Pavla Kučerová – masáže

Ústí nad Labem, Mírové náměstí 6/2442

O nás

Je velmi příjemné a osvobozující, cítit se lépe. Přijďte a vyzkoušejte masáž, nejstarší formu terapie. Masáž Vám zmírní bolesti a stres, zlepší krevní oběh a uvolní napětí. Ovlivní tak celkový stav Vašeho organismu, a to jak tělesný, tak duševní.
Masírovat jsem začala jako čtyřletá. Maminka trpěla na křečové žíly a masáž jí dělala dobře. Dnes je mi jasné, že se jí ulevilo hlavně díky odvodnění a odtoku lymfy, ale tenkrát mě to příšerně nebavilo a bolely mě ručičky. Tak jsem si vymýšlela hmaty jako zapojování předloktí, používala jsem i váleček na nudle, aby se jí ulevilo a já jsem alespoň chvilku vydržela. Posun nastal, když se mi narodilo druhé dítko. Když v šesti letech zkolaboval, začala jsem se terapeutickým masážím věnovat cíleně.
Na přelomu 2009 a 2010 jsem složila zkoušku s akreditací MŠMT a zažádala o živnostenský list. Nejdříve jsem byla v nájmu několik hodin týdně a od roku 2011 jsem ve „svém“ v samém centru Ústí nad Labem, 1. patře Interhotelu Bohemia. Přiučila se na kurzech převážně u zahraničních lektorů působících na území ČR. Absolvovala jsem zkoušku z rehabilitační metody a propojila tak rekondiční a rehabilitační techniky.

Zobrazit více
Pavla Kučerová - masáže
Mírové náměstí 6/2442, Ústí nad Labem

Pavla Kučerová – masáže

Mírové náměstí 6/2442, Ústí nad Labem, Interhotel Bohemia, 1.patro, č. dveří 111

Otevírací doba: Nepravidelná - dle domluvy
Zobrazit na mapě
Mapa poboček

Hodnocení podniku Pavla Kučerová - masáže

Hodnocení podniku Pavla Kučerová - masáže

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz