Kategorie

Kadeřnice Luca

4,6 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Krásný střih i melír“

Dejte svému účesu nový styl. Profesionální kadeřnické služby v příjemném prostředí. Používáme kvalitní vlasovou kosmetiku Fanola, Matrix.

Dnes otevřeno: 9:00–19:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Krása, zdraví a relaxace, Kadeřnictví

Hodnocení podniku Kadeřnice Luca

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Vendula

Milá a šikovná kadeřnice, která umí i dobře poradit. Hezký střih a moc pěkná barva. Byla jsem spokojená . Velmi ráda se vrátím. V.

Vyjádření partnera
Kadeřnice Luca Před 17 hodinami

Dekuji :)

18. 10. 2016
Užitečné? Ano
Sebkovadominika

Popravdě řečeno, věděla jsem, že to nebude nejlepší zážitek ihned potom, co jsem do kadeřnického studia 'Perla' vkročila. Obě kadeřnice velice neochotné, měli zde svou návštěvu a nám, zákaznicím, nevěnovaly nejmenší pozornost.
Měla jsem voucher na kadeřnický balíček (střih, foukaná, konzultace, mytí, MELÍR).
Kadeřnice mi neudělala melír, ale přeliv, takže jsem nakonec za voucher zaplatila ve finále více, než bych za tu samou službu platila bez něj.
Během čekání, než se přeliv 'chytne' si šly kadeřnice klidně ven vykouřit cigaretu. Ikdyž mi tvrdily, že bude působit tak 25-30 minut, čekala jsem tak 45, protože se rozhodly, že jedna kadeřnice té druhé umyje vlasy.
Bez ohledu na tohle všechno mě ale naštvalo, že pomlouvaly zákaznici, která právě odešla a to docela hnusně.
Také bych ráda zmínila, že kadeřnice spolu po celou dobu mluvily velice sprostě, jsou sice velice mladé, ale to je neomlouvá...svůj slovník by měly přizpůsobit tomu, že je s nimi v místnosti pár lidí, kteří platí za své služby a něco podobného nechtějí poslouchat.
Kadeřnice si také během mé návštěvy vyřizovala osobní záležitosti (vyzvednutí zásilky DPD)
Hned, jak jsem kadeřnici (a její naprostou neprofesionalitu) viděla, bylo mi jasné, že nějaký složitější účes nemohu požadovat....nechala jsem si tedy ostříhat jen konečky a k mému velkému překvapení jsem si to musela doma opravit sama, jelikož jsem to měla samý zub.
Opravdu děkuji za špatnou zkušenost, alespoň vím, že k vám už NIKDY!!!

Vyjádření partnera
Kadeřnice Luca Před 7 dny

Zakaznice přišla s požadavkem stahnutí černé barvy palette, kterou si doma barvila nekolikrat za pomoci maminky :). Ano do černé barvy opravdu nejde udělat blond melír pokud slečna nechce odcházet zrzavá a na stahování, které trva několik hodin a stejně tak stojí hodně peněz se voucher nevztahuje, nehledě na to, že barvy z obchodu jak většina zakaznic ví stahnout nejdou. Slečna byla strašně překvapena, že neodejde blondata. A na základě toho se bohužel odehrává celý jeji vztek na náš salon a negativní komentář :)
Co se týče kouření řadím se mezi nekuřáky, tak tvrdit, že jsem byla venku kouřit je trošku mimo.
To, že mi došel balíček protože jsem každý den od rána do večera v praci do prace je koukam obrovský problém pro někoho kdo nevi, že když si něco objedná, že bohužel nejde vychytat čas, aby zrovna byla pauza, které ja bohužel nemám protože na ně neni čas.

6. 10. 2016
Užitečné? Ano
Zuzanasmidkova

Krásný střih i melír

Vyjádření partnera
Kadeřnice Luca Před 19 dny

Dekuji :)

6. 10. 2016
Užitečné? Ano
Václava

Super pristup a prijemna obsluha...jen doporucuji...a uces je the best

Vyjádření partnera
Kadeřnice Luca Před 22 dny

Děkuji :)

3. 10. 2016
Užitečné? Ano
Miluše

Slečna Lucie je moc šikovná a milá kadeřnice. S barvou, střihem i konečnou úpravou jsem maximálně spokojená. Objednání bylo vyřízeno rychle a spolehlivě. Prostředí salonu je hezké, okolí klidné, stanice autobusu hned naproti. Určitě se ráda vrátím.

Vyjádření partnera
Kadeřnice Luca Před měsícem

Děkuji :)

23. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (9)