Hodnocení podniku CA Orbit travel

4,5/5 (2 243 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Thomas

Autobus

10. 6. 2019
více účastníků

Prostředí, organizace doprava i počasí super

Průvodkyně skvěle zvládala organizaci. Během cesty nezájem o klienty, pozornost věnovaly řidičům, což dle některých účastníků bylo neprofesionální a vypadalo to jako soukromý večírek. Výbuchy smíchu rušily při spánku při cestě po odjezdu. Před příjezdem na místo padlo jen několik vět o Rakousku, Při čekání na lanovku průvodkyně vzpomínaly na super průvodce, kteří cestou např do Drážďan vyprávěli mnoho zajímavostí. Na dotaz, zda by mohla na zpáteční cestě upozornit na zajímavosti a povědět také nějaké zajímavosti reagovala pozitivně. Pak nám pustila Čachtickou paní a nedošlo k žádným informacím.
Ve Velké ledové jeskyni nás spojili s jinou skupinou – výklad v AJ. Překlad do češtiny minimální, místní průvodce spěchal a zhasínal světla už v době kdy část naší skupiny ještě nedorazila na místo. potmě jsme klopýtali po schodech, nebyla možnost fotografování. Mamutí jeskyně, která byla též v plánu, byla zavřená.

14. 5. 2019
Ančíí

Páni řidiči s paní průvodkyni byli milý, ochotný a byla s nimi sranda. Cesta byla v pořádku.

Na Slevomatu byste měli napsat hned v inzerci, že Zoo se platí zvlášť v autobuse a ještě ke všemu v eurech. Bylo to napsané pouze v emailu pár dní před odjezdem a bylo to lehce přehlídnutelné, takže jsme zbytečně utratili Eura, která jsme měli na útratu do Německa. Byli jsme naštvaný a z toho důvodu dáváme jen tři hvězdy !

7. 5. 2019
Cvetik288

Průvodce ------

1. 4. 2019
Dana

Vyjeli jsme později, cesta tam vždy prodloužena o 30 min zastávku. Zkracuje to pobyt…

1. 4. 2019
Jakub

ZOO určitě stojí za návštěvu, nejen delfíní show je velmi pěkná, ale i jiných zvířat. Areál je rozsáhlý, ale vše se dá stihnout.

Nelílilo se nám, že ti, kteří si chtěli centrum Norimberku prohlédnout sami, nebo jít na nákupy, museli platit příplatek za prohlídku s průvodcem. Respektive, jak nám bylo prezentováno: není to příplatek za průvodce, ale za dopravu do centra. Bylo by vhodné toto uvádět v nabídce.

Vyjádření partnera
CA Orbit travel Před 3 měsíci

Dobrý den, děkuji za Vaše hodnocení. Přejezd do centra je pro všechny klienty vždy zdarma, pouze pokud máte zájem o prohlídku města s výkladem, tak tato je za příplatek. Do města ale můžete přejet naším autobusem v 15:00 vždy zdarma. Pravděpodobně se jednalo o nějaké nedorozumění nebo se paní průvodkyně nevyjádřila zcela přesně, za to se omlouváme. Děkuji za pochopení.

18. 3. 2019
Iveta

Celkem komplexní komentář k městu Drážďany.

30 min před plánovaným odjezdem telefonát od průvodkyně, že se malinkou chviličku zdrží. Z té se pak vyklubala 3/4 hodina čekání na dešti. Pokud změní plány a vědí, že poslední cestující nabírají v Lovosicích, proč si po 30 min. jízdy z Prahy udělají neplánovanou přestávku na WC před Lovosicemi a je tam nechají čekat? Šlo je přeci nabrat a přestávku udělat poté.

15. 1. 2019
Sylva

Paní průvodkyně moc milá, i když rázná. Dresden stále hezký.
Karstadt skoro prázdný (jen Němci), protože Češi narvaní v Primark.
Do Primark bych vůbec nešla nebýt dcery, nesnáším jak narvané Čechy.

Já si nakoupila v Karstadt a v nějakém outlet obchodě moc dobře.
Tkmaxx, Salamander ani Esprit jsem nestihla (skoro 3h jen blbý Primark).

Oproti roku 20016 i 2017 již nebyl žlutý pohodlný Regio jet bus, ale nějaký od firmy P&P. Ošklivý, starý, příšerně špinavá okna.
Žádné wc, žádná sluchátka a film, díky bohu jsme tam i zpět dojeli v pořádku.
A místo odstavného parkoviště pat kroků od Hauptbahnhof jsme byli vyložení až dost daleko od obchodů.
Na opačném konci Prager strasse.

Potřebuji fakturu na své jméno i na voucher i na osobu koupenou v busu za 400kč.
Čili 389+400=789kč tedy.
Ale na e‑mail mi nikdo neodpověděl.
Kam mám zavolat?

20. 12. 2018
Alžběta

Autobus odjížděl vždy na čas, paní průvodkyně byla příjemná. Dostali jsme sluchátka, abychom slyšeli výklad.

Odjezd by mohl být klidně o hodinu dříve

18. 12. 2018
Lucka-p

Levný dovoz s možností prohlídky Drážďan s průvodcem

Autobus bez WC, málo místa na sedačce, až moc času v místě..

17. 12. 2018
Kateřina

Na Vídeň bych potřebovala alespoň 3dny , průvodce byl moc milý a starostlivě se o nás staral a vše vysvětlil, počasí nám moc nepřálo:( celou dobu sněžilo a mrzlo ale to se v prosinci očekává, doporučuji pořádně teplé boty jinak se nám vše líbilo 👌

D1 😤

17. 12. 2018
Ivana

Vše vpořádku, cesta rychlá a bezpečná, byly podány základní informace a včas se odjíždělo nazpět.

Celkově nemám co vytknout až na skutečnost, že PRIMARK stejně jako nákupní centra otevíralyaž v poledne, tedy o 2 hod později, což byl zádrhel především pro ty, kteří si chtěli v 10:00 v obchodním domě dojít na toaletu nebo nepočítali s delším ranním pobytem v zimě a větru. Nevidím to jako chybu průvodce, ale CK info o otevírací době v neděli 9/12 mohla včas ověřit. Navrhovala bych odjezd z Prahy cca o 30 – 60 min později a o hodinu dříve odjezd z Drážďan. Jde o technickou připomínku, nikoli o stížnost, procházka po Drážďanech a trzích byla pěkným adventním zážitkem.

12. 12. 2018
Kamila

Prohlidka mesta s pruvodcem

Spatna organizace odjezdu z Drazdan, spoustu lidi

10. 12. 2018
Anonym

Výlet splnil mé očekávání. Viděli jsme co jsme vidět chtěli, nasáli jsme vánoční atmosféru Drážďan. Doprava spolehlivá. Byl to fajn strávený den. Jen bychom čekali podrobnější výklad k městu od průvodkyně.

--

10. 12. 2018
Mája
10. 12. 2018
Anonym

kladne hodnotim cestu tam i zpet, ridic byl skvely. Veskere casy byli dodrzany, teplota v autobuse byla prijemna. Domluvene misto nastupu bylo jasne stanoveno.

mela jsem uhrazenou prohlidku mesta, nakolik jsem byla z jineho autobusu, tak jsem neobdrzela AUDIO, protoze pani pruvodkyne se nechtela vice zdrzovat podepsanim protokolu a vyndavanim pristroje. Pani pruvodkyne mi rekla, at jsem pri ni abych slysela, takze jsem se non stop musela tocit kolem pani pruvodkyni, abych slysela jeji vyklad. Tocit myslim doslovne, nakolik se pani pruvodkyne tocila kolem vlastni osy a ja se tocila s ni :-), velice neprofesionalny pristup.

8. 12. 2018
Eliška

Delegátka byla velice příjemná a ochotná.

Složitost objednávání zájezdu, kdy i přes zaplacení se dále muselo provést další vyplnění formuláře pro potvrzení zájezdu.
Dále při dokoupení cestovního pojištění a prohlídky města jsem zapomněla zaplatit a bohužel na email mi tato informace o nezaplacení nepřišla a potom z toho vznikly nepříjemné potíže v den zájezdu.

8. 12. 2018
Anonym

dodržení časů odjezdů, hladká cesta

platba za rezervaci míst v autobuse, o které nebyla nikde předem zmínka, ne moc rychlá reakce cestovky na dotaz mailem, připlacená prohlídka města slabá, přes velké množství lidí se skupina nemohla pohybovat pohromadě, průvodkyně nebyla slyšet a po krátké době neustálého dohánění skupiny jsme se raději odtrhli. Ačkoli to byl první adventní víkend, všude bylo neskutečné množství lidí, do Primarku se nedalo vůbec ani vejít.

4. 12. 2018
Blanka

Prijemna delegatka

Mohl by jezdit bus klidne zpet z Drazdan do Prahy uz v 17 nebo 18 hod to by stacilo

4. 12. 2018
Denisa

Zajezd byl fajn, jen ten pruvodce by mohl mluvit česky

16. 10. 2018
Anonym

Berlín i počasí bylo úžasné.

Organizace cestovky značně pokulhávala!!
Příště bude jednodušší jet po vlastní ose. Zřejmě to bude i levnější.

9. 10. 2018
Marcela

Výlet do Berlína byl dobrý nápad, krásné počasí, Festival světel je moc hezký.

Je zbytečné jet s touhle cestovkou, vlakem jet tam a zpět vyjde nastejno. Byli překvapeni, že se nedá když je Festival světel zaparkovat v centru. Autobus měl být k dispozici v 17 hodin, abychom odložili nákupy a vzali si na noc teplejší oblečení. Nakonec to nedopadlo. Takže ti co si nechali teplé oblečení v autobuse měli smůlu a mrzli. Festival je do 12 hodin a čekali jsme v noci na schodech do 1..to už je zbytečné, minimálně měl být autobus otevřen. Po cestě práce průvodce nulová, ani se nepodíval, že mu někdo vystoupil z autobusu. A co se týče prohlídky Berlína – zaplacený průvodce za 39 Kč na osobu? Tak z toho si všichni dělali srandu, jelikož to nebylo o Berlínu, ale o tom, co si zrovna myslí… hrůza ..postupně všichni zdrhli… to už nenabízejte.......

9. 10. 2018
Marie

Příjemná delegátka Andrea, organizace zájezdu dobrá, skvělé počasí

Výlet byl velmi náročný tím, že byly v plánu 2 prohlídky jeskyní a ty byly velmi náročné a my jsme na náročnost (např.500 schodů) byly upozorněni až v jeskyni, kdy už nebylo cesty zpět. Pro lidi starší nebo s nějakým menším
zdravotním problémem to bylo dost náročné. CK by měla takové zájezdy popsat detailněji, aby si lidé uměli představit co je čeká a ne tu informaci dostat až na místě. Jinak zájezd díky krásnému počasí byl krásný☺

2. 10. 2018
Irina

presnost

nelze vyuzivat zachody v buse

2. 10. 2018
Kateřina

program zájezdu

autobusová doprava

18. 9. 2018
Justýna

Koncentrační tábor, památníky, linz..

Jako první mě překvapilo, že vstup do mauthausenu je ZDARMA. Vzhledem k tomu, že za průvodce po Linci se připlácelo, tak cena 799 Kč je čistě za dopravu autobusem. Kdybychom tohle věděli, tak jedeme raději autem. Prezentovat, jak je vstup v ceně, když žádný zpoplatněný vstup není mi nepřijde férové jednání. Cestovní kancelář mě tímto velmi zklamala.
Paní průvidkyně sice milá, ale to je tak vše. Informace nejasné, nahoře v autobusu ani nebyly slyšet, občas mi přišlo, že říkala nesmysly.
Pan řidič nás sice dovezl v pořádku, ale jízda byla chvílema velmi amaterská. Nejet stylem brzda-plyn by profesionální řidič měl zvládnout.
Neříkám, že výlet byl katastrofa, ale rozhodně by chtělo ještě zapracovat..

16. 9. 2018
Alex

Milá paní průvodkyně a organizace

Velmi špatný stav autobusu. CK by měla investovat do lepších dopravních prostředků, aby bylo zaručeno bezpečí i pohodlí cestujících.

29. 8. 2018
Stáňa

Líbily se mi delfini

celkově ZOO hodně pod pruměrem ve srovnaní s našimi ZOO, málo zvířat, malé voriery na ptáky..

20. 8. 2018
Anonym
17. 8. 2018
Dana

HEZKÉ MĚSTO

autobus

4. 8. 2018
Dagmar

Doprava moderním, čistým a plně vybaveným busem.

Podle nabídky na návštěvu delfinária jsme čekali spíše akvarium s delfíny a venkovní show trenérů s delfíny ve vodě. skutečnost je 20ti minutová akce, kde delfíni předvání svoje kousky. Je to hezké, ale vůbec to neodpovídá nabídce. Průvodkyně byla velmi slabá, v buse výklad o Norimberku nebo Německu vůbec žádný. při prohlídce města ukázala hradby a strážní věže. Na její obranu musím uvést, že celý den hustě pršelo, což samozřejmě ovlivnilo celkový dojem z výletu.

27. 7. 2018
Jana

ZOO Norimberk nikdy nezklame :)

Pokud CK vy\praví dva autobusy, neměl by jeden být nový a druhý retro vykopávka, která sotva jede!

16. 7. 2018
Jiřina

Zájezd pěkný zoo, úžasná průvodkyně v pořádku

Klimatizace v autobuse nefunkční..autobus nepohodlny. Řidič neskuseny..2krat vzal obrubník po 3 stojící kontajner.. Zbytečně zdržování.. O pauzach

16. 7. 2018
Muffik

Zoo úžasná, představení super.

Příliš dlouhé. Skratila bych prohlídku po památkách bo člověk už je dost nachozený po Zoo. Dopravce katastrofa jela jsem Bovou a řidič jízda hrozná brzdil na poslední chvíli, pokazila se mu klimatizace, couval s náma a naboural do velkého boku autobusu o kontejner, 2× vzal patník no fakt děs pán už má být v důchodu a špatně chodil měl postiženou nohu. Opravdu děs .Jo a nás průvodce mladej klučina nevěděl ani vchod do Zoo vedl nás po hlavní cestě 🤔. Lepší proškolení by to chtělo.

15. 7. 2018
Hanka

Bylo to strašně dlouhé. Prohlídka byla sfouknutá za hodinku něco, pak nějaké ty nákupy, oběd..jenže nám stále zbývalo xxx hodin. Rozchod byl téměř 9 hodin (10–19). Myslím, že by bohatě stačilo hodin 5.

7. 7. 2018
Ivana

Ochota personálu + domluva při rezervaci = ok
Bus luxusní, čistý (patrový).

Norimberská ZOO nás zklamala. Spoustu zvířat jsme ani neviděli, od delfínní show jsme také očekávali více;-( Ale vyšlo počasí, tak vše nezatracujeme!:-)

Při prohlídce města bychom průvodcům určitě doporučili mikrofón. Bez něj jsme toho v těch davech moc neslyšeli:-(

25. 5. 2018
Radkakeliska

Zoo i město krásne..

Delegatka nepříjemná.., autobus měl 15 min zpoždění, neměla o nás informace na seznamu cestujících, takže jsme málem ani nejeli☹, nezajímal ji můj vytištěny voucher nic.., při prohlídce města bez mapy člověk zabloudí zpět k autobusu, nebyl slyšet výklad pokud jste nestali vedle ní, neměla žádné označení..stracela se v davu..při cestě zpět k autobusu jsme zabloudili a když jsme ji volali řekla, že nemůže každému vysvětlovat kudy k autobusu..nepříjemná..

14. 5. 2018
Novota

vše, co jsme s manželkou od toho čekali, se splnilo, odjezd a příjezd v pořádku a načas, průvodce po městě nemůžu hodnotit-nevyužili jsme jej resp. měli jsme vlastního

nemáme připomínky

6. 5. 2018
Jana

Pěkný výlet, skvělá paní průvodkyně, doprava také v pohodě.

Možná zbytečně dlouhý den, zejména za špatného počasí, když se nedá venku trávit více času. Kdyby byl návrat domů naplánován na 17,00, místo na 19,00, tak by to bylo OK.
Nejhorší zážitek – skupinka cestujících, kteří si mysleli, že jsou velmi vtipní, ale bohužel byli pouze velmi otravní. Za to ale samozřejmě nemůže CK.

25. 2. 2018
Aneet

Skvělý pan řidič. Zpátky do Prahy jsme měli dorazit za cca dvě a půl hodiny, on to dal za hodinu a půl

Autobus sice označený nápisem cestovní kanceláře, ale kdo mohl vědět, že to bude Student agency

25. 2. 2018
Radimsrubar

Lokalita super

16. 1. 2018
Ivanna

Pohodlné Autobus. Průvodce

11. 12. 2017
Martina

Báječná průvodkyně.

4. 12. 2017
Anonym

Vše OK.

30 minutové zpoždění při odjezdu z Drážďan.

3. 12. 2017
Lenka

Odjezd do Drážďan i zpět časově velmi dobře naplánovaný a časově dodržený.

Týden před odjezdem měly přijít informace o nástupu apod., nepřišlo nic, při volání na tel. číslo CK nebylo možné se dovolat od Pá až do Po. V pondělí (5 dní před odjezdem) jsme se konečně dovolali a poté i přišly podrobné informace do emailu. Veškerá organizace dobrá, až na průvodkyni v autobuse, která tam vůbec nemusela být. Byla tam pouze pro pár lidí, kteří si zakoupili prohlídku ve měste. V autobuse žádné informace mikrofonem při zastávce na toaletě, žádné informace po příjezdu do Drážďan o odjezdu. Vystoupila ven a pokud se zúčastnění zájezdu nezeptali, nic se nedozvěděli… Neexistovala možnost si během dne zajít do autobusu dát případné nakoupené věci.

28. 11. 2017
Tomáš

Nízka cena

Autobus bez zásuvek
Zmatky při odjezdu
Odjezd bez účastníku bez telefonické domluvy

3. 10. 2017
Šedina

Celý zájezd a Drážďany, spokojenost s nákupy.

Chování paní průvodkyně do telefonu.

3. 10. 2017
Richard

Festival Oktoberfest jako takový

V autobuse by mohlo být více místa na nohy.
Příště bych raději zkušenějšího řidiče.

1. 10. 2017
Veronika

Nelíbila se mi vzdálenost parkoviště od centra Drážďan, kdy jsme museli tahat nákupy nejméně 20 minut cesty přes frekventovanou silnice, kde nebyl žádný přechod.

1. 10. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.