Kategorie

Top Hotel Praha & Congress Centre****

3,6 / 5 (24 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „úžasné VIP snídaně
velký výběr bufetové večeře“

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Cestování, Wellness pobyty, Romantika pro dva, Víkendové pobyty, Pobyty v Česku a okolí

Hodnocení podniku Top Hotel Praha & Congress Centre****

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Viktorie

Hotel je pěkný a pokoje docela taky. VIP snídaně byli super. Wellness taky pěkný. Personál milý.

Umístění hotelu. Večeře nic moc, podle mě malý výběr jídel. Rychle to bylo rozebrané a doplňování pomalé. Do výtahu aby ste lezli se strachem jestli neumřete. Po každém vstupu do výtahu se s námi tak o 5 cm propadl a pak než se zavřeli dveře zase popojel nahoru. Bylo to děsivé. Je to nafocené krásně, ale daleko od reality. Na 4* hotel je to podprůměr a to sme měli ty lepší pokoje, pak už nabízí jenom prezidentské apartmá.

22. 10. 2016
Užitečné? Ano
Choleva

Celkem chutné jídlo.

Tuto nabídku nedoporučuji nikomu. Personál naprosto nekompetentní, nemá přehled. Top hotel se prezentuje na webových stránkách s několika restauracemi, gastro zážitky, příjemnou obsluhou apod. Z pěti restaurací nefungovaly čtyři, pokaždé zavřeno, možnost dát si oběd je jen v Pivovarské, zde vaří ovšem jen indické jídla, pivo si dáte pouze v lobby baru nebo v herně, rozlévaný alkohol nemají ani v lednicích, při příchodu z centra na večeři ve 21.40 jsem se již nenajedl, nebylo co, na dotaz položený servírce mi češtinou kombinovanou s ukrajinštinou bylo řečeno, že jídlo se již nebude doplňovat, máme chodit dříve. Prostě jeden velký shit. Je mi líto, že jsem si tento pobyt koupil a že jsem si ještě přikoupil pro sebe a manželku v den příjezdu pobyt na víc, za plnou cenu. Nenaleťte na pěkné fotky, je to opravdu masakr.
Choleva Pavel, termín 11.10.2016 - 14.10.2016

15. 10. 2016
Užitečné? Ano
Michaela

Thajské masérky pracující ve wellness centru jsou velmi šikovné. Jeden ze dvou recepčních byl velice milý a poté co jsme předčasně ukončili pobyt v hotelu, protože jsme nebyli celkově spokojeni, ochotně nabízel možnosti nápravy.

Mnoho malých detailů v podobě divných hrbolů v podlaze pokoje pod značně opotřebovaným kobercem, o které jsme stále zakopávali, špinavým výtahem, večeře připomínající horší školní jídelnu, přívlastek ,,NÁDHERNÝ ´´ u slova wellness je přinejmenším přehnaný. Vzhled prostor sice není nějak nehezký, ale hlavní důvod návštěvy je hledání odpočinku a relaxace. V provozu byla pouze jedna sauna (pokud se hotel pyšní 800 pokoji, připadá mi výše uvedené jako nerozumné), jedna místnost s párou, kde nám byla zima, velký nedostatek míst/lehátek pro odpočinek po saunování, a monoho jiných drobných nedostatků, které zapříčinily přerušení pobytu a vyhledání důstojnějšího místa pro víkendový odpočinek, kde cena odpovídá nabízeným službám. Celkově bych nabídku doporučila cizincům s batůžky, ale za jinou cenu.

10. 10. 2016
Užitečné? Ano
Janagurtlerova

Čisté pokoje, krásný výhled na město.
Musím z jídla velmi pochválit moučníky.

Vzhledem k velikosti hotelu, hodně lidi. Což není chyba hotelu, jen pro ty co mají raději klidnější prostředí, jako ja.
Jídlo bych posoudila jako průměr, chyběla mě k večeři polévka.

1. 10. 2016
Užitečné? Ano
Veronika

Úklid pokoje

Vrchol kýče
Hotel by potřeboval rekonstrukci

26. 9. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (8)

Podobné podniky