Kategorie

Bontia

4,4 / 5 (13707 hodnocení)

Vybrané hodnocení: „Vše v naprostém pořádku. Velice kvalitně natištěno;).“

Dnešní nabídky Bontia

Hodnocení podniku Bontia

Pouze ověřená hodnocení Všechna hodnocení pochází od zákazníků, kteří zakoupili a využili službu podniku na Slevomat.cz
Marek

Od Bontie to uz bola asi 4ta kniha, ale bohuzial, kvalita fotiek v porovnani s predchadzajucimi knihami od tejto firmy isla rapidne dole. S Bontiou som skoncil.

Vyjádření partnera
Bontia Před 7 měsíci

Dobrý den,

k objektivním změnám v oblasti kvality tisku nedošlo. Již mnoho let používáme digitální tiskové stroje, které patří ke světové špičce.
Pokud se Vám zdá, že fotografie ve Vaší fotoknize nejsou vytisknuté kvalitně, s velkou pravděpodobností se jedná o vlastnost Vašich dat.
Zašlete nám, prosím, ilustrační snímky pomocí stránky http://podpora.bontia.cz/new. Stav Vašich dat prověříme.

Přeji Vám krásný den.
Martin

7. 6. 2016
Užitečné? Ano
Dana

Příznivá cena.

Vysoké poštovné i v případě větší objednávky. Kalendáře jsem objednávala s předstihem tak, aby dorazily před Vánoci. Dorazila pouze polovina objednávky a to na velice nekvalitním papíru. Jeden kalendář natržen, ale bezproblémová kompenzace ze strany partnera. Druhá polovina dorazila v perfektní kvalitě a na krásném pevném papíru, i když se jednalo totožný produkt. Objednala bych znovu, ale jen pro dobrou komunikaci ze strany firmy a doufám, že při další objednávce budou kalendáře opět na kvalitním papíru.

Vyjádření partnera
Bontia Před 7 měsíci

Dobrý den,

ceny poštovného vychází ze standardních cen dopravce a zahrnují také balné, které zajišťuje bezpečnost produktu během přepravy. Držíme je na minimální hodnotě.
Pokud jde o druhou část Vaší reakce, ačkoliv naše produkty prochází důkladnou výstupní kontrolou, u zakázkové výroby - jakékoliv - výjimečně může dojít k chybě.
U Vašeho kalendáře pravděpodobně došlo k natržení během expedice, tedy po vyrobení a kontrole produktu. V takovém případě mají všichni naši zákazníci nárok na přednostní výrobu produktu nového na naše náklady nebo na vrácení peněz.

Přeji Vám pěkný den.
Martin

7. 6. 2016
Užitečné? Ano
Kateřina

Vse

7. 6. 2016
Užitečné? Ano
Denisa

Vše v naprostém pořádku. Velice kvalitně natištěno;).

Včera
Užitečné? Ano
Terezka

Snadné nahrání fotografií, super kvalita papíru ;)

20. 2. 2017
Užitečné? Ano

Další hodnocení (3164)

Podobné podniky