Hodnocení podniku  Hotel Hubert

4,2/5 (235 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Stanislav

Prostředí lázní

Nabízejí kola k půjčení, která jsou absolutně nevyhovující

21. 10. 2019
Räucherkerze

ochotné a příjemné chování personálu, dobrá strava

ubytování v apartmánu s okny nad kuřáckou terasou (kouř, hlučná zábava), nedostatek parkovacích míst, „lázeňské procedury“ v rámci wellness naprosto ubohé (personál si to patrně uvědomuje, ale…)

29. 9. 2019
Magda a Jaroslav

Lokalita podniku velmi dobrá, na klidném místě. Služby, ochota personálu i stravování velmi dobré.

Vážný problém vznikl s rezervací. Původně již v únoru potvrzenou rezervaci na 3.–5.9. nám hotel koncem července zrušil a nabídl pozdější náhradní termín. Narušilo nám to náš další program a zkomplikovalo zpáteční cestu tím, že jsme přišli o zajištěné místenky a na přímý spoj s Pendolinem v den nového odjezdu místenky již v dispozici nebyly, takže jsme museli volit směrování s přestupem.. Jako kompenzaci vzniklých problémů nám hotel místo normálního pokoje nabídl apartmá bez příplatku, což jsme nakonec akceptovali. Přesto se domníváme, že jednou potvrzená rezervace by měla být pro hotel závazná.

19. 9. 2019
Emilie

Druhý den slabší večeře.

5. 9. 2019
Věra

Pěkně prostředí čisto milý personal

Meli jsme společnou virivku ktera byla velmi horka neměla madla aby slo z ni bez problemu vylezt a personál na naše zavolání nereagoval.nakonec jsme si navzájem pomohli ven nebot z horké vody se me udělalo nevolno..Ve virivku jsem nebyla poprvé ale zde to nebylo tak jak to má byt-tj.hlavně bezpecne!

31. 8. 2019
Drahuš

Ubytování

Když se přišlo později na snídani a večeři, už nebyl žádný výběr a nebyla možnost výběru času na masáž.

29. 8. 2019
Jiří

Prostředí bylo příjemné, blízko kolonády a pramenů

Že jsme neměli samostatný stůl při snídani a při večeři, že jsme ho museli sdílet s jiným párem. Porce k večeři byli malé, malý výběr menu při večeři a při snídani nebylo doplňováno sladké pečivo.

14. 6. 2019
Pavel

Stravování slabší.

27. 5. 2019
J

wellnes, masáže

jídlo, zejména servírované večeře

3. 5. 2019
Anonym

Ocenila bych větší výběr u večeře a chyběla jakákoliv zelenina i u snídaně

24. 4. 2019
Babickahu

Lokalita příjemná, personal ochotný.vše bylo fajn.spokojenost.

23. 9. 2018
dita

Prostředí

Obsluha restaurace

6. 9. 2018
Kristof

ochota personálu, skvělá dohoda při výběru termínu, dobrá kvalita poskytovaných wellness služeb

kvalita večerního jídla

5. 9. 2018
Klára

Velice ochotný zaměstnanci recepce a paní na procedůrách. V tom frmolu co tam měli se pořád usmívala a dobrou náladu přenesla hned i na vás.

Teplá večeře mi připomněla peklo ve školní jídelně !Absolutní absence zeleniny.

18. 7. 2018
Iva

prostorný pokoj

staré koberce, informace o městě pouze v německém jazyce

9. 7. 2018
Iva

Blízko lázeňského parku.

V období platnosti voucheru nebylo prý místo. Nabídnut jiný termín, ale s příplatkem za hlavní sezónu! Byl to dárek rodičům a bylo velice trapné, že si na dárek dopláceli, protože rozdíl si odmítli nechat uhradit od dárců.

9. 7. 2018
Alena

Pěkná lokalita na okraji Františkových lázní s možností výletů do lázní a do okolí. V hotelu Hubert jsme našli ochotného pana recepčního, standardní ubytování, skvělé Wellness a průměrnou polopenzi.

První večeře – byla dána bez výběru. Jídlo celkově průměrné.

21. 8. 2017
Jitka

Krásné prostředí lázní, příjemný hotel, pěkné počasí

hotel u hlavní silnice, dost rušno
strava odpovídala školní jídelně

29. 6. 2017
Klarabenesova

Krásný a čistý pokoj, velmi milé slečny ve wellnes, vzdálenost do centra, mýdla, ručníky, župany na pokoji. Opravdu hezky ustláno. Nekuřácký hotel přes to mají pro kuřáky vyhrazené prostory. Chlapíci na recepci hrozně ochotní a milí, hlavně pan motorkar.

Velkým nedostatkem pro mě a mého přítele bylo jídlo k večeři. Nebylo chutné a vypadalo jako slichta… Servirka si vsimala jen němců… Najíst jsme se chodili do města. Snídaně byli ucházející. Doporučila bych udělat pobyt o něco dražší aby se to hotelu vyplatilo a určitě k snidani pridat teplé mícháne vajíčka a zrušit bufetove snídaně i večeře. Co se týče pokoje byl čistý uklizeny jen byl malý tlak vody ve sprse což pro me vlasy představuje problém. Wellnes čistý. Masáž příjemná. Paní na recepci nepříjemná.

25. 5. 2017
Markéta

Čistý hezký pokoj, všude teplo, příjemný personál, pěkné wellnes prostory

Slabší večeře, třeba studený obložený talíř

24. 5. 2017
Marie

Ubytování pěkné, jen si myslíme , že bezbarierový pokoj by měl mít sprchový kout.. Velmi pěkné chování nočních recepčních /1.5.- 3.5.2017/ Také chceme poděkovat děvčatům z welnesu za jejich profesionální přístup.

Komunikace s paní recepční, která nám týden před nástupem zdělila , že potvrzený pokoj není volný. Svoje jméno odmítla s tím , že není povinna nám ho sdělit. I při nástupu nebyla komunikativní. Vše napravil velmi ochotně pan Žežulka.

6. 5. 2017
Zdeňka

Příjemný personál, hezký pokoj, procedury byli také super (masáž zad a šíje). Rychlovarná konvice na pokoji byla také super.

Co se mi opravdu nelíbilo byla studená večeře v příjezdový den. Talíř působil jako by někdo zkombimoval zbytky od snídaně. Na další den už naštěstí možnost výběru byla. Studený talíř se kterým si evidentně nikdo příliš péče nedal mě opravdu nenadchnul.. K večeři nám nebyly nabídnuty ani teplé nápoje a vlastně dodnes neví m jestli jsme měli šanci si je objednat. Tento nedostatek alespoň kompenzuje možnost uvařit si čaj na pokoji. Pokud by tedy tento hotel vylepšil nabídku stravování, nebylo by co vytknout.

28. 4. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.