Ristorante Rugantino

4,4 / 5 (8 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Jedno z nejlepších meníček, jaké jsme z nabídky restaurací ochutnali. Hezké a čisté prostředí, milý personál. Rádi se vrátíme.“

Itálie bez kompromisů italská restaurace, která si vás získá příjemnou atmosférou a nabídne jednoduché a vytříbené menu.Kvalitu pokrmů, obsluhy a dokonalost interiéru preferujeme nekompromisně. Na prvním místě jsou pro nás lidé, jejichž spokojenost v kombinaci s čerstvými surovinami harmonicky vybalancují strohé linie interiéru barvitou pestrostí. Jídlo je kultura a ne jen způsob, jak přežít do dalšího dne. Začínáme snídaní, po obědovém menu se odpolední čas přehoupne k setkávání s přáteli u aperitivu a končí u klidné večeře. Vinný lístek nabízí velký výběr, takže je opravdu z čeho vybírat a co ochutnat. Chceme být cenově přijatelní a dostupní, v souladu s nabízenou vysokou kvalitou, a udržet si adekvátní rozpětí mezi těmito dvěma ingrediencemi. Milovníci vína si pak vyberou ze široké škály italských vín. Najdete nás v centru Prahy, na adrese Křižovnická 12. Rušná ulice a klidný interiér Rugantina vám nabídnou zklidnění mysli a vzrušující požitky i prožitky. Přijďte, budete se cítit skvěle.

Dnes otevřeno: 9:30–23:00 Zobrazit všechny dny

http://ristoranterugantino.cz/
info@ristoranterugantino.cz
+420 739 707 519

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Restaurace a bary, Ryby a mořské plody, Degustační menu, Pizza a italské restaurace

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Ristorante Rugantino

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
4,4/5 (8 hodnocení)
Milena

Velmi příjemná obsluha, krásně naservírováno, chuťově lepší průměr

4. 9. 2017
Jana

Jedno z nejlepších meníček, jaké jsme z nabídky restaurací ochutnali. Hezké a čisté prostředí, milý personál. Rádi se vrátíme.

25. 8. 2017
Šárka

Velice příjemný asi pan majitel, když jsme nedojedli, hnes se zajímal zda bylo vše v pořádku. Podnik je zaměřený nejspíš na turisty z ciziny a ačkoli prostředí příjemné prostě tomu něco chybělo.

Slečna co obsluhovala uměla výborně anglicky, ale s češtinou to bylo horší.

19. 8. 2017
Andrea

Jídlo i víno bylo lahodné. Vše i vypadalo, jak na obrázku. Vše doporučuji.

9. 8. 2017
Martina

Báječný přístup, výborné jídlo i pití, moc jsme si večeři užili a cítili jsme se v restauraci opravdu výborně. Díky.

4. 8. 2017

Další hodnocení (1)

Podobné podniky