Hodnocení podniku CK Jukej

4,3/5 (4 349 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Zájezd jako takový byl úžasný. Cesta v pořádku a Benátky jsou v skutku krásné místo. Ohňostroj naprosto luxusní👏🏻

Paní průvodkyně neměla licenci na provádění v Benátkách, tudíž pokud jste nešli na celkem drahé akce, tak jste od 9 rána neměli co dělat. V porovnání s Římem, kde jsme jednou slavili Silvestra také jen na jeden den, to bylo špatně vymyšlené. V Římě s námi průvodce trávil celé dopoledne a část odpoledne a vše nám krásně ukázal. Provedl nás částmi, které bychom sami ani nenašli. Tady jsme se stále dokola procházeli v uličkách, vystáli si samozřejmě fronty do chrámů a poté si sedli na něco k pití.

3. 2. 2019
Petr

Krásný Silvestr v Paříži i s výkladem. Užil jsem si tento výlet ;)

Hodil by se radiový přijímač se sluchátky, jako mají velké turistické skupiny. Někdy opravdu průvodkyně nebyla slyšet a museli jsme se ptát mnohokrát na čas a místo setkání…

17. 1. 2019
PavllinkaPa

neinformovanost o tom že se po 20hod. nedostanete vůbec nikde na WC a bohužel restaurace které WC měli na silvestra nikoho bez rezervace dovnitř nepustili

14. 1. 2019
Marketa

Výborná pi.delegatka a příjemní ridici. Plavba lodi je dražší, než když si to koupíte sami!Cena odpovídá kvalitě. Libilo.

11. 1. 2019
Vladik

vše probíhalo bez problémů

3. 1. 2019
Anonym

Cesta klidná a příjemná. Zámek krásný. Jen zbytečné, ze se přijelo už v 8 hodin ráno a dvě hodiny jsme mrzli pod zamkem, než se uskutečnila první prohlídka v 10 hodin.

3. 1. 2019
Anonym
3. 1. 2019
Pavlína

Úžasná atmosféra, krásné stavby, energické prostředí. Určitě jsme tam nebyli naposledy. Paní průvodkyně milá, plno zajímavých věcí nám pověděla, chválíme ji moc a moc. Autobus prostorově dobrý a oba řidiči dobře naladění.

Od Festivalu světel jsme čekali víc než co jsme viděli, to za nic moc nestálo. Jen jedno jediné nás zaujalo a to dám do fotky.

2. 1. 2019
Marie

Nádherné místo, skvělí řidiči, ochotná průvodkyně, i počasí nám přálo.

Trošku zmatky v organizaci.

29. 12. 2018
Eva

Cesta autobusem…ale to je spíš jen můj problém :D

27. 12. 2018
Mischa22

Super průvodce..

Určitě bych zvolila pohodlnější autobus..hlavně by to chtělo víc místa na nohy..14 hodin cesty tam a pak zpět byl docela masakr

24. 12. 2018
Eva

Paní průvodkyně vždy včas podala informace, jen stačilo odjet skutečně až 13,30 a ne 13,00. Passov je pěkné městečko, Pobyt v lázních byl pěkný zážitek.

Bylo by možná vhodné do propozic uvést, že je dobré vzít s sebou i župan a pití do lázní, neboť po skončení byl bufet zavřený a nebylo kde si něco zakoupit.

19. 12. 2018
Veronika
18. 12. 2018
Crazywolf75

krásné místo , organizace zájezdu

nejel jsem poznávačku s busem , s tak malým prostorem , pro nohy a to nejsem žádný dlouhán , navíc je pod sedadlem šlapadlo , které zabraňuje vmístnit nohy ........

15. 12. 2018
Martin

cestovní kancelář byla velice zmatená a neprofesionální

14. 12. 2018
Káťa

V první řadě skvělá paní průvodkyně. Krásné trhy. Vstup do Zoo v ceně vstupu do zámku. Atmosféra

Velmi mě zklamalo, že jsem neměla výhled na hory :(

14. 12. 2018
Vlaďka

Farma se sýry a dřeváky se nám moc líbila a koupili jsme domu hodne suvenýrů.
Amsterdam moc hezký, jen dost foukalo a pršelo. Od skupinky jsme se trhli a měli individuální program – zašli si na oběd, do vyhlášené palačinkárny a do muzea Van Gogha. Vrátili jsme se až na projížďku na Festival světel, který nás trochu zklamal za ty peníze.

Ráno jste byli ve městě Volendam za tmy a absolvovali jsme prohlídku, mrzelo město, protože jsem viděla fotky od kamarádky a jevit úžasné městečko.
Dále byl výlet zkrácen a odjíždělo se z Amsterdamu už v půl desáté místo půlnoci a tak jsme nestihli co jsme ještě chtěli. :(

14. 12. 2018
Martina

Příroda, rozmanitost výletu

Dlouhá cesta, průvodkyně Martina měla jen krátký projev k místům což nás mrzelo

7. 12. 2018
Jáchym

Program, průvodce, lokalita, prohlídka zámku. Mohu jen doporučit :)

Jet na trhy do Füssenu, které začínají až o týden později, to se tedy moc nepovedlo. Škoda, zrovna tam bylo krásné počasí. Jako náhrada byly trhy v Regensburgu, kam jsme ale dorazily až za tmy…

5. 12. 2018
Marcela

Adventní trhy v Rakousku jsou úplně o něčem jiném než v ČR. Zatímco v ČR je advent dost konzumní (stánky plné pití a jídla, jen výjimečně stánek s nějakým pěkným, domácím zbožím), v Rakousku stánky prodávají vesměs domácí výrobky/zboží a stánek s jídlem či pitím musíte chvilku hledat.
Paní průvodkyně byla velice příjemná, ochotná a plná informací.

Několikeré zpoždění busu a nefunkčnost toalety v autobuse.

4. 12. 2018
Roman

Vážně vynikající práce obou řidičů. Průvodkyně se snažila, historický výklad bezva. Řidiči i dohnali časovou ztrátu, co zavinila paní, že v Norimberku zabloudila a zdržela odjezd.

Jako vždycky někdo to musí pomňouknout. Paní staršího ročníku zabloudila a cele obsazený autobus na ní v Norimberku čekal hodinu, než jsme mohli odjet. Měla by to firmě kompenzovat.

3. 12. 2018
Hana

Byla jsem velmi spokojená, paní průvodkyně Vlaďka nám řekla vše důležité a podstatne a přitom nám nechala dostatek času na samostatnou procházku po městě.

3. 12. 2018
Michala
3. 12. 2018
Marcela

Dobrá organizace, pěkný autobus s možností zakoupení občerstvení, příjemný průvodce s poutavým výkladem. Průvod čertů byl fascinující. Krásný rodinný výlet.

Mírný zmatek s chybějícími vstupenkami na čerty (doporučuji CK zvážit možnost rezervace vstupenek již při zakoupení zájezdu), Nebylo možné používat WC v autobusu, zastávky byly na benzínkách s malým počtem toalet a proto se tvořily velké fronty, stejně jako fronty na kávu z 1 automatu. Adventní trhy v Salzburku trochu chudší, pravděpodobně teprve začínaly.

28. 11. 2018
Jakub

po organizační stránce vše dobře probíhalo, výlet se vydařil, přálo nám i teplé počasí

velké množství lidí, ale to se dalo při této akci očekávat

19. 11. 2018
Lenka

Krásný výlet, počasí nám přálo. Nádherné výhledy na Alpy. Linderhof mě moc nenadchl, kolem probíhají stavební práce a uvnitř skutečný kýč, ale jako zajímavost.. je to samozřejmě otázka vkusu, já bych třeba raději víc přírody :-)

Průvodkyně byla milá a plná informací avšak hnala celou skupinu hrozně nakvap do Prahy – že prý musí stihnout vlak domu do Brna. Tak to jsem moc nepochopila …

10. 11. 2018
Andrea
7. 11. 2018
Martina

Průvodce byl super

30. 10. 2018
Fanny

jedním slovem – pohoda!

30. 10. 2018
Eliska
29. 10. 2018
Marie

Ochotná průvodkyně, pohodlný autobus, stihli jsme projít hlavní památky, rozhodně stojí za výlet.

18. 10. 2018
Lukáš

Pan řidič byl velice milý a profesionální. Berlín je krásne město a určitě stojí za to ho navštívit. Festival světel byl takový bonus, co ten výlet udělal hezčí.

Průvodce

14. 10. 2018
Hana

velice milý průvodce, hezký výlet

málo místa v autobusu

9. 10. 2018
Věra

Vše v pořádku, příjemný výlet, příjemný pan průvodce. Věra

9. 10. 2018
Jiřina

Jezera byla skvělá, a solné doly byli parádní byla prohlídka i v češtině.

Škoda když jsme přijeli na Orlí Hnízdo, tak se zrovna rozbil výtah, tak to byla škoda.

8. 10. 2018
Anna

Program zájezdu.

Chaos při odjezdu, ubytování + snídaně (i když to je spíš můj osobní problém, na přespání byl hotel ok).

3. 10. 2018
Aneta

Titlis – most, Luzern – čokoládovna, ochota řidiče

Ve voucher byl průvodce, ale pán se nám absolutně nevěnoval, jediné, co za výlet udělal, bylo, že nám koupil lístky na Titlis. V autobuse nic neříkal, nikam s námi nešel, což jsme doufali, že nás MINIMALNĚ vezme do města, vyhodili nás v Luzernu a starejte se :( Za celý výlet jsem pána viděla jen jednou, když si bral peníze a dal mi lístek, jinak jsem o něm ani nevěděla. Naopak musím chválit pana řidiče, který se nám aspoň trochu věnoval.

3. 10. 2018
Havrdová

Východ slunce ve Volendamu, amstrdamské památky. Vstřícnost průvodkyně, její znalosti, ochota. Výborní řidiči.

2. 10. 2018
Ivana

Příroda, krajané , ubytování v kanafasu

Bez připomínek

2. 10. 2018
Zlute

Bezproblémový přejezd

Ceně neadekvátní, nekvalifikovaný technický dozor.

2. 10. 2018
Anonym

Nádherný Amsterdam, dobrý program, zvládli jsme toho hodně.

Chodili jsme po Amsterdamu v opravdu velké skupince lidí, takže ani nebyl moc čas se někde zastavit a něco si vyfotit, abychom nepřekáželi. To mi přišlo docela chaotické.

2. 10. 2018
Pavla

Všechno bylo téměr skvělé. Načasovanost autobusu, příjemní řidiči, kteří pravidelně jednou za 3–4 hodiny zastavili na benzínce, krásné prostředí hor, pecka.

Jediná chybička byla v našem panu průvodci. Vůbec nic nám vlastně neřekl. Neříkal ani takovou informaci jako třeba „za deset minut zastávka“, aby byli všichni připravení jen vyskočit. Prostě najednou se zastavilo, vzduchem proletela informace že „za půl hodiny odjezd“ a hotovo, někdy ani to ne. Vůbec nic nám neřekl o Engelburgu, o Titlisu nebo o Lucernu. Akorát se omlouvat, že tam není nějaká paní průvodkyně, která jezdí Titlis.

2. 10. 2018
Petra

Děti si výlet užily, počasí naštěstí také vyšlo.

Cesta autobusem, který měl problém s topením- 80% cesty jsme s dětmi mrzli.

1. 10. 2018
Jaroslava

Vše bylo v pohodě, počasí nám přálo, průvodkyně Eva byla skvělá
a řidiči bezva
S pozdravem Jarka

28. 9. 2018
Vaclav

Určitě doporučuji navštívit. Ale každý zámek na jeden den.

Málo času na prohlídku. Spíš takový letecký výlet.

25. 9. 2018
Anonym

Program zájezdu byl zajímavý, autobus čistý, oba páni řidiči velmi příjemní a ochotní. Navíc nám přálo počasí, ačkoliv předpověď nevypadala moc dobře.
jedinou výhradu mám k chování průvodce, který podal velmi stručný výklad o historii a hlavních zajímavostech Benátek, ačkoliv času v autobusu bylo dost. Případně by bylo možné ráno před příjezdem do přístavu promítnout krátký film o Benátkách, který existuje.

19. 9. 2018
kolářová

Ochota průvodkyně, vybraná lokalita…

12. 9. 2018
Anna

Průvodce i řidiči vynikající.

Málo času na focení, moc hektické, jeden den je málo.

11. 9. 2018
Lucie

instrukce, doprava, průvodce-delegátka Martina – nemělo chybu. vşe ok. krásný výlet. Když vyjde počasí i parta výletníků, super zážitky… díky

9. 9. 2018
Anonym

Krásná pláž, 1.9. málo lidí. Řidič zatopil za což jsem byla v noci vděčná. A paní průvodkyně byla super! Rozumná, dalo se s ní domluvit.

Ocenila bych v autobuse zásuvky a wifi, přecejen to byla delší cesta. Někteří lidé by zasloužili lekce chování, ale za to cestovka nemůže. :D

4. 9. 2018