Hodnocení podniku Mentem

4,2/5 (116 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Michaela
Hodnocená nabídka: Trénink mozku formou online her
29. 8. 2017
Ivana
1. 9. 2016
Tereza

Některé hry jsou zajímavé a některé úplně obyčejné, které si zadarmo může člověk stáhnout všude. Zajímavé jsou hry na prostorovou představivost a nejvíce mě zaujali asi počty.

Doladit některé hry jako hádání věci a osobností, aby člověk znal spravne řešení, protože jak má pak vědět, co je nakonec správně. Byl tam obrázek palety a paletu mi to neuznala, tak by mě zajímala správná odpověď. Taky mě mrzí že se nezvyšuje úroveň her, aby měl člověk pocit nějakého pokroku. A množství her, vzhledem k ceně bych čekala více.

Vyjádření partnera
Mentem Před 2 roky

Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Hry se snažíme stále vylepšovat a určitě v brzké době dojde i na úpravu her na hádání věcí a osobností. Stejně tak budou funkční i levely obtížnosti :)

14. 7. 2016
petr
18. 6. 2016
Miroslava

Bohužel jsem neměla možnost denního tréninku, neměla jsem občas připojení k wi-fi. Chtělo by to jít možnost náhrady ztraceného tréninku.

Vyjádření partnera
Mentem Před 2 roky

Dobrý den, cvičení Mentem sice momentálně vyžadují přístup k internetu, ale trénink nemusí probíhat nutně každý den. V případě občasného vynechání můžete tréninky zintenzivnit - zahrát si třeba deset her místo pěti:)

14. 6. 2016
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.