Kategorie

Punjabi Tadka

4,2 / 5 (49 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Výborné exotické jídlo a milá obsluha“

Jediné svého druhu s autentickou chutí Paňdžábu. Restaurace je vedená pandžábskými majiteli nabízející autentické a tradiční pandžábské jídlo a je také určena pro rodiny s dětmi. Nabízíme nejvybranější lahůdky ze severní Indie v moderním prostředí. Pandžábská Tadka pochází od majitelů vyhlášené restaurace Rishi Vaishno Dhaba v New Delhi v Indii. Náš šéfkuchař si klade za cíl uspokojit každého svými pokrmy z toho nejlepšího z pandžábské kuchyně. Úroveň koření je přizpůsobena v každém pokrmu. Jádrem našeho podnikání je úcta k autentickému, čerstvému a dokonale připravenému jídlu. Náš jídelní lístek obsahuje směs tradičních a i inovativních jídel a nápojů. Kuchařskou podstatou pandžábské Tadky je tradiční a původní kuchyně se silným tvůrčím elementem. Nový pohled na pandžábské jídlo se stane Vaším gastronomickým potěšením. Děláme vše, co je v našich silách, že ti, kteří se rozhodnou jíst u nás, obdrží jen uspokojující zážitek!

Dnes otevřeno: 12:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Tento podnik právě nemá žádnou nabídku.

Nebo se podívejte přímo do kategorií Jídlo a pití, Indická kuchyně, Vegetariánská kuchyně

Hodnocení podniku Punjabi Tadka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Libor

Výborné exotické jídlo a milá obsluha

Pro mimopražské se špatně hledá místo poblíž k zaparkovani.

16. 11. 2016
Užitečné? Ano
Miroslav

Chutně připravené jídlo

Pouze lahvové pivo

13. 11. 2016
Užitečné? Ano
Anna

U indických restaurací platí, že čím skromněji na první pohled restaurace vypadá, tím je jídlo chutnější. Zatím nejlepší indické jídlo - samosa čerstvá a krásně křupavá, výborné placky, skvěle dochucené omáčky. Za ty peníze je to opravdu nadstandard. A když k tomu přičtu milou obsluhu, musím hodnotit na jedničku. Vřele doporučuji.

6. 11. 2016
Užitečné? Ano
Tereza

Příjemná obsluha

Myslím, že cena jídel neodpovídá jejich kvalitě a ani prostředí restaurace. Placky ani předkrm mi nechutnaly, rýžový pudink jako dezert by si také sám asi vybral málokdo a ani hlavní jídlo mě neuchvátilo. Do indických restaurací chodím celkem často a ráda, můžu tedy s klidným svědomím prohlásit, že je v Praze dost indických restaurací, kde se dá najíst v hezkém prostředí daleko lépe a za stejnou cenu.

4. 11. 2016
Užitečné? Ano
Ivana

Skvělá obsluha a vynikajíci jídlo.

12. 10. 2016
Užitečné? Ano

Další hodnocení (24)

Podobné podniky