Hodnocení podniku Farmapark

4,4/5 (1 494 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Áda

Byla jsem jiz po 3, ale je to stale pouze pro male deti a je to male, ale stale neco noveho

Stale nedodelnych spoustu veci

30. 6. 2019
Marcela

Pěkný výlet.. areál je velký, mohlo by tam být více zvířat.

20. 11. 2018
Radek

prostředí pěkně, za vše se připlatí, ale kdo s tím počítá nemá problém
doporučuji tak napůl viz co se mi nelíbilo…

některé stánky neměli už po dvanácté co nabidnout (můj postřeh), průběh krmení byl strašný ze strany personálu , daval jsem komentář na Facebook, kde byli i další s podobnou zkušeností a reakce farmy? PŘÍSPĚVEK SMAZÁN! Takze jsem to dál neřešil, při takovém chování.

7. 11. 2018
Kamila

Výborné jídlo.

28. 10. 2018
Petra

Celkove ciste prostredi v celem arealu, hriste pro deti

Ceny obcerstveni

29. 9. 2018
Vlasta
26. 9. 2018
Jana

Ve směs žádný problém, personál i místo moc fajn, jen nám přišla cena drahá, obzvláště pro dospělého, který je zde vlastně doprovod a atrakce se ho příliš netýkají.

Cena

23. 9. 2018
Tyna

zvířátka, trampolína, houpací sítě, vnitřní hřiště. Lze zde strávit příjemné odpoledne (není to na celý den)

Vysoké vstupné, uvnitř žádné extra atrakce, některé jsou navíc zpoplatněny… Neurazí, ani nenadchne, ale nápad dobrý

3. 9. 2018
Petra

Možnost krmení zvířat, i když za příplatek.

Cena je vzhledem k malé velikosti parku poměrně vysoká.

3. 9. 2018
Soňa

Fronta u vstupu, na tak vysokou cenu za vstup málo atrakcí pro děti v porovnání např. s Mirakulem a navíc další poplatky za show s lachtanem či slonem…myslím si, že toto by mělo být v rámci vstupného. Krmení znamená, že dítě dostane 1 kuličku krmiva a hotovo.

29. 8. 2018
Jana

Zvířátka

Extra příplatek za letní program: slon a lachtani.

25. 8. 2018
Tereza

Hezké s citem provedene

Po zaplacení vstupenky je potřeba mít další peníze…hodně peněz…za další představení…focení atd se platí 😐a v tom případě ve srovnání s jiným zařízením predrazene

24. 8. 2018
Eliška

Nádherný výlet s dětmi. Úžasné vnitřní hřiště.

Krmení neprobíhají dle harmonogramu. Stalo se, že jsme dlouho čekali, což je s malými dětmi náročné.

23. 8. 2018
Marie

Vlastně, si nejsem jistá… Asi atrakce pro děti trampolíny, houpačky… Zvířátka ze sena

NEní moc kde se schovat před slunkem, atrakce pro malé děti (pískoviště a tak.) by zasloužily občasnou údržbu. Zvířátek sme asi čekali víc, když je to farmapark. Jídlo by taky mohlo být víc uzpůsobené dětem.

22. 8. 2018
Sandra

Krásná velká dětská herna. Doporučuji hlavně lidem s dětmi ve věku 1–7 let. Pro starší děti to dle mého názoru už moc není.

Zoo je holá pláň bez stínu, absence dětského brouzdaliště či jiného místa, kde se ochladit. Trampolíny jsou také na přímém slunci, takže už dopoledne se rozpálily jako plotýnky od plotny a děti na tom nemohly skákat. Neuškodilo by, kdyby tam majitelé vybudovali malý dětský bazén či brouzdaliště a více zastíněným míst.

20. 8. 2018
Iva

Spousta stanovišť zejména pro malé děti, velký prostor pro zvířátka.

Příplatek za krmení zvířátek.

14. 8. 2018
Iva

Spousta stanovišť zejména pro malé děti, velký prostor pro zvířátka.

Příplatek za krmení zvířátek.

14. 8. 2018
Jana

Nefungovalo občerstvení vhodné pro děti, kde by byly hotovky – pouze venkovní občerstvení s párky a rohlíky.

10. 7. 2018
Anonym

Vsichni zamestnanci byli mili, trampoliny fajn, mit velke kryte hriste pro pripad oskliveho pocasi vyborny napad.

Mit dva vychody z vnitrniho kryteho hriste (takle velkeho) mi prislo nedomysleny. Sama s dvouletym ditetem na hristi jsem se dost nabehala, abych se ujistila ze nezdrhlo ven.

9. 7. 2018
Michael

Pěkný zážitek pro děti.

Byl jsem tam již několikrát a přřipadá mi že úroveň poněkud klesá, týká se to vláčku, taxi služby, stravování v horní části areálu.
Možná že je to jen můj názor, proto bych rád znal názor i jiných účastníků kteří tam byli opakovaně?

8. 7. 2018
Iveta

Byli jsme ve všední den a skoro nikdo tam nebyl. Oproti loňsku už nejsou karty na placení, které se daly nabít jen u vchodu.

Stejně jako vloni jsme měli štěstí na uzavřené obě restaurace, takže možnost byla jen dát si jídlo z grilu… nebo párek v rohlíku… Bylo by fajn, kdyby bylo možnost třídit odpad, aspoň plastový.

4. 7. 2018
Zuzana

Rozlehlost arealu.

3. 7. 2018
Irena

Lokalita.

Část byla uzavřena.

25. 6. 2018
Eva

Dětem se líbilo, mohly si pohladit zvířátka

Je tam draho a v případě horka, které při naší návštěvě bylo, se zvířata schovala ve stínu a moc jsme z nich neviděli.

11. 6. 2018
Helena

členitost terénu, odpočinková zóna se sítěmi, kuličky, hřiště s vodními prvky (bohužel bylo v provozu jen jedno a to na přímém slunci s nemožností schovat se ve stínu)

Chyběly nám informace o tom, že některá zvířata se nebudou ten den krmit (např. klokan kvůli malému mláděti), takže jsme u výběhů čekali zbytečně. Celkově byl s krmením zvířat zmatek, personál měl nejspíš zastaralé informace. Celkově málo stromů v horní části parku.

23. 5. 2018
Kasackova1

Prostředí krásné, dětské atrakce super.

U výběhu ani nebylo napsané, co je tam za zvířátka. Na krmení bylo jen malinké místo, kde se tísnilo mnoho dětí. Cena by také mohla být nižší.

11. 5. 2018
Kateřina

Již jsme tam byli a vždy se nám tam líbilo

Farmapark nebyl celý v provozu. Lákají na zvířátka a mnoho jich tam vůbec nebylo.
Tráva na hřištích nebyla posekaná a dost vysoká.

11. 5. 2018
Jaroslava

Byli jsme ve Farmaparku již podruhé, pro děti je to super zážitek.

V době naší návštěvy byla uzavřena docela velká část parku.

2. 5. 2018
Alena

Krmení zvirat, jak se o zvirata staraji, jake maji vybehy, moznost vyradeni pro deti, trampolina, lanovy park, vnitrni herna

Nektere expozice tperve ve vystavbe, zima ve vnitrni herne, v podstate nulova moznost dat si normalni jidlo, bufet ve vnitrni herne velmi omezene nabidky.

22. 4. 2018
Anonym

Příjemné prostředí, možnost opékání špekáčků, čisté toalety.

- Na voucheru byla uvedena otevírací doba 10–19h. U vstupu je nutné si nabít kredit na kartu, který pokud zbyde, vrátí pokladní peníze při odchodu. Pokladna byla v 18:06 již zavřená, údajně jsme se měli držet informací na mapě psaných miniaturním písmem. Peníze nebylo možné vrátit, máme si nechat kartu pro další návštěvu, kterou ale už neplánujeme.

– málo zvířat
– průměrná hřiště
– kromě venkovního stánku nepříliš vlídná obsluha

22. 4. 2018
Olga

Vyžití pro děti různého druhu, s přehledem na celý den.

Byli jsem již podruhé…loni super, letos značný úpadek :-( … většina zvířat se nekrmí a když už se krmí, tak nemají čím, takže si je jdete jen pohladit. Loni jsme ke každému krmenému zvířeti dostali i pěkný a vtipný výklad… letos to tam obsuhuje znuděný brigádník a neřekne ani slovo, pokud se ho vyloženě nezeptáte.
Na tubing nepustěj dítě do 15let bez rodiče…loni syn (tehdy 9let) jezdil v pohodě sám, letos desetiletý musel jet s tatínkem, …což ho tak moc už nebralo. Prý změna majitele.
V samoobslužné restauraci dost hrozné jídlo… při loňské návštěvě jsme problém neměli.
Loni jsem dávala plný počet hvězdiček, letos díky těmto úpadkům hodnotím mnohem níže. Škoda :-( .

9. 4. 2018
Petra

Pěkné prostředí pro děti

Občerstvení katastrofa, grilovaná , , pochoutka, , za 200Kč…

13. 11. 2017
Helena

Pěkný rozlehlý areál, inzerovaná široká nabídka služeb, milý personál. Průtrž mračen přišla akorát na dobu oběda a pak jsme chvíli zůstali v herně, což bylo fajn. Naštěstí to ustalo a vyrazili jsme ven. Škoda, že zvířátka jsou všechna nahoře a zábavní část dole, nedá se pohodlně měnit z jednoho na druhé a vracet se na krmení. Různá hřiště si děti užily, hlavně vodní část a trampolíny.

Chtěli jsme využít nabídku doplňkových aktivit, ale tubing ani vláček nefungoval. Ohniště ani buřty také nebyly v provozu, občerstvení a gril ve spodní části byly zavřené a když jsme před odchodem vyšplhali zpět nahoru a chtěli si něco koupit, bylo již v restauraci zavřeno, ačkoliv provozní doba ještě neskončila.

11. 11. 2017
Dita

Prostředí, krmení zvířat.

Na pokladně nám bylo řečeno, že můžeme zvířata krmit opakovaně. Na místě to tak ke konci však již nebylo neb paní docházelo krmení… Příliš vysoké vstupné s porovnáním s konkurencí. Nedostatečně zajištěné občerstvení. Byli jsme v měsíci říjnu.

24. 10. 2017
Miloslav

den, který děti nestrávili doma, příjemný personál

v říjnu již byla část restaurací zavřená

24. 10. 2017
Simona

prostředí, zvířata, atrakce pro děti

nedořešené možnosti občerstvení, příšerné fronty na všechno.

17. 10. 2017
Marek

Celkovy koncept, uprava exterieru, uchazejici kvalita jidla v restauraci.

Presne v 18 hodin vas celkem durazne vyhodi. V 17:59 uz vam nic neprodaji. Nesmyslny system nabijeni prostredku na jejich kartu, kterou lze dobit na dvou mistech v celem parku. Fronty na jidlo a atrakce. Vyssi ceny obcerstveni. To, ze zrovna neprobehne krmeni u daneho zvirete se dozvite az kdyz dorazite k vybehu – hodilo by se o tom informovat u vstupu nebo na webu.

15. 10. 2017
Jana

Hezky udělané výběhy pro zvířata, která mají dostatek místa. Je vidět, že se stále někde pracuje, vylepšuje a rozšiřuje. Líbí se mi i dřevěné atrakce pro děti a odpočinkové zóny. Dětské hřiště v hale pod střechou, jako varianta pro mokré počasí je také perfektní.

Na Slevomatu jsem zakoupila celodenní vstupné, které cenově odpovídá rodinnému vstupnému na 2hodiny. Za 2 hodiny se dá areál projít celý i se svačinou a pobytem na prolézačkách a v herně.

Celkový dojem spíš průměrný: neurazí, ale nenadchne. Výlet je to hezký, zklamaná nejsem, děti byly spokojené, ale za vynaložené peníze jsem čekala trošku víc. Příště asi zavítáme zase jinam.

Jídlo průměrné, cenově odpovídající spíš Praze, než posázavskéru regionu. Náš párek v rohlíku byl studený (stane se) a tím spíš vyniklo, že nebyl příliš kvalitní (četla jsem složení: kuřecí separát, zahušťovadla, glutamát… – ale viděla jsem i daleko horší složení). Naopak klobása z grilu byla slušná (složení jsem nečetla).

15. 10. 2017
Martina

Dražší občerstvení.

15. 10. 2017
Lukin017

Krmwni zvířátek

Byli jsme po sezone, takze pulka atrakci uzavrena, jen jedna restaurace v provozu…
Na koupi jidla musi byt prednabity kredit z pokladny(horove platit nelze), pokud nabijete malo castku nebo chybi jen pak korun, muste pres areal dobit a pak teprve muzete koupit…neprakticke! Na jinych mistech cipem nactu utratu, pri odchodu na pokladne zaplatim, treba i kartou…
Jinak myslenka pana majitele dobra, deti si atrakce v hale uzily

6. 10. 2017
Lenka

Celková úprava farmy, zvířata.

Ač na začátku září a o víkendu, bylo skoro vše zavřené – stánky s občerstvením i bobová dráha :-(

2. 10. 2017
lenka

Atrakce pro děti super

Neskutečně dlouhé řady na občerstvení či pití. U grilu jsme stáli 30 min v řadě na pokladnu a dalších 45 min na vydání jednoho kuřecího steaku. Jinak ohrady se zvířaty mi přišly totálně nevyčištěné – plno hovínek a děsně to tam smrdělo i venku.

1. 10. 2017
Marek

Krmení zvířátek bylo pro moji dcerku zážitkem, u nich byly velmi milé ošetřovatelky. Velké množství atrakcí pro děti na prolézání, skákání, venku i uvnitř, tubing, vše udržované.

Šílená fronta na jídlo v obou hlavních restauracích o svátku, v jídelně byly pouze 2 zaměstnanci, co vydávali jídlo a opravdu makali jak fretky, toto pokládám za velké selhání managementu, který není schopen zajistit o svátcích dostatečný počet personálu k obsluze kuchyně. Já jako těhotná jsem tam skoro omlívala, než jsem se po hodině čekání dostala k jídlu. Malé děti u stolů brečely, jak čekaly, než rodiče vystojí frontu, toto opravdu zkazilo celkový dojem. Palačinkárná, mám takový dojem, je otevřená až do 19h, ale min. už od 17h nebyly žádné palačinky, podnik se tak zbytečně připravuje o zisk, za normálních okolností bych za občerstvení utratila dvakrát tolik, takhle jsme odjížděli hladoví jak vlci. Doporučuji si v zátěžových dnech vzít dostatek jídla sebou!

30. 9. 2017
M_beruska

Skvěle vymyšlený lanový park a prolézačky pro děti, trampolíny, krmení zvířat.

Nebezpečné a z chodníku přístupné elektrické ohradníky u některých zvířat v dosahu „dětských“ rukou…

25. 9. 2017
Petra

prostředí celého parku

katastrofální jakýkoliv jídelní koutek, na grilovanou krkovičku jsme čekali hodinu a po té jsme to vzdali

24. 9. 2017
Vitkova

jízda na tobogánu-raftech /nevím přesně název atrakce/ – za děti zodpovídají rodiče, proč tedy musí jet dítě s doprovodem? Děkuji.

19. 9. 2017
Martina

Krásný park se zvířaty, pro děti spoustu vodních prvků ke hraní, trampolíny, houpačky, občerstvení taky super

Přestože je otevírací doba parku do 18.hod, v 17.30 jsme se už nedostali na scubu, nikdo nás u pokladny neinformoval o tom, že některé atrakce se zavírají dříve, Personál nebyl ochoten nás na scubu pustit,
Restaurace zavírala už v 17.hod.

15. 9. 2017
Pavel

nic jen ty zvirata

mysleli jsme si ze tam bude vic zvirat kdyz je tam takova rozloha ale mylili jsme se, jidlo drahe za tu cenu se to nevyplati

4. 9. 2017
Marie

celkem hezky prožitý den

drahé stravování

31. 8. 2017
Petr

Vodní světy , příjemná procházka , čistota , velká
houpačka

Oproti projektům podobného formátu to chce ještě doladit placené parkoviště. Ceny za tubing , ale hlavně za jídlo a pití už jsou v dostatečné formě. Vláček je ale TOP.
Zážitek je krmení .
Název je až zavádějící.
Doporučuji pro menší děti z města , nejlépe z paneláku .

29. 8. 2017