Hodnocení podniku 4est CAFE

4,3/5 (1 050 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Nikola

Normálně recenze nepíšu, ale tohle nešlo přejít. Navštívily jsme bar s kamarádkou, se kterou obě pracujeme za barem a víme, jak se míchají drinky a chápeme to, že občas nějaká ingredience může dojít.
První kámen úrazu byl ten, že jim Aperol došel, což jsme chápaly a navíc nám bylo nabídnuto, že si můžeme vybrat jiný drink, což nám nakonec ani nevadilo.
Nápojový lístek byl ovšem sestaven tak, že jsme si nedokázaly představit, co se pod některými názvy tak úplně skrývá. Proto jsme se zeptaly servírky, která nám taky nedokázala odpovědět. To už jsme se trochu pozastavily, ale zasmály jsme se nad tím a vybraly si Mojito a pro nás neznámý drink Playboy.
Jako první nám slečna přinesla Playboy, který byl dost sladký, ale byly jsme smířené s tím, že jsme si daly něco, co jsme nikdy předtím nezkoušely..
Vrchol celé návštěvy bylo, že nám přinesla Mojito bez máty. Když jsme ji na to upozornily, v klidu nám řekla, že jí vlastně máta došla a že nám to teda udělala bez ní. Už jsme to tedy nechaly tak, protože se nám nechtělo vymýšlet, jaký jiný drink z nabídky bychom si daly..
Další třešničkou bylo, že jsme si daly džbánek, ve kterém teda máta zázračně byla a navíc, po celém tohle divadýlku, po nás za něj chtěly 50 Kč.

2. 6. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.