Tereza Nikodemová

5,0 / 5 (23 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Moc se mi líbil celkový přístup vizážistky, velmi milá a pozitivní paní, odnesla jsem si spoooustu praktických rad (více než z jiných i profi kurzů líčení!) a dnes ráno jsem je začala praktikovat:-). Zkrátka je kurz opravdu přizpůsobený na míru zákaznici, rady jsou velmi konkrétní, tj. skvěle použitelné přímo pro vás v praxi. Jsem z absolvovaného kurzu i z paní vizážistky nadšená:-)!“

Nejkrásnější žena je ta, která je se sebou spokojená.

Právě teď nabízíme

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Tereza Nikodemová

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
5,0/5 (23 hodnocení)
4 1
3 0
2 0
1 0
Veronika

Moc se mi líbil celkový přístup vizážistky, velmi milá a pozitivní paní, odnesla jsem si spoooustu praktických rad (více než z jiných i profi kurzů líčení!) a dnes ráno jsem je začala praktikovat:-). Zkrátka je kurz opravdu přizpůsobený na míru zákaznici, rady jsou velmi konkrétní, tj. skvěle použitelné přímo pro vás v praxi. Jsem z absolvovaného kurzu i z paní vizážistky nadšená:-)!

Vyjádření partnera
Tereza Nikodemová Před 8 dny

Milá Verunko, velmi Vám děkuji za krásné hodnocení. Jsem opravdu ráda, že se Vám kurz líčení líbil. Také, že jsem Vám mohla předat tipy, rady a vizážistické triky. Ale především, že jste spokojená...to je má největší odměna. Budu se těšit na další setkání s Vámi. Krásné dny Tereza N.

10. 1. 2018
Lucie

Byly jsme jen dvě, takže na nás paní měla čas. Vše jsme si samy vyzkoušely. Doporučuji všemi deseti.

Vyjádření partnera
Tereza Nikodemová Před měsícem

Děkuji Vám za milé hodnocení, velmi si toho vážím. Mějte krásné dny. Tereza N.

20. 11. 2017
Lucia

Velmi milé a vstřícné vystupování, profesionalita v postupu líčení i konzultaci o pripravcich. Mohu jedině doporučit.

Vyjádření partnera
Tereza Nikodemová Před 3 měsíci

Milá Lucie, děkuji Vám za příjemné chvíle s Vámi na kurzu líčení. Děkuji velmi také za pochvalu a doporučení...

22. 10. 2017
Zuzana

Naprosto úžasná zkušenost. Paní Terezka strašně milá, příjemná, pozitivní, profesionální, má jemné ruce. Naučila mě vše od základů, protože jsem se nikdy moc nelíčila. Poprvé se cítím po nalíčení dobře a přitažlivě. První krok k tomu cítit se žensky. Z kurzu jsem odcházela neuvěřitelně pozitivně naladěná a spokojená. Mohu jen doporučit a určitě se těším na další zkušenost s ní. :-)

Vyjádření partnera
Tereza Nikodemová Před 3 měsíci

Milá Zuzanko, velmi Vám děkuji za tak krásné hodnocení. Jsem velmi ráda, že se Vám kurz líbil a že se cítíte spokojeně. To je má největší odměna. Těším se na další setkání s Vámi :)

6. 10. 2017
Milada

Vstřícný přístup, jasné vysvětlení všech informací.

Vyjádření partnera
Tereza Nikodemová Před 4 měsíci

Děkuji Vám za pěkné hodnocení, jsem ráda, že jsem mohla pomoci. Mojí největší odměnou je, když ženy ode mě odcházejí spokojené. Děkuji za příjemný podvečer.

13. 9. 2017

Další hodnocení (5)