CK Kovotour Plus

Praha a další pobočka

„Příjemná a ochotná majitelka vily, profesionální a sympatický delegát, který nás za symbolický peníz vzal na půldení výlet po okolí, moc pěkné…“ — Mája, Před 2 roky

„Příjemná a ochotná majitelka vily, profesionální a sympatický delegát, který nás za symbolický peníz vzal na půldení výlet po okolí, moc pěkné…“ — Mája, Před 2 roky

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Dovolená u moře, Zájezdy do zahraničí

CK Kovotour Plus
Vodičkova 34, Praha

CK Kovotour Plus

Vodičkova 34, Praha

Zobrazit na mapě
Dnes otevřeno 9:00–19:00
Mapa poboček

Hodnocení podniku

Ivana

správcová vily, paní Jelena, je velice vstřícná a milá.

Vybavení apartmánu naprosto katastrofické, K dispozici byla jen pánev.:(
A pak šok, když po nás v noci běhali švábi.:( to bylo snad to nejhorší, co jsem zažila.

Mája

Příjemná a ochotná majitelka vily, profesionální a sympatický delegát, který nás za symbolický peníz vzal na půldení výlet po okolí, moc pěkné ubytování, čisto a moc pěkné prostředí a Černá Hora kde jsme byli poprvé :-)

Pár detailů na pokoji jako chybějící toaletní papír (koupila jsem 100 m od vily), jediný nůž v kuchyňce totálně tupý – vážně s ním nic neuříznete, Wi-Fi fungovala – nefungovala, na pokoji chyběla varná konvice o kterou mi CK přislíbila, …co se týká letecké společnosti, myslela jsem si, že neexistuje nic horšího než czech airlines s letuškami, které se neumí usmát, nyní jsem byla vyvedena z omylu. Travel service neposkytnul zdarma ani kelímek vody, koupila jsem si tedy lahvičku za 2€, chyběli obrazovky s aktuální polohou a u letušek ani náznak úsměvu…na 1,5 h letu mi to opravdu netrápilo, stejně jako detaily na pokoji, které mi dovolenou nemohou zkazit. Zažila jsem špinavý apartmán v Itálii, oproti tomu byl toto ráj na zemi. :-)
Za co však musím jednu hvězdičku odebrat je absence úklidu pokojů během pobytu, což mi paní v CK přislíbila (vhodnější je informaci prověřit nebo alespoň říci nevím, než si vymýšlet) a také snídaně, které nejen že byli úplně zbytečné – skočit za roh do pekařství a vybrat si z většího výběru zvládne každý, navíc pro člověka co kouká na nutriční hodnoty a na to jak vypadá v plavkách naprosto nevhodné a to komplet nabídka. Paní Jelena, která zajišťovala ubytování přislíbila snídaně v 8h, nosila je však v 8.30 a úplně jiné než jsme si vybrali. Pro příště doporučuji tento „benefit“ zrušit.

Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.