Hodnocení podniku Klub Virtuální Reality

4,7/5 (828 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Hmarketa283

Lokalita je velmi příznivá, v centru Prahy.
Z her se mi moc líbilo TheBlu a GoogleEarth (který jsem přímo nehrála, jen se dívala, ale vypadá to moc dobře).

Rezervovali jsme si místnost se sedačkou, to nikoho nezajímalo. Takže jsme si ji nevyzkoušeli.
Po spuštění první simulace provozovatel odešel a nechal nás samotné, přičemž po skončení (asi 7 minut) jsme netušili, co dělat, a museli hledat někoho na pomoc.
Nechali jsme si spustit simulaci Apollo11, která je velmi interaktivní a EVIDENTNĚ je třeba znát ovládání. Vůbec jsme nevěděli, co máme dělat, takže jsme ztratili asi 15 minut čtením informací o expedici, koukáním na raketu a zoufalým vymýšlením, co s tím, protože prostě nebyl nikdo k dispozici, kdo by nám poradil nebo řekl, co se tam má dělat. Byla to naprostá katastrofa.
To, že jsme spoustu času strávili hledáním někoho k ovládání programu, přemýšlením, co máme sakra dělat, nikoho nezajímalo, ale zřejmě by se zhroutil svět, kdybychom měli půl minuty navíc (na dokončení prohlídky mořského světa).
Jsem velmi zklamaná, nicméně technicky to je hezké, takže určitě chci jít někam jinam.

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před 12 měsíci

Dobrý den,
jsem rádi, že se Vám u nás hry líbily. Co se týká organizace času. To, že jste si udělali rezervaci na místnost, která má v popisku "pokoj s 1x brýlemi VR nebo simulátory s VR" ještě automaticky neznamená, že si rezervujete sedačku, protože je tam to slůvko NEBO. Uvedená místnost je multifunkční a tak umožňuje jak pohyb ve volném prostoru tak i zmíněné simulátory. Co si chcete zahrát opravdu obsluha nemůže tušit do hlavy Vám nevidí. Stačilo se zeptat zda je možné si je pronajmout a tak by se i stalo. Sedačku si bylo možné připlatit přímo na místě, dle instrukcí na voucheru. Apollo 11 je hra, která je zpočátku neinteraktivní a sledujete jen děj a start rakety až následně Vás hra vyzve k interakci. Navíc je ve hře vše jednoduše popsané. Obsluha odchází z toho důvodu, že obsluhuje také další zákazníky co hrají v ostatních místnostech. Pokud by jste chtěli mít jen obsluhu sami pro sebe, je možné si pronajmou všechny 3 místnosti na stejný čas a obsluha se bude věnovat jen Vám. Cena služby pak asi bude odpovídat i vašemu očekávání. Pokud jste s něčím nebyli spokojeni nebo jste měli jinou představu, jak to má probíhat mohli jste to zdělit neprodleně obsluze a ta by se Vám snažila všemožně vyhovět, jak o tom svědčí mnoho spokojených zákazníků, kteří se k nám často a rádi vracejí. S pozdravem majitel

9. 3. 2018
Andel-l

Hrozne!!!

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před rokem

Děkujeme za hodnocení milá konkurence. Vaše panika nad tím, že jsme nejlépe hodnocená virtuální realita v Čechách nás opravdu těší. Jsme rádi, že to také vnímáte a proto jste nám dali takové hodnocení. Bohužel to nefunguje. Těch spokojených zákazníků je naprostá většina :-)

7. 12. 2017
Irina

Zazitek super

Jsme prijeli o 30 min pozdeji a nas bylo 3 lidi chapeme ze jsme prijeli pozde tak mohl zkratit o 30 min mene hru ale 3 clovek bohuzel ne obsoloval tu sluzbu jsme jen tak vyhodili penezi pro jednoho cloveka !! Uz nikdy tam neprijdem

Vyjádření partnera
Klub Virtuální Reality Před rokem

S tímto hodnocením musím kategoricky nesouhlasit. V den využití voucheru jsem obsluhoval osobně jako jediný naše zákazníky a jsem také majitelem tohoto klubu VR. Našim krédem je spokojenost zákazníků, což dokazují stovky kladných hodnocení našich spokojených zákazníků a tak i pokud se někdo opozdí na cestě k nám z jakéhokoli důvodu, snažíme se pokud to jenom trochu jde umožnit aby si každý užil svých 60 min. čistého hraní. Takže pokud je volný termín po objednané hodině a zákazník přijde později automaticky protahujeme čas tak aby jsme dostáli naší nabídce a poskytli plnohodnotnou službu. Zákazník si sám určí jestli bude hrát celých 60 min. sám nebo se podělí o zážitek s doprovodem a na brýlích se vystřídají. Počet osob doprovodu také neomezujeme, ale efektivní je aby hráli během hodiny max. 4 osoby. V uvedený den však byli hodiny rozloženy s hodinovou mezerou a tak jste hráli celých 60 min. a to pokud jste se nevystřídali bylo jen vaše rozhodnutí. Takže nejen, že nepíšete pravdu, ale ještě se snažíte poškodit naše dobré jméno nejlépe hodnocené VR herny v Praze a okolí. Což mi trochu zavání nekalím konkurenčním bojem. O kvalitě hodnocení ani nemluvě.

1. 10. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.