Hodnocení podniku Farmapark

4,4/5 (1 494 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Kateřina

Vse predrazene, na krmeni, ktere bylo v cene se nikdo z personalu nedostavil. Musela jsem se pomerne ostre ozvat, aby nekdo vubec uznal, ze udelali chybu a vratili mi castku pripadajici na ctyri solo krmeni.

25. 6. 2018
Petr

To co vidět bylo bylo pěkné, ale bylo toho málo. Spousta věcí v rekonstrukci.

Spousta věcí v rekonstrukci či nepřístupná. pro rodiny s opravdu malými dětmi to možná ještě zachrání dětské koutky, ale pro ty ostatní je to za ty peníze slaboučké.

18. 6. 2018
Zkamen

Za hodně peněz málo muziky!!!!!!Opět jsem byl zklamaný. Docela velká část byla uzavřena!A nikde ani zmínka. Jejích škoda😞

22. 4. 2018
Pavlína

Umístění areálu v krásné kopcovité krajině, čisto. Dostatek atrakcí pro děti (vodní hrátky, lanové centrum, …)

Krmení zvířat – zastihli jsme pouze jedno, a to s dost nepříjemným mladíkem, rozhodně se nejednalo o kladný přístup k návštěvníkům. Krmení klokanů, na které jsme se těšili se vůbec neuskutečnilo. Ohrady doplněné o elektrické ohradníky, také nic moc pro děti, které chtějí jít ke zvířatům co nejblíže a neustále je musíte hlídat, aby se nepřiblížily k ohradě. Čekací doba u stánku s občerstvením okolo 30minut. Část parku otevřená pouze s extra vstupným na jakousi Elfí stezku.

31. 10. 2017
Lída

Hezka priroda, dobre resene. Hezka detska hriste.

Drahe obcerstveni, ktere kvalitou ani vzdalene neodpovidalo cene. Doba vydeje od obednani byla i 30 minut.
Nejvice meli parku v rohliku. Parky kupuji ty nejlevnejsi na trhu, pro deti totalne nevhodne. Doporucuji nasmazit rizky.

31. 10. 2017
marek

asi nic.

dlouhe fronty na vsechno, zvirat pomalu…za vstupne to nestalo.

30. 10. 2017
Info

Farma pěkná, ale nesmíte chtít službu navíc. Například na jídlo ve farma grilu jsme čekali hodinu a půl. Úplně nelogický objednávkový systém, kde si musíte odstát tři fronty a pak vás nakonec dorazí totálně neschopní pracovníci u grilu. Navíc jídlo za 180 Kč bylo syrové, absolutně nepoživatelné, letělo celé do koše. Něco tak otřesného jsem dlouho na talíř nedostal! Pan majitel by měl zajet do jiných parků pro děti a trochu se poučit.

30. 10. 2017
Ivana

poměr cena a zvířata
obrovské fronty na jídlo
krmení zvířátek : jeden kousek a obří fronta

16. 10. 2017
Jana

zvířata jsou krásná, zábava pro děti (různá houpadla, prolézačky… dobré)

nekonečné fronty na jídlo – včetně samoobslužné restaurace, kde jsme strávili „krásných“ 30 min v malé místnosti ve frontě a doufali, že nám děti neodejdou někam pryč – držely místo u stolu – a důvod tak pomalého postupu? jedna pracovnice vydávala všechny druhy jídel a navíc vydávala jídlo školce

přestože jsme měli zaplaceno i krmení, tak pořádně nebylo vidět, kde se kdy má krmit (opršené cedulky), takže to jsme stihli pouze jedno za celou dobu :(

14. 10. 2017
Radek

Děti, kvůli kterým jsme sem jeli byly spokojené a zvířatka se libily
Krmení zvířátek super

Občerstvení jistě s sebou jinak drahé – palačina za 90 Kč, klas kukuřice za 60 Kč, pivo 38Kč. Oběd za „přijatelné ceny“ ovšem nemáte kde zaparkovat kočár apod. Bramborová kaše pro děti co neviděla brambory atd.
Na placení mají systém nabíjení kreditu na kartu (předem) a u jednotlivých stánku pak nelze platit běžnými penězi ani platebními kartami. Vyúčtování při odchodu. Nám se stalo, že jim při odchodu nefungoval systém – takže jsme nemohli odejít, nešlo jim vyučtovat kartu. Za cenu dražší jak vstupenka do pražské ZOO slabota.

8. 9. 2017
Gábina

Byla jsem tam s dětma v neděli a ve 14hod nebyl nikde k mání žádný párek v rohlíku, ani párek na tácku natož zmrzlina! Opravdu mě to zklamalo… Příště raději zajedu někam jinam :-(

6. 7. 2017
Eva

Zvirata

Ceny jidla a obcerstvení

3. 7. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.