveře musí obcházet a protahovat se minimálním prostorem mezi dveřmi a umyvadlem… Vše by vyřešilo otvírání dveří do prostoru pokoje, kde je místa dost.

12. 9. 2018
Martina

Menší rodinný hotel, moc příjemný pobyt.

4. 9. 2018
Stenclr

Příjemný personál, čisté pokoje, penzion nedaleko historického centra i nákupního řetězce.

25. 8. 2018
Helena

Pokoj čistý, výborné jídlo.

V květnu telefonicky domluvena rezervace na srpen. Při příjezdu tam rezervace nebyla a naše chyba, že jsme ji neměli potvrzenou emailem. Uplatněna jen jedna noc. Poučení pro ostatní, vše si nechat potvrdit emailem, jinak máte smůlu. Stalo se nám to poprvé.

16. 8. 2018
Eliška

Příjemné jednání a zázemí pro děti

13. 8. 2018
Srita

Ubytování hezké, obsluha velice příjemná, v areálu parkoviště s myčkou na auta

Hned vedle je závod na výrobu kontejnerů, takže jsme měli každý den v 6 hod, budíček

10. 8. 2018
Jana

Všechno bylo jedničkové…příjemná obsluha, super ubytování, jídlo vynikající a hodně, vše čisté a voňavé, všichni byli moc milí…využili jsme voucher na bazén, což nám v tom vedru zpříjemnilo pobyt a také umytí auta bylo pro nás další plus. Děkujeme za vše . Jana

8. 8. 2018
Vladimira

Vše bylo ke spokojenosti nás hostů

30. 7. 2018
Anonym

Zlínsko je nádherné. Personál byl celkem vstřícný. Snídaně výborné, každý si našel své oblíbené jídlo, nápoje neomezeně. Výběr z jídelního lístku dobrý a jídla byla chutná.

Ubytování nic moc, postele tvrdé a umístění hotelu – vedle hotelu hlavní silnice a výrobna kontejnérů či nějaký kovošrot, rámus od 6:00 do 22:00.

25. 7. 2018
Anonym

Dobré snídaně i jídlo.

U rušné silnice a kovovýroby, nedodržení požadavku rezervace, personál jak kdy …

22. 7. 2018
Silvie

Příjemná obsluha, moc dobré jídlo, vše jak bylo slíbeno ve voucheru..

Nic závažného jsme nenašli.

6. 7. 2018
Lenka

Vstřícný a ochotný personál. Snídaně – výběr z 6 pokrmů. Večeře – výběr z 8 pokrmů. Automyčka pro hosty hotelu zdarma. Voucher do blízkého aquacentra.

Možnost výběru u snídaní a večeří hodnotíme kladně, ale…vegetariáni a milovníci těstovin si na své určitě nepřijdou. Nám to třeba nevadilo, ale věřím, že u jiných to může být problém.
Hotel – bylo by možné to napsat jedním slovem, ale nevystihlo by to celou „krásu“ hotelu. Hned od příchodu do hotelu na člověka dýchá duch 90. let.
Na stránce nabídky jsou prezentovány pravděpodobně zrekonstruované pokoje, které člověka opravdu nalákají na příjemný pobyt. Když se podíváte na stránky hotelu, vidíte také jen nově zrekonstruované pokoje.
Asi jsme měli smůlu, nebo nevím, jak je to v jiných pokojích, ale po příchodu do pokoje jsem myslela, že je to nějaký žert. Měla jsem pocit, že jsem ještě na prohlídce v muzeu. Nábytek také z 90.let, naprosto nepraktický – mini stoleček, dva seslíčky u toho, jeden gaučík na odkládání, a na jednom stolečku jsme měli i starou pevnou linku (asi někdo kreativní při dekorování pokoje). Obývací stěna také z dob minulých s minitelevizkou, a v úhlu takovém, že rozhodně nebudete sledovat Tv z postele :). A postel – dvě válendy u sebe, naprosto tvrdé, u postele na stolcích dvě zaprášené lampičky. Nemáte si kde nabít mobil a notebook například – pouze jedna zásuvka na pokoji. Pro milovníky spánku tento pokoj jak stvořený – obloukovité okno směrem ven do rušné ulice, kde minimálně každou minutu projede auto. Okno navíc ve výšce, že si můžete tak akorát pomoci tím seslíkem, jinak tam lidé menšího vzrůstu nedosáhnou. Na ventilačku to pochopitelně otevřít nejde. Večer si ho při rozsvíceném světle také otevřít nemůžete, jinak tam máte plno malých návštěvníků. A pokud si ho necháte otevřené přes noc, tak vás projíždějící auta nenechají příliš vyspat. Zatemnit to taky nijak nejde, takže vám i pěkně svítí do pokoje. Hotový ráj spánku. Pokoj se tedy ani nedá pořádně vyvětrat a hned po příchodu vás přivítá vůně zatuchlého nevyvětraného pokoje. Parapety by asi také snesly větší úklid.
Koupelna, hlavně teda sprchový zrezivělý kout by také stál za větší údržbu, resp. klidně výměnu. Fén v koupelně nebyl, ale to mi tak nevadí, spíš info pro ostatní.
Měli jsme nějaké pití s sebou a doufali, že si je budeme moci nachladit na pokoji. Bohužel – žádná chladnička.
Stísněné parkování může být pro některé také oříšek. Je hodně nešťastně řešeno. Docela jsme i měli o auto strach, protože z parkoviště se vymotat nebylo úplně jednoduché a také má člověk strach, že mu ho každou chvíli někdo nabourá.
Hotel určitě neodpovídá třem hvězdičkám.
Pobyt byl dárek pro přítele a bylo mi trapně, co jsem to vybrala.
Bohužel ani milý a vstřícný personál tohle nezachrání.
Ostatním přeji, aby měli při pobytu nově zrekonstruované pokoje a měli tak příjemný pobyt :).

18. 6. 2018
Barbora

Pěkné prostředí hotelu, výběr z dobrého jídla. Milá obsluha. Malé, útulné, čisté pokoje. Celkově velmi příjemný pobyt.

Jediné mínus v hluku z vedlejších pokojů, asi z důvodu tenkých stěn. Bylo slyšet běžný hovor i chrápání vedlejších sousedů.

17. 6. 2018
Bastrova

ubytování, personál výborný, strava výborná

20. 5. 2018
Alena

Příjemný personál, vstřícné jednání. Bezva strávený víkend. Ručníky i fén na pokoji. Ručníky dokonce za 3 dny pobytu 1× vyměnili.

Nemám co bych vytkla.

20. 5. 2018
Ivo

Ubytování, strava , Aquapark. Možnost umytí vozu. Parkování v areálu.

10. 5. 2018
Monika

Snídaně i večeře jsou luxusní. Příjemná obsluha. V pokojích to vypadá pěkně.

Přes stěny je trochu slyšet.

6. 5. 2018
Jansta939

Chování personálu výborné.

Byli jsme spokojeni.

29. 4. 2018
Pavla

Rychlá odpověď při rezervaci pobytu. Velmi ochotný personál. Pěkné nové ubytování. Dobré jídlo a velmi rychlá obsluha.

Nám se líbilo, jen bych možná jako malinké doporučení přidala do sprchového koutu držák na mýdlo – ale to je opravdu jen detail.

3. 4. 2018
Vladimír

Ubytování výborné, skvělá polopenze. Využili jsme služeb hotelu-transfer po městě zdarma, slevový kupon do blízského aquaparku. Obsluha v restauraci příjemná. Všem doporučuji.

19. 3. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.