Kategorie

Punjabi Tadka

4,1 / 5 (64 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Servis, vzhled a chuť :) Jídlo bylo úžasný, chuť fantastická a veliká porce která byla pro dva a ne pro jednoho :) V Biryani byly kousky skořice což bylo delikatesní! :)“

Jediné svého druhu s autentickou chutí Paňdžábu. Restaurace je vedená pandžábskými majiteli nabízející autentické a tradiční pandžábské jídlo a je také určena pro rodiny s dětmi. Nabízíme nejvybranější lahůdky ze severní Indie v moderním prostředí. Pandžábská Tadka pochází od majitelů vyhlášené restaurace Rishi Vaishno Dhaba v New Delhi v Indii. Náš šéfkuchař si klade za cíl uspokojit každého svými pokrmy z toho nejlepšího z pandžábské kuchyně. Úroveň koření je přizpůsobena v každém pokrmu. Jádrem našeho podnikání je úcta k autentickému, čerstvému a dokonale připravenému jídlu. Náš jídelní lístek obsahuje směs tradičních a i inovativních jídel a nápojů. Kuchařskou podstatou pandžábské Tadky je tradiční a původní kuchyně se silným tvůrčím elementem. Nový pohled na pandžábské jídlo se stane Vaším gastronomickým potěšením. Děláme vše, co je v našich silách, že ti, kteří se rozhodnou jíst u nás, obdrží jen uspokojující zážitek!

Dnes otevřeno: 11:00–23:00 Zobrazit všechny dny

Dnešní nabídky Punjabi Tadka

Hodnocení podniku Punjabi Tadka

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Zdeňus

Výborně ochucené jídlo.

Jednodušší prostředí.

5. 3. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Katka

Servis, vzhled a chuť :) Jídlo bylo úžasný, chuť fantastická a veliká porce která byla pro dva a ne pro jednoho :) V Biryani byly kousky skořice což bylo delikatesní! :)

27. 2. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Sulako

prijemna obsluha

prostredi, zapach plynoveho topneho telesa, cena

17. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Jitinka
8. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano
Denisa

Restaurace je dost neútulná a byla tam dost zima, ale číšník nám dal alespoň přímotop ke stolu… To bych ale dokázala pochopit, takže nehodnotím. Co se ale týče jídla, nepřišlo mi moc čerstvé, oschlá rýže, okoralé maso. Rozhodně znám lepší indické restaurace.

7. 1. 2017
Pomohlo vám toto hodnocení při rozhodování? Ano

Další hodnocení (31)

Podobné podniky