Pozdro na cigarety s popelníkem

Aktuálně nemáme žádné nabídky

Nechte se upozorňovat na nabídky. Jakmile budeme něco mít, dáme vám vědět e-mailem.

Nebo se podívejte přímo do kategorie Zboží

O nás

Víte čeho je ve Vašem městě nejvíce? Raději hned odpovíme za vás. Nedopalků, neboli vajglů. A to o cigaretovém nedopalku nic nevíte, vypadá totiž nenápadně“ Obsahují však stovky karcinogenních látek a také radioaktivní polonium 210, které je 250 tisíckrát jedovatější než kyanidy. Nepřehlížejte již tuto ekologickou zátěž a dbejte na to, aby nedopalky nekončili na zemi. Nabízíme řešení a tím je unikátní pouzdro na cigarety s popleníkem. Důmyslná krabička má navíc pro kuřáka další výhodu – ochrání cigarety před pomačkáním a na plochu krabičky si může dát svůj obrázek, ornament apod. (místo obrázků na cigaretové krabičce.)
Samotné užití v praxi funguje jednoduše. Kuřák si krabičku od cigaret vloží do pouzdra na cigarety, po dokouření nedopalek nezahodí na zem, ale snadno jej vloží do zabudovaného popelníku. Obsah popelníků dále vysype do nejbližšího koše, který bude na jeho cestě . . . Kuřák se již nemůže vymlouvat, že nebyl v okolí odpadkový koš a nebo, že si zapomněl popelník doma.
Každý výrobek muže být originál. Individuální barvy, loga a vzhled. Jedná se o Český patentovaný výrobek s moderním designem.
Kvalitní atestované materiály – pouzdro popelníku je z vysoko pevnostní slitiny hliníku (Dural). Plastové pouzdro je ekologický transparentní polymer (celobarevný plast). Odolné proti vodě a teplotě.

Pouzdro na cigarety je navrženo tak, že i když vložíme zapálený nedopalek, nedojde k úniku zápachu, ani ke vznícení pouzdra. Pouzdro je uzavřeno na magnetický závit. Popelník má kapacitu pro 3–4 cigaretové nedopalky.

Zobrazit více

Hodnocení podniku Pozdro na cigarety s popelníkem

Hodnocení podniku Pozdro na cigarety s popelníkem

0,0/5 (0 hodnocení)
Pouze ověřená hodnocení
Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz