Hodnocení podniku  Autoškola Seidl

4,4/5 (27 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
David

Dobrá a rychlá komunikace. Pán je velmi příjemný. Děkuji Sarvar

Vůbec nic, vše OK.

29. 8. 2019
Karlík

Skvělý přístup instruktora, individuální domluva. Jsem rád, že jsem si vybral tuto autoškolu. Za sebe mohu doporučit. 👍

22. 4. 2019
Vrba

Co bych dodal, bezvadný přístup instruktora. Na všem se dá bez problému dohodnout. Autoškolu jsem udělal na první pokus a jsem maximálně spokojený. Vrba V.

21. 1. 2019
Michael

Nejlepší autoškola, na jakou jsem mohl natrefit. S panem Seidlem se dá na všem domluvit, snaží se vyjít vstříc s termíny jízd a jezdí i o víkendu když je třeba. Zároveň má smysl pro humor, takže jízdy nejsou nuda. K tomu mě dokázal krotit v mém trochu agresivním stylu, a tím mě i hodně naučil jak správně a klidně jezdit.
Mohu jen doporučit.

20. 1. 2019
Cabrov

Absolutní spokojenost, p. Seidl – trpělivý, milý učitel. Doporučuji. Anna K.

13. 1. 2019
Votik

Pan Seidl má svatou trpělivost, vše vysvětluje jednoduše a pochopitelně. Věci učí z praxe a ne pouze teorii. Mohu jen doporučit!

13. 1. 2019
Jan Ďalog, Praha

S autoškolou p. Seidla máme už dlouhodobější zkušenosti. Po prvotní dobré zkušenosti v minulosti jsme u něj absolvovali i další dva kurzy na ŘP v rodině. Jak moje sestra i bratr i já jsme byli s touto autoškolou velice spokojení. Jak po profesionální stránce, tak i celkovým odborným a zejména vlídným lidským přístupem. Na víc pan Seidl byl vždy po celý čas ochoten organizačně vyjít maximálně vstříc, jako pedagog uměl vždy všechno srozumitelně vysvětlit a teoreticky i prakticky nás spolehlivě připravit ke zkouškám. Zkoušky jsme udělali bez problémů a i do budoucna nám rady p. Seidela budou oporou při bezpečném řízení. Co víme i z okruhu dalších žáků z naší skupiny, všichni udělali rovněž zkoušku na ŘP na poprvé. Což také svědčí o kvalitě a profesionalitě autoškoly p. Seidla.
Na začátku jsme dlouho váhali, kterou autoškolu zvolit. Dnes můžeme kterémukoli zájemci autoškolu p. Seidla plně a 100% doporučit a popřát jemu i jeho budoucím žákům jen bezpečné a spokojené ježdění.
Jan Ďalog, Praha.

Není nic, co by se nám nelíbilo.

13. 1. 2019
Ondřej Tauš

Řidičák jsem s panem Seidlem úspěšně zvládnul! Nejvíce mi vyhovovala ochota a časy, kdy jsem mohl jezdit, Domluva s panem Seidlem byla vždy bezproblémová a rychlá, určitě tuto autoškolu doporučuji.

11. 1. 2019
Petr

Oceňuji na ATOŠKOLE SEIDL jejich vstřícný a osobní přístup.
Mám v autoskole své dva kluky a jdou velmi spokojeni.
Teď už jen doufam ze je autoskola řádně na vše připravila, čekají je totiž znalostní a praktické zkoušky z jízdy.
Děkuji tímto především panu SEIDLOVI za osobní nasazení.

Vše Ok

1. 12. 2018
Barbora

Naprosto skvělý přístup pana Seidla, je to hodný a trpělivý člověk, který pomůže překonat veškeré obavy z řízení. Jízdy je třeba plánovat více dopředu, ale vše se dá bez problémů zvládnout. Rozhodně můžu doporučit, zkoušky jsem k mému překvapení udělala na první pokus. :)

21. 2. 2018
Magda

Velmi výhodná cena za absolvování autoškoly. Příjemný pan majitel, vše jasné a srozumitelné, na všem jsme se jednoduše dohodli.
Rozhodně doporučuji.

Není nic, co bych vytkla.

19. 9. 2017
Některá hodnocení jsme vynechali, protože neobsahují slovní hodnocení.