Hodnocení podniku DreamMenShow.cz

4,4/5 (1 011 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
M

nezvládnutá šatna, nedostala jsem welcome drink, i když jsem měla VIP lístek, stála jsem

29. 1. 2019
Anonym

Líbilo se mi vystoupení, byla to zábava. Pánové byli mladí a sportovní a tančili i street dance. Škoda, že ve většině čísel vystupoval 1–2 a ne všichni. Tématické kostýmy a promítání. Hezká podívaná.

Nelíbil se mi moc podnik. Nechápu, že v šatně byl 1 pracovník, když všichni hosté přišli najednou. Fronta byla nekonečná. Nebylo se kam posadit. Ve druhé místnosti s barem byla strašná zima. To by šlo určitě zlepšit.

27. 1. 2019
Lucie

Chlapci byli šikovní…

Prostředí se k tomuto účelu absolutně nehodilo.

11. 12. 2018
Lenka

Co se týká kluků, bylo se na co dívat.

Celkově jsme si však vystoupení moc neužili. Malé pódium vpředu a pokud jste nestáli přímo u něj, nebylo skoro nic vidět. Také nás moc neoslovili znudění barmani a drink v plastovém kelímku. Chtělo by to zapracovat na „kontaktu“ s publikem a dát možnost i slečnám/ženám dále od pódia kouknout se z blízka a myslím, že pak by i soukromých tanečků bylo více.

12. 11. 2018
Radoslava

Vystoupení pěkné, hudba, atd., ale co se týká prostor velice špatně řešené, místa k sezení vzadu a vepředu stojící dav, takže ostatní nemají šanci vidět…

12. 11. 2018
Mateřská škola

Program byl pěkný.

Měly jsme vstupenky VIP a bohužel jsme seděly asi 20m od pódia. Takže jsme viděli velmi špatně. Pódium je hodně nízké, tak to co se děje na zemi nebylo vidět vůbec a tak některé mé kamarádky musely do davu fanynek na stojáka. Proč tedy vstupenky VIP. To za tu cenu nestál ani ten téměř zeleninový talíř a drink v plastu. tato organizace nám všem celkový dojem velmi pokazila. bylo by dobré se zamyslet nad změnou uspořádání celého vystoupení aby zakoupené vstupenky opravdu odpovídaly očekávané kvalitě.

Vyjádření partnera
DreamMenShow.cz Před 3 měsíci

Dobry den, dekujeme za recenzi, VIP vstupenka znamená to že máte vlastní hezky box s pohodnym sezenim a stolem kam mužete jen vy, dále tam byl balkonek s vlastním barem, ale neznaméná to že VIP vstupenka je u podia. Máme i akce kde je například VIP vstupenka na sezení u podia ale vždy je to tam napsané u vstupenky. Prejeme hezky den DMS tým

12. 11. 2018
Kateřina

Show moc pěkná vystupující ještě pěknější :-)

Prostředí se nám nelíbilo. Show by si zasloužila hezčí prostor na vystupování

13. 4. 2018
Lenka

Zápach na místě akce, nevábné prostřední. Na podobné akci jsme byli loni a absolutně se nedá kvalitou srovnat.

9. 4. 2018
Veronika

Skvělá show, dobrá atmosféra, výborný a vtipný moderátor, příjemná obsluha

Prostředí bylo stísněné, židle byly tak namačkané na sebe, že ze zadu jsem neustále cítila každý pohyb nohou slečny za mnou, bohužel se ale neměla am posunout, nepohodlné židle, kazilo to dojem celé akce. Drinky (v akci) chutnaly jako by tam žádný alkohol nebyl.

8. 4. 2018
Kristýnka

Tanečníci super

ne moc dobré prostory pro pořádání této akce.
Kupovala jsem to jako vánoční dárek a investovala jsem do V.I.P. vstupenek. Byla jsem dost zaskočená a naštvaná, že na nás žádná místa k sezení nezbyla. Myslím, že skutečně není vhodné aby toto nebylo na místenky, protože zaplatit relativně dražší část za něco co na vás ani nezbylo je v dnešní době k ničemu!

Vyjádření partnera
DreamMenShow.cz Před 11 měsíci

Dobrý den, to se velice omlouváme, ale VIP místa byla na počet, pokud jste neměla místo musel Vám ho někdo z jiných žen co neměli VIP zasednout. Případně Vam to můžeme kompenzovat na další akci..napište na na e-mail Filip.tro@seznam.cz hezky den DMS

19. 3. 2018
Houde1

Show

Prostředí

17. 3. 2018
Hana

Splnilo to ma ocekavani – od srdce jsem ze zasmala.

Program byl prilis dlouhy, kdyby show koncila v pulce, nic by se nestalo. Kazde vystoupeni bylo zdlouhave tim, ze na podium vzdy brali nekoho z publika a musim rict, ze vsechny vystoupeni byly v podstate identicke a po chvili okoukane.

V sale byla take priserna zima a diky tomu, ze zidle byly ve stejne rovine bylo velmi spatne videt.

25. 2. 2018
Hana

Chyběl kyslík, sezení na obyčejných židlích, nebylo tam k hnutí. Největší řada na pití, kterou jsem kdy viděla. Celkové shrnutí na Musilku už nikdy, na tuto akci špatně zvolený prostor

6. 2. 2018
Martina
20. 10. 2017
Michaela

Kluci se snažili ale nechápu proč když mají kostýmy tak ke konci nasadí kšiltovky :/ tim to uplne vzdycky zabili!taneční vystoupení byla relativně zdlouhava. Panove jen napinaji ale videt neni nic-jo vlastne ke konci jeden z nich fakt rucnik odendal -NEJLEPSI :D po druhe to videt nepotrebuju ale jako zazitek asi fajn. Obsluha na baru vtipna a prijemna

12. 7. 2017
Radekpernica

Show

Bylo to prezentováno jako striptýz, ale ten tam vlastně nebyl. Sice na sobě nic neměly, ale vždy si choulostivé partie nějak schovávaly(ruce, ručník atd…)

Vyjádření partnera
DreamMenShow.cz Před 2 roky

Děkujeme za Vas komentář. Cílem naši skupiny je se víc zaměřovat na show, než na odhalovaní se uplne donaha, jak to bylo v 90 letech. Doba striptýzu se změnila, a chceme pozdvihnout uroven panského striptýzu tím, ze je show děláme na úrovni divadelního charakteru. Nevím jestli jste zůstala do konce naši show, protože v naši skupině máme 3. ucinkujici, který se na konci uplne odhalí, i kdys jen na moment, a to na kazde show. 

17. 6. 2017
Iva

Pro ženy super odreagování se…😉
Přijemná obsluha na baru, fajn večer.

24. 5. 2017
Andrea

Vystoupeni splnilo ocekavani

Dost spatna organizace V.I.P. zony

28. 3. 2017
Linda

Vystoupeni splnilo ocekavani

Dost spatna organizace V.I.P. zony

13. 2. 2017
Dominika
29. 1. 2017
Radka

fajn podívaná

občas to bylo krapet zdlouhavé a to prostředí bylo nic moc, lepší by to bylo někde v klubu nebo někde kde nebudeme nahňahnane vedle sebe a skoro od druhé řady už není pořádně vidět…příště zvolit jiný podnik a atmosféra bude určo lepší!

29. 1. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.