Hodnocení podniku Rebels In Studio

4,1/5 (314 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Prostředí lidové, ale dobrá dostupnost v centru Ostravy. Objednání do 2–3 týdnů.

Kadeřnice trochu nevšímavá. Barva nebyla podle mých představ. Střih nic moc… se závěrečnou úpravou si nevěděla rady a odbyla ji. Měla další zákazníci.

9. 10. 2018
michala

rychlost objednání,

při česání jsem myslela , že mi slečna utrhne hlavu. Foukání bez tužidla ( jestliže to nebylo součástí voucheru, nebylo nabídnuto), chtěla jsem vyoukat vlasy do objemu ( nestalo se tak), vlasy připláclé na hlavě , stejný dojem měla i dcera , velké zklamání :-(

13. 7. 2018
Sylva

Nevím co napsat, dala jsem voucher kamarádce jako dárek ale spokojenost nebyla.

Vše bylo nějak narychlo, jednu paní kadeřnice dodělávala, takže zpoždění, další už čekala s mokrou hlavou a před ní byla vsunutá kamarádka. Takže umytí, nějaký regen. gel, ostříhání a vysušení vlasů zabralo „celých“ 35 min a to vše za 269,–kč, no nekupte to!!! Při obj. chtějí č. vouchru, který ihned uplatní a služba proběhne až třeba za týden- pak už nic nemůžete reklamovat. Velké poučení pro příště!!!

4. 7. 2018
katykuli@seznam.cz

Přístup, ochota, operativnost

střih

19. 3. 2018
Tereza

lokalita

učenka, mladá nezkušená, nebylo zmíněno ve voucheru, snažila se ale nic moc, znovu bych nešla

19. 1. 2018
Karolina

S celkovým výsledkem jsem byla v konečné vázi spokojená.

Už při příchodu mi bylo jasné, že to nebude jak při normální návštěvě u kadeřnice – uvažovala jsem, že odejdu, ale nakonec zvítězila zvědavost.
Slečna se podle všeho teprve zaučuje v kadeřnické činnosti. Nejprve se mě překvapeně zeptala, jestli jsem objednaná – ano, byla jsem asi 2 týdny do předu.
Nanesla mi barvu, pochopím že se radila se zkušenější kolegyní, každý se učíme.. Ale poté mi nabarvila jen odrosty a ostatní vlasy mi chtěla nechat nenabarvené. Přitom jsme se dopředu domluvily, že chci barvu na celou hlavu. Tak jsem dala najevo, že mi snad nabarví celou hlavu a slečna tedy dobarvila i zbytek.
To že použila další barvu mi nevadí, mám husté vlasy a na příplatek za více barvy jsem zvyklá. To je v pořádku.
Následné ostříhání proběhlo bez problémů. S tím jsem spokojená.
Očekávala bych od slečny více pozornosti vůči zákaznici, pozitivní přístup, občas prohodit slovíčko, něco říct.
Zeptat se, dáte si kávu nebo vodu? Tohle je v tamním salonu, kde slečna poskytovala službu, normální. Šly tyhle nabídky slyšet od jejich kolegyň pro jejich zákaznice.
Necítila jsem se vůbec dobře, jako bych byla na obtíž, což od této služby vůbec neočekávám. Chci se cítit neobvykle a opečovávaně, když se jdu zkrášlit přece!
Slečna vůbec nemluvila a vypadalo celkově, že ji to ani moc nebaví.

3. 10. 2017
Tereza

Prostředí, kadeřnice byla opravdu rychlá, za 20 minut byly vlasy umyté, ostříhané i vyfoukané (je to plus nebo minus?)

Při příchodu jsem asi minutu stála, než mě kadeřnice vůbec pozdravila, mluvila s kolegyněmi místo toho, aby se věnovala zákaznicím, kromě umytých vlasů jsem měla umytý i obličej a ne moc šetrně, u zrcadla měla postavenou skleničku s vínem (to se pije při stříhání?).. Příště už bych nešla, kadeřnice mi připadá průměrná. Znovu bych už nešla.

8. 9. 2017
Stanislava

Služba mi přišla trochu amatérská, nic moc umytí, nic moc následná péče, stříhání s „milionem“ otázek… a nakonec taky nic moc. Znovu této nabídky určitě nevyužiji.

1. 9. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.