Hotel - Zámek Chateau Radíč

2,5 / 5 (6 hodnocení)

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty

Předchozí nabídky

Hodnocení podniku Hotel - Zámek Chateau Radíč

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
2,5/5 dle 6 hodnocení
Bohuslav

Večeře-poctivá, domácí, jednoduchá kuchyně, která si jako jediná na nic nehraje. Velice chutná, kvalitní suroviny. Nelze než kuchaři doporučit, aby se poohlédl po jiném působišti.

Rozhodně nejhorší co jsem na Slevomatu koupil, obvykle jsem velmi spokojen, je jasné, že tohle není vina Slevomatu :-) Při prezentaci pobytu na statku pro nenáročnou klientelu by to jistě bylo ok. Ovšem honosný název Chateau zuboženému zámku, kde ze zdi koukají dráty, původního zařízení je tak 5%, místo zahrady bahnitá břečka, celkově nedokončené, atd., sluší asi tak, jako když se neškolený dělník, zde působící jako recepční, číšník, údržbář a kdo ví co ještě v jedné osobě, navlékne do obleku, shlédne film o opravdovém hotelu a personálu a domnívá se, že když se bude chovat slizce jako vrchní z parodie, tak dosáhne úrovně. Na pokoji celkem zima, snídaně ubohá. Za skutečnou drzost pak považuji fakt, že hned po příjezdu jsem byl osobou stovky funkcí 3× upozorněn, že na nás všichni ostatní hosté čekají s večeří, která měla být v 18,30. Ještě jsem nezažil, abych musel dojet do hotelu přesně, ale když už, tak by bylo alespoń vhodné na tuto anomálii předem upozornit! Zajímalo by mě, jestli by nechal všechny čekat i kdyby jsme nepřijeli 18,45, ale třeba ve 22h?! Rezervaci po mailu nepotvrdili ani po 3 týdnech a 2 upomínkách, musel jsem ještě telefonovat. Potvrzovací mail jsem nedostal ani po-té. Na stánkách velmi šikovně nafoceno, realitě neodpovídá. Cena už vůbec ne.

8. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Kosjaroslav

Ubytování bylo velmi hezké, personál velmi vstřícný. Velmi osobní přístup a v podstatě vám dají zámek k dispozici, ať se tam chováte „jako doma“. Večeře naprosto luxusní, krásně připravená tabule, vynikající kuchyně, ale když to sníte, tak se sotva odvalíte do postele:-). Stojí to za to!

3. 4. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Bohumír

Asi se vloudila chyba. V tomto termínu jsem si pobyt neobjednal a ani jsem tam nebyl. Pobyt máme rezervovaný ve dnech 23.- 25.3.2017

13. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Elvis

Dobre jidlo

Spatna organizace akce. Zadne informace co a jak bude probihat. Strasna zima.

1. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.