Hodnocení podniku Nanostříbroplus

4,5/5 (506 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vladislav Kliner Dr.

Dlouhá dodací doba od ČS pošty.

Vyjádření partnera
Nanostříbroplus Před 3 měsíci

Dobrý den,
dlouhá čekací doba od České pošty by neměla ovlivnit Vaše hodnocení výrobku a našich služeb. Dopravu jste si zvolili sami a my to neovlivníme. Proto si nezasloužíme pouze 3 hvězdičky :-(.
hezký den
TEAM NANOSTRIBRO PLUS

28. 11. 2018
Petr

Čekal jsem silnější vůni. Zřejmě je třeba použít před prvním obutím bot.

Vyjádření partnera
Nanostříbroplus Před 3 měsíci

Dobrý den,
prostředek není koncipován tak, že silnější vůně přebije na chvílí vše a pak o to více smrdí. Nanostříbro zbraňuje množení bakterií, které jsou původcem zápachu. Voní jak má, nevtíravě , ale je účinný. Ideální je použít před použitím bot, ale i když jsou boty nošené ( i hooodně) tak účinek a rozdíl poznáte.
hezký den
team NANOSTRIBRO PLUS

20. 11. 2018
Martin

rychlost dodání. O výrobku nemohu hodnotit, protože se nám zdá, že co se týká kvality je stejné jako jiná běžná mýdla.

5. 11. 2018
Kamila

mýdlo je příjemné, ale bohužel na synovu vyrážku nepomohlo

Vyjádření partnera
Nanostříbroplus Před 4 měsíci

Dobrý den, navštívte prosím dermatologa. Může se jednat o problém, který je specificky a vyžaduje zvláštní přístup. Pokud syn je v pubertě, tak hormonální změny mohou být tak intenzivní, že prostě nepomůže nic a vesměs chce to jen čas a případně nějaké přípravky pro regulaci hormonu.
Hezký den
Team NANOSTRIBRO PLUS s.r.o.

29. 10. 2018
Jaroslava

Jako když si koupím obyčejné mýdlo, nic se nezměnilo s mým ekzémem.

Vyjádření partnera
Nanostříbroplus Před 8 měsíci

Dobrý den, neznáme původ Vašeho exému ani diagnozu ani dosavadní způsob léčby. Taktéž nám není známa doba, jak dlouho bylo mýdlo požíváno. Mýdlo s nanostříbrem není lék ani to není všelék a každý případ exému je jiný. Pokud bylo mýdlo párkrát použito a chcete u dlouhotrvajícího stavu vidět okamžitou změnu, tak bohužel. Zřejmě řešíte nějaký chronický problém, který byl odborně diagnostikován. A pokud se jedná o dlouhodobě přetrvávající problém, tak chce to trochu trpělivosti, protože dosažení zvýšeného stupně hygiény postižených míst chvílí trvá. U námi popsaných v akci dermatologických problému naše mýdlo prokazatelně zlepšuje stav. A je to názor i našich zákazníků, kteří se k nám opakovaně vracejí. Hezký den přeje team NANOSTRIBROPLUS

23. 6. 2018
Anonym

Nanostříbro opravdu funguje

Nic moc vůně, ale to se dalo čekat. Horší je, že kromě nanostříbra obsahuje i léčivo, při objednávce jsem to přehlédla. Ve složení je Prevacare. Dohledala jsem si, že jde o silikon (Dimethicone), takže nemůže být řeč o tom, že by výrobek byl přírodní, jak uvádí výrobce. Zatím jsem mýdlo ani nevybalila, nechci si pokožku zanášet silikony, které v dlouhodobém horizontu její stav pouze zhorší.

Vyjádření partnera
Nanostříbroplus Před 10 měsíci

Dobrý den, dovolíme si s Vaším názorem nesouhlasit. Prevacare tvoří následující skupina alkoholů: Isopropyl Alcohol, Propyl Alcohol, Alcohol. Takže ŽÁDEN SILICON!!! Obecně se používá pro ně souhrnný název prevacare. Ve složení mýdla (ingrediens) prevacare není vyjmenováno a místo toho jsou tam uvedené zmíňované alkoholy. Takže mýdlo je ČISTĚ PŘÍRODNÍ. Můžete mi poslat zdroj, ze kterého čerpete zde uváděnou a ZAVÁDĚJÍCÍ INFORMACI ( firemní adresa je: nanostribroplus@gmail.com)??? Pokud máte obavy, vyzkoušejte si mýdlo na kousičku kůže. Jsme 100% přesvědčeni, že k žádné úhoně nedojde. Co se týče vůně - mýdlo je koncipováno tak, aby se vůní nekombinovalo s vůní použivaného parfémemu či jiné tělové kosmetiky kosmetikou.
S pozdravem
Team NANOSTROBRO PLUS

11. 4. 2018
Lydie

Zatim ne zistila jsem ještě žadne kladne vysledky, asi ještě brzo…Jedna se o mydlo nasil, přirodni, s nanostřibrem.

13. 2. 2018
Kamil

Jedině snad obal

Nefunguje na můj kožní problém, ale jiným může . Také cena není nejmenší

5. 2. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.