Hodnocení podniku Hotel Nemojanský mlýn

4,3/5 (390 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Anonym

Mini zoo

Nefungujici fitness – na recepci nam bylo sdeleno, ze si mame klice rano vyzvednout. Rano nam rekli, ze fitness se teprve buduje. Kapacita sauny absolutne nedostacujici v pomeru ke kapacite hotelu. Pri prichodu na snidani cca 8.40h (snidane 8 – 10h) jiz mnoho jidla nezbyvalo. Personal chodil okolo bez zajmu. Pri zadosti o vytvoreni uctu na cislo pokoje (platba celkove utraty pri odjezdu, dnes v hotelich tohotu typu bezne) v den prijezdu nebyl problem. Druhy den nam bylo sdeleno, ze takhle se to tady nedela, ze musime zaplatit utratu pokazde. Ubytovani – prolezele matrace na posteli. Pomer ceny vuci sluzbam – drahy pobyt, sluzby podprumerne!

16. 4. 2019
Anonym

- Dobré jídlo
– Nádherné prostředí
– Úžasná lama :)

- Malý pokoj ve kterém se skoro netopilo!, celý den i noc hučel asi kotel a stěny byly tak tenké, že jste slyšeli sousedy si povídat.
– Na pokoji nebyl signál a nejela wifi.
– Wellness pouze do 18:00, mimo hlavní budovu a plavková zóna (do sauny se v plavkách prostě nechodí, nebylo to příjemný). Chyběly tak věšáky na odkládání ručníků a prostěradel a řád jak se v sauně chovat. Jinak wellness dobrý.

20. 11. 2018
Martinavandasova

Okoli penzionu. Celkem slusne pokoje.

Restaurace, jidlo a napoje, wellness

23. 10. 2018
Danny

Pěkné je okolí hotelu. Vhodné spíše pro rodiny s dětmi nebo pro někoho kdo jezdí na koni.

Velice malý pokoj ( 3×3m ), kde jsme koukali do svahu a tím pádem byl velmi tmavý. Vůbec neodpovídal pokoji na fotce.
Jídlo průměrné, snídaně nedostačující, večeře výběr z osmi jídel, která byla hodně kořeněná. Kuřecí maso vysušené.
Dostali jsme láhev vína, ale na pokoji nebyl ani otvírák ani sklenky.
Co se týká welnes, tak jsme ho nemohli ani vyzkoušet. V den příjezdu probíhala údajně sanitace, takže nám byl přístup odepřen. Druhý den nám bylo sděleno že nejde vířivka, která se opravovala a je zapotřebí ji napustit a nahřát, což bude trvat celý den. Takže opět nic. A další den jsme již jeli domů.
Bohužel za mě nedoporučuji :-(

18. 10. 2018
Barbora

Velice se nám líbilo venkovní prostředí, wellness a mini zoo :-)

Nabízené masáže nebyli k dispozici, fitko též nebylo k dispozici, nevyneseny koš v koupelně, kdy nejspíš předchozí návštěvníci byli kuřáci a celkem to zapachalo. Byli jsme zklamaný i z nabízené polopenze, kdy jeden den byla nejspíš jedna směna vsechno bylo výborné a pak další den se tato směna vyměnila, spálený kousek kuřecího a k tomu totálně černá grilovaná zelenina. Hanba by mě fackovala, něco takového donést zákazníkovi. No a pro změnu u oběda bylo totálně syrové hovězí :(. U většího kousku masa se dá omluvit, že není na 100% propeceny, ale že vám donese obsluha černý maso a zeleninu, když zákazník sdělí, že bylo něco špatně což je i evidentní a obsluha odejde bez reakce, tak to se mi ještě nestalo.

22. 5. 2018
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.