Hodnocení podniku Delitos Group

4,4/5 (1 790 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Milan

Hovězí maso bylo přesolené a koření nevyvážené.

9. 9. 2018
Petra

tvrdej slanej spalek :-(

1. 9. 2018
Petr

rychlost dodání

chuť

31. 5. 2018
Pavel

rychlost dodání

překořeněné, hrozná chuť, vyhodil jsem

18. 4. 2018
Martina

Dobře zabaleno, rychle odesláno.

Nedobrá chuť výrobku – zapáchá po tekutém polévkovém koření.

30. 3. 2018
Ivana

rychlost dodání

Maso „voní“ a chutná jako masox, nejde pokousat a je strašně slané. Zatím jsme rozbalili jen 200g balení, po ochutnání jsme dali psovi, který po něm sice nejdříve skočil, pak jej vyzvracel. Další dvě 90g balení se neodvažujeme rozbalit a uvažujeme, koho jimi obdarovat. Bohužel velké zklamání. :(

17. 3. 2018
Libor

Subjektivně mě zakoupená sušená hovězí šunka vůbec nechutnala. Možná za to mohla skladba koření, nevím, ale očekával jsem více. V porovnání se sušenými Jerkami zakoupenými v jiné akci od konkurence za mě jednoznačně prohrála na plné čáře.

Vyjádření partnera
Delitos Group Před rokem

Pěkný den.
Samozřejmě chápeme, že každý člověk má jiné hodnocení chutí. Basturma je jiným produktem než jsou Vámi zmíněné Jerky, jde o hovězí šunku nejvyšší jakosti, tyto dva rozdílné produkty nelze spolu srovnávat. Basturma není tepelně opracována a je sušena na čistém vzduchu po dobu dvou měsíců, tím jsou uchovány veškeré výživové hodnoty hovězího masa, na rozdíl od výrobků Jerky nepožíváme umělá ochucovadla, konzervanty a barviva. Cenově vychází kg Basturmy dvakrát levněji než produkt Jerky.
Děkujeme za Váš názor

4. 2. 2018
Iva

V běžné prodejní době, která je uvedena na obchodě, jsem musela čekat asi 20minut, neboť zde nikdo nebyl a nebyl ani uveden důvod, proč obchod není otevřen.

Vyjádření partnera
Delitos Group Před rokem

Pěkný den.
Za vzniklou situaci jsem se omluvil, hovořili jsme spolu po telefonu a za několik minut jsem se Vám osobně věnoval. Šlo o technický problém.
Děkuji za Vaši přízeň.

12. 12. 2017
Zuzka

Ochota personálu.

Samotný produkt je takřka nejedlý. Je to příšerně slané, tvrdé jako kámen, nedá se to bez odborné techniky (nářezový pult) absolutně ukrojit, natož konzumovat. Chtěla jsem to alespoň rozemlít do pomazánky, ale ani robot si s tím neporadil. Moc nevím co s tím.

Vyjádření partnera
Delitos Group Před rokem

Pěkný den.
Produkt není vařen, smažen, uzen - tudíž nedochází k tepelné úpravě, tuto úlohu přebírá sůl, tím jsou zachovány veškeré výživové hodnoty hovězího masa. Produkt tvrdý má být, jelikož se jedná o šušené hovězí maso. Nákroják je fajn, ale postačí i obyčejný ostrý nůž, kterým zhotovíte jemné plátky. Sušené maso se nemele, konzumuje se jako delikatesa krájená na plátky.

10. 12. 2017
Anonym

Doprava v balíčku na kterém nebylo vůbec označení, že se jedná o potravinu, která má být uskladněna do 10 stupňů a já jí vyzvedl na poště, kde ležela v koši u radiátoru…!!! Diletanství!

Vyjádření partnera
Delitos Group Před rokem

Pěkný den.
Označení zásilky jako potravina - neexistuje. Poštou posíláme zásilky doporučeně (tj. přímo dodat k rukám objednatele a to domů), tak aby dlouho neležely právě na poště. S tím, že zásilka přechodně nebude v prostředí do 10°C jako výrobci počítáme, takže můžeme deklarovat, že produkt bude při 14 dnech v teplotě pokojové (do 25°C) naprosto v pořádku. Pokud nějaký pracovník pošty přiloží zásilky k topení a nechá je tam několik dní ležet, přesto, že měl zásilku předat přímo Vám u Všeho domu, tak to bohužel nemůžeme žádným způsobem ovlivnit.
Děkujeme za Vaši budoucí přízeň. A jsme s pozdravem.

9. 12. 2017
Gegt

Dodani zbozi bylo velmi rychle.

Produkt neskutecne zapacha. Pachut jsem citil dva dny pote.

1. 12. 2017
Lenka

Sunka se vubec nedala jist, temer ani ukrojit, jak byla tvrda. Chut masa byste tezko hledali, chutnalo to vsechno spis jako kostka magi, takze jsme ji celou vyhodili. Proste nepozivatelne.

20. 8. 2017
Alex

Alespoň není to vepřové

Je moc slaná. Chuťově bych to hodnotil za víc jak 10% soli. Taky zaznamenána výrazná chuť glutamatu. Así to by šlo použít tento výrobek na dochucení a osoleni polévek.

Vyjádření partnera
Delitos Group Před 2 roky

Pěkný den.
Balení výrobku je opatřeno potiskem s nutričními hodnotami, kde jsou uvedeny % obsahu soli a tento obsah je do 9%. Na chuť Bastirmy má každý zákazník svůj názor, ale použité koření je taktéž uvedeno na etiketě, nepoužíváme žádná dochucovadla, barviva, stabilizátory, konzervanty aj. Výrobek je ze 100% čistě přírodním produktem. Děkujeme

14. 7. 2017
Lukáš

chutnalo to jako maso nalozene v maggi

10. 6. 2017
Pavel

Předání v pořádku.

Pro mě a mé známé nepoživatelné, směs koření je hodně zvláštní.. Nic proti obchodu, vše proběhlo v pořádku, jen si nákup dvakrát rozmyslete, protože chuť šunky je opravdu divná.

2. 5. 2017
Jane

Šunka přišla poštou po vyndání z obalu byla šunka tepla /nevím kde skladovali/není to nejšťastnější způsob dopravy bohužel jsem raději vyhodila
Dále se mi nelíbilo, že šunka byla v celku ne nakrájená jak bylo objednáno

27. 3. 2017
Jakub

Velké zklamání. Oproti konkurenci chuťově podprůměrné. Maso je příliš „převoněné“.

Objednával jsem 90g, v komentáři se psalo, že přijde jedno balení, na místo toho mi přišla spousta balíčků po 30g.

Vyjádření partnera
Delitos Group Před 2 roky

Pěkný den. Přesně nevíme od koho jste Bastirmu ochutnal, ale náš výrobek produkujeme dle tisícileté arménské národní receptury a chutná a voní přesně tak jak to má být. Omlouváme se, pokud jsme Vám omylem zaslali 5x30g místo 1x90g, ale získal jste tím navíc 60 gramů. Děkujeme.

13. 2. 2017
Ludmila

Jelikož mi balik nepřišel a kontakt s firmou byl velmi obtížný určitě nedoporučuji!!!

Vyjádření partnera
Delitos Group Před 2 roky

Přeji pěkný den.
Z naší strany jsme balík vypravili včas, ale v období před Vánoci opravdu spediční společnost InTime nezvládala přetlak zásilek a i její telefonní linka nebyla schopna svižně komunikovat. Za způsobené obtíže se přesto omlouváme. Pokud nás budete kontaktovat jistě spolu záležitost reklamace dopravy ke zdárnému konci dovedeme.

3. 1. 2017
Jan

chuťově teda opravdu nic moc.

27. 12. 2016
Olga

Není dobrá

24. 12. 2016
Martina

Bohužel šunka nám vůbec nechutná, má výraznou „vůni“ i pachuť po lékořici, hned letěla do koše

Vyjádření partnera
Delitos Group Před 2 roky

Dobrý den,
Připomínka:
---Sušená hovězí šunka naložená ve směsi koření---
Složení: hovězí maso, sůl, paprika, česnek, pískavice (řecké seno), kmín římský.
Děkuji.

8. 12. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.